Артем ФРАНКОВ: «Шахтар виніс жалюгідних німців на лопаті»

Відомий журналіст відзначив потужну перемогу донецької команди над «Вольфсбургом»

Артем ФРАНКОВ: «Шахтар виніс жалюгідних німців на лопаті»
© Telegram. Артем Франков

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков прокоментував розгромну перемогу «Шахтаря» над «Вольфсбургом» (3: 0) в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи.

«В одну хвіртку. «Шахтар», таке враження, розлютився на видалення Хочолави (ліва червона, це спроба гри в м'яч!) І виніс жалюгідних німців на лопаті.

Незалежно від клубних симпатій - там не було червоної відповідно до нинішнього тлумачення правил. От і все. Я розумію, що власне футбол мало кого цікавить», - написав Франков в Telegram.

Оцінки матчу «Шахтар» - «Вольфсбург». Найвищий бал отримав Жуніор Мораес.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 06.08.2020 00:20
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Vaso, 06.08.2020 00:12
    "Шахтер вынес жалких немцев"? Когда уже Киев будет вынесить жалких швейцарцев или хлопцев с Коваливкы, футбол интересовал сегодня всех, Темик, так что не пиши бред от злости....
    Пришёл румынский фокусник. Он пообещал вытащить пухнастого зайца из пустой киеской шляпы
    Vaso
      Vaso, 06.08.2020 00:12
    +10
    "Шахтер вынес жалких немцев"? Когда уже Киев будет вынесить жалких швейцарцев или хлопцев с Коваливкы, футбол интересовал сегодня всех, Темик, так что не пиши бред от злости....
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 06.08.2020 00:00
    +3
    Забув про дибіла Циганика згадать: хто цього дибіла оплачує?
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 05.08.2020 23:58
    -3
    Франков мені вже давно не цікаво читать,як і Маркевива-дуже цікаве питання - за що Бідонич отримує 700000 грн? Яставив це питання ще пів року тому..
    Paha_Dnipro
      Paha_Dnipro, 05.08.2020 23:37
    +1
    Вот плять...жалкие немцы!!! На лопате!!! Что ж тогда про Шахтер должны писать после игр в ЛЧ, например, с МанСити или Баварией или Барсой.
    Ваще умом тронулся уродец.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 05.08.2020 23:23
    +7
    Очкуляри купи або зміни ті, що є, там чистий фол останньої надії.
    Думаю, навіть при грі в меншості Шахтар би здобув прийнятний результат
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 23:03
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    сам ты млять жалкий
    Vaso
      Vaso, 06.08.2020 00:12
    +10
    "Шахтер вынес жалких немцев"? Когда уже Киев будет вынесить жалких швейцарцев или хлопцев с Коваливкы, футбол интересовал сегодня всех, Темик, так что не пиши бред от злости....
    viktor112007
    online
      viktor112007, 05.08.2020 23:23
    +7
    Очкуляри купи або зміни ті, що є, там чистий фол останньої надії.
    Думаю, навіть при грі в меншості Шахтар би здобув прийнятний результат
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 06.08.2020 00:20
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Vaso, 06.08.2020 00:12
    "Шахтер вынес жалких немцев"? Когда уже Киев будет вынесить жалких швейцарцев или хлопцев с Коваливкы, футбол интересовал сегодня всех, Темик, так что не пиши бред от злости....
    Пришёл румынский фокусник. Он пообещал вытащить пухнастого зайца из пустой киеской шляпы
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 06.08.2020 00:00
    +3
    Забув про дибіла Циганика згадать: хто цього дибіла оплачує?
    Paha_Dnipro
      Paha_Dnipro, 05.08.2020 23:37
    +1
    Вот плять...жалкие немцы!!! На лопате!!! Что ж тогда про Шахтер должны писать после игр в ЛЧ, например, с МанСити или Баварией или Барсой.
    Ваще умом тронулся уродец.