ФОТО. Шахтар грав з Вольфсбургом у футболках з написами «Дякую»

А сам матч розпочався з хвилини мовчання в пам'ять про всіх жертв пандемії COVID-19

ФОТО. Шахтар грав з Вольфсбургом у футболках з написами «Дякую»
© ФК Шахтар Донецьк

На матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи проти «Вольфсбурга» (3:0) донецький «Шахтар» вийшов у футболках з написом «Дякую».

«Цього тижня відновилися міжнародні клубні турніри УЄФА.

Спеціально до цього приурочена спільна акція організації та всіх клубів-учасників під назвою #ThankYou.

«Шахтар» грає з «Вольфсбургом» в спеціальних футболках зі словом «Дякую». Так європейський футбол дякує тим, хто працює на передовій битви з пандемією COVID-19. Матч розпочався з хвилини мовчання в пам'ять про всіх жертв пандемії», - сказано в повідомленні клубу.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 06.08.2020 16:22
    0
    olexyn, 06.08.2020 16:19
    касапи, між іншим, української історії не вивчали, від словіа "ніколи", і хто такий Дорошенко - не знають. Але і вам, 73/43%зебілам, український народ більше не повірить.
    Ти реально все поділяєш на чорне та біле, вважаючи, що ті, хто вважає Пороха баригою, є фанатами Зе? Допускаєш думку, що є ті, хто не сприймає обох?
    olexyn
    online
      olexyn, 06.08.2020 16:19
    0
    wicker, 06.08.2020 12:16
    Третій ймовірно Дорошенко, бо порошенко Г.І.М.Н.Ю.К та ймовірний барига...
    касапи, між іншим, української історії не вивчали, від словіа "ніколи", і хто такий Дорошенко - не знають. Але і вам, 73/43%зебілам, український народ більше не повірить.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 06.08.2020 12:27
    +2
    universant, 06.08.2020 12:04
    Бандэровское oтpодье никак не успокоится - тащит и тащит политоту на спортивный сайт. Сдохните уже!
    До тебя тут Бандеру никто не упоминал. У тебя комплексы в отношении этого человека?
    wicker
    online
      wicker, 06.08.2020 12:16
    -1
    olexyn, 06.08.2020 12:11
    а касапи так і продовжують сцяти від згадки трьох українців: Мазепи, Бандери і Порошенка.
    Третій ймовірно Дорошенко, бо порошенко Г.І.М.Н.Ю.К та ймовірний барига...
    olexyn
    online
      olexyn, 06.08.2020 12:11
    0
    а касапи так і продовжують сцяти від згадки трьох українців: Мазепи, Бандери і Порошенка.
    universant
      universant, 06.08.2020 12:04
    -7
    Бандэровское oтpодье никак не успокоится - тащит и тащит политоту на спортивный сайт. Сдохните уже!
    olexyn
    online
      olexyn, 06.08.2020 12:04
    -2
    kvv1404, 06.08.2020 11:57
    Я на тебе ,гандона,подивлюсь коли США протиснуть в ООН резолюцію про визнання Расеї державою сприяючою тероризму! Що ти тоді співати будеш,тварина!!!
    то не просто гонд розміром в дерижабль, то ворог
    kvv1404
    online
      kvv1404, 06.08.2020 11:57
    +2
    Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    Я на тебе ,гандона,подивлюсь коли США протиснуть в ООН резолюцію про визнання Расеї державою сприяючою тероризму! Що ти тоді співати будеш,тварина!!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 06.08.2020 11:55
    +2
    Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    Що ж ти адло ніяк не заспокоїшся??? Так ,у нас в Україні йде війна,не оголошена,підла,гібридна війна! І ти,клзел ніяк не зрозумієш що це Расєя напала на Україну і війну не оголошувала.Тобі,скотиняці,не зрозуміти що сторона,яка захищає свою землю,не оголошує війну нападнику та агресору,бо це є нісенітниця. Ну а те що Расєя агресов давно вже зафиксовано у відповідних документах ООН і Ради Европи.
    olexyn
    online
      olexyn, 06.08.2020 11:41
    -1
    Роман Порывай, 06.08.2020 11:05
    Вылезло неизвестное с ВПН-а и под британским флагом) Как там дела на расее или дыныры?
    ці вороги, касапи псковські, бурятські, під проксі тут пасаться
    olexyn
    online
      olexyn, 06.08.2020 11:39
    0
    REALIST, 06.08.2020 10:05
    тебе, любителю совка и зауральской пропоганды, хорошо должны бить извесны отчеты хроник 1941 (а именно Выступление В. М. Молотова по радио 22 июня 1941 года) : "Сегодня, в 4 часа утра, БЕЗ предъявления каких-либо претензий к Советскому Союзу, БЕЗ ОБЪЯВЛЕНИЯ ВОЙНЫ, германские войска напали на нашу страну..." Ничего не напоминает? ...или ВОТ небыло? Война с рАссейскими урками и их прихвостнями есть, поскольку зауральское бы9ло оттяпало кусок нашей Родины, но тебе - мышебрату инкубаторному, этого не дано понять!
    Подивись по гілці https://sport.ua/news/498298-luchesku-dolzhen-uyti-rezonansnoe-zayavlenie-o
    t-ultras-dinamo - це ворог, зажоп пуйло-мертвечуковий
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 06.08.2020 11:05
    +3
    universant, 06.08.2020 10:24
    Сколько же бандэлогов развелось! Рэалисты и прочие порывай-отсосисты.... Пора дустом травить!
    Вылезло неизвестное с ВПН-а и под британским флагом) Как там дела на расее или дыныры?
    universant
      universant, 06.08.2020 10:24
    -15
    Сколько же бандэлогов развелось! Рэалисты и прочие порывай-отсосисты.... Пора дустом травить!
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 06.08.2020 10:17
    +2
    Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    Ты редкая ебанашка. Но такие, на самом деле, нужны показывать детям- каким не нужно быть
    REALIST
    online
      REALIST, 06.08.2020 10:05
    +9
    Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    тебе, любителю совка и зауральской пропоганды, хорошо должны бить извесны отчеты хроник 1941 (а именно Выступление В. М. Молотова по радио 22 июня 1941 года) : "Сегодня, в 4 часа утра, БЕЗ предъявления каких-либо претензий к Советскому Союзу, БЕЗ ОБЪЯВЛЕНИЯ ВОЙНЫ, германские войска напали на нашу страну..." Ничего не напоминает? ...или ВОТ небыло? Война с рАссейскими урками и их прихвостнями есть, поскольку зауральское бы9ло оттяпало кусок нашей Родины, но тебе - мышебрату инкубаторному, этого не дано понять!
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 06.08.2020 10:02
    +2
    Ukraine Donetsk, 06.08.2020 10:00
    Рецепт прост: для любой войны нужен хотя бы 1 русский.
    Давно известный факт, где кацап - там война и разруха.
    не срусский,а пехотинец путлера)
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 06.08.2020 10:00
    +9
    Иван Грозный, 06.08.2020 09:41
    чмо ты краснопузое,-"Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.)"-расскажи ,где и как началась гражданская война в Испании?
    Рецепт прост: для любой войны нужен хотя бы 1 русский.
    Давно известный факт, где кацап - там война и разруха.
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 06.08.2020 09:41
    -1
    Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    чмо ты краснопузое,-"Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.)"-расскажи ,где и как началась гражданская война в Испании?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 06.08.2020 09:27
    +9
    Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    Гражданская в вашей голове пока идет. Повылезили любители совка
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    -21
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Пидвирный, 06.08.2020 08:58
    х..пльоти значить не підтримують нашу армію. Йде війна, хоч би раз написали на зразок ЗСУ ми з вами. І як поважати цих чорних.
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    REALIST
    online
      REALIST, 06.08.2020 10:05
    +9
    Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    тебе, любителю совка и зауральской пропоганды, хорошо должны бить извесны отчеты хроник 1941 (а именно Выступление В. М. Молотова по радио 22 июня 1941 года) : "Сегодня, в 4 часа утра, БЕЗ предъявления каких-либо претензий к Советскому Союзу, БЕЗ ОБЪЯВЛЕНИЯ ВОЙНЫ, германские войска напали на нашу страну..." Ничего не напоминает? ...или ВОТ небыло? Война с рАссейскими урками и их прихвостнями есть, поскольку зауральское бы9ло оттяпало кусок нашей Родины, но тебе - мышебрату инкубаторному, этого не дано понять!
    Ukraine Donetsk
      Ukraine Donetsk, 06.08.2020 10:00
    +9
    Иван Грозный, 06.08.2020 09:41
    чмо ты краснопузое,-"Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.)"-расскажи ,где и как началась гражданская война в Испании?
    Рецепт прост: для любой войны нужен хотя бы 1 русский.
    Давно известный факт, где кацап - там война и разруха.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 06.08.2020 09:27
    +9
    Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    Гражданская в вашей голове пока идет. Повылезили любители совка
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 06.08.2020 08:59
    +8
    PFCLviv, 06.08.2020 08:46
    Іп.анута, стара, дохла вівця вітька мостовик блюванув своїми конч.єними овечими мозгами !
    (050) 371 07 47 ось мостовика цього номер. Працює в моноліт еко, Тернопільська, 9, Львів.
    А ти не тільки сепар, а ще й стукачок. Подобається підставляти інших?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 06.08.2020 11:05
    +3
    universant, 06.08.2020 10:24
    Сколько же бандэлогов развелось! Рэалисты и прочие порывай-отсосисты.... Пора дустом травить!
    Вылезло неизвестное с ВПН-а и под британским флагом) Как там дела на расее или дыныры?
    wicker
    online
      wicker, 06.08.2020 08:16
    +3
    wicker, 06.08.2020 08:00
    Ймовірно ЩИРО ДЯКУЮТЬ воїнам української армії, за те що мають можливість грати у єврокубках , а не у чемпіонаті світу НІКИМ НЕВИЗНАНИХ територій.....
    От халепа, судячи по мінусах або НЕ ЩИРО, або НЕ ДЯКУЮТЬ, або НЕ ЩИРО ДЯКУЮТЬ.....
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 06.08.2020 12:27
    +2
    universant, 06.08.2020 12:04
    Бандэровское oтpодье никак не успокоится - тащит и тащит политоту на спортивный сайт. Сдохните уже!
    До тебя тут Бандеру никто не упоминал. У тебя комплексы в отношении этого человека?
    kvv1404
    online
      kvv1404, 06.08.2020 11:57
    +2
    Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    Я на тебе ,гандона,подивлюсь коли США протиснуть в ООН резолюцію про визнання Расеї державою сприяючою тероризму! Що ти тоді співати будеш,тварина!!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 06.08.2020 11:55
    +2
    Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    Що ж ти адло ніяк не заспокоїшся??? Так ,у нас в Україні йде війна,не оголошена,підла,гібридна війна! І ти,клзел ніяк не зрозумієш що це Расєя напала на Україну і війну не оголошувала.Тобі,скотиняці,не зрозуміти що сторона,яка захищає свою землю,не оголошує війну нападнику та агресору,бо це є нісенітниця. Ну а те що Расєя агресов давно вже зафиксовано у відповідних документах ООН і Ради Европи.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 06.08.2020 10:17
    +2
    Виктор Иванов, 06.08.2020 09:20
    Кто кому объявил войну? Давай конкретно. Была начата ато, а теперь это операция ос. Была бы война, то тут бы на сайте было всё по нулям, а ты бы кроме маски и ещё и комендантский час соблюдал. (Если ты про гражданскую, то тогда это рядом, так как её не объявляют и она из средины страны возникает.) Или ты маску не носишь, хотя у нас рекорды идут по заражению каждый день?
    Ты редкая ебанашка. Но такие, на самом деле, нужны показывать детям- каким не нужно быть
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 06.08.2020 10:02
    +2
    Ukraine Donetsk, 06.08.2020 10:00
    Рецепт прост: для любой войны нужен хотя бы 1 русский.
    Давно известный факт, где кацап - там война и разруха.
    не срусский,а пехотинец путлера)
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 06.08.2020 08:58
    +1
    х..пльоти значить не підтримують нашу армію. Йде війна, хоч би раз написали на зразок ЗСУ ми з вами. І як поважати цих чорних.
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 06.08.2020 16:22
    0
    olexyn, 06.08.2020 16:19
    касапи, між іншим, української історії не вивчали, від словіа "ніколи", і хто такий Дорошенко - не знають. Але і вам, 73/43%зебілам, український народ більше не повірить.
    Ти реально все поділяєш на чорне та біле, вважаючи, що ті, хто вважає Пороха баригою, є фанатами Зе? Допускаєш думку, що є ті, хто не сприймає обох?
    olexyn
    online
      olexyn, 06.08.2020 16:19
    0
    wicker, 06.08.2020 12:16
    Третій ймовірно Дорошенко, бо порошенко Г.І.М.Н.Ю.К та ймовірний барига...
    касапи, між іншим, української історії не вивчали, від словіа "ніколи", і хто такий Дорошенко - не знають. Але і вам, 73/43%зебілам, український народ більше не повірить.
    olexyn
    online
      olexyn, 06.08.2020 12:11
    0
    а касапи так і продовжують сцяти від згадки трьох українців: Мазепи, Бандери і Порошенка.
    olexyn
    online
      olexyn, 06.08.2020 11:39
    0
    REALIST, 06.08.2020 10:05
    тебе, любителю совка и зауральской пропоганды, хорошо должны бить извесны отчеты хроник 1941 (а именно Выступление В. М. Молотова по радио 22 июня 1941 года) : "Сегодня, в 4 часа утра, БЕЗ предъявления каких-либо претензий к Советскому Союзу, БЕЗ ОБЪЯВЛЕНИЯ ВОЙНЫ, германские войска напали на нашу страну..." Ничего не напоминает? ...или ВОТ небыло? Война с рАссейскими урками и их прихвостнями есть, поскольку зауральское бы9ло оттяпало кусок нашей Родины, но тебе - мышебрату инкубаторному, этого не дано понять!
    Подивись по гілці https://sport.ua/news/498298-luchesku-dolzhen-uyti-rezonansnoe-zayavlenie-o
    t-ultras-dinamo - це ворог, зажоп пуйло-мертвечуковий
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 06.08.2020 08:46
    0
    wicker, 06.08.2020 08:16
    От халепа, судячи по мінусах або НЕ ЩИРО, або НЕ ДЯКУЮТЬ, або НЕ ЩИРО ДЯКУЮТЬ.....
    Или кто то читать не умеет.