Зоря підписала півзахисника Динамо і шукає новачків

До складу «Зорі» перебрався Денис Янаков

Зоря підписала півзахисника Динамо і шукає новачків
© fcdynamo.kiev.ua

«Зоря» оголосила про підписання контракту з фланговим півзахисником Денисом Янаковим, який належав київському «Динамо».

Подробиць переходу немає, проте генеральний директор «Зорі» Владислав Оганов розповів, що це не оренда, а повноцінний контракт на 4 роки.

«Сьогодні ми підписали ще одного молодого футболіста. Це півзахисник Денис Янаков. Він перейшов до нас в рамках повноцінного контракту, який розрахований на чотири роки», - сказав Оганов.

21-річний Янаков минулий сезон на правах оренди провів у «Чорноморці».

Крім того, Оганов повідомив, що клуб продовжує шукати новачків.

«Тренувальний процес триває. На сьогодні йде і відбір футболістів, які потенційно можуть бути задіяними в футбольному клубі «Зоря» Луганськ. У нас залишається всього лише дві позиції. Ми шукаємо нападника і правого захисника і, сподіваємося найближчим часом визначимося з кандидатурами остаточно».

«До першого туру команда повинна бути повністю укомплектована», - сказав Оганов.

Раніше «Зоря» підписала захисника Жуніньо і хавбека Єгора Назарину.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Зоря

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BaZia
    online
      BaZia, 05.08.2020 20:51
    0
    REALIST, 05.08.2020 17:57
    Раз у них вектор з ДК, - хай беруть Караваєва і Русина (обидва Зорі не чужі, а ДК - непотрібні)
    І Андрієвського бонусом зверху
    Vit18
    online
      Vit18, 05.08.2020 19:34
    0
    Беріть ще Шулянського, хлопцю потрібен розвиток.
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 05.08.2020 19:17
    -2
    kot-7, 05.08.2020 17:54
    Опять аренды, опять головняк следующим летом, опять, если даже заиграют, не продашь...
    Не обычная аренда это! Там пол-игрока Заря купила, а половину - "арендовала".
    Sunrise
    online
      Sunrise, 05.08.2020 18:03
    +6
    Хорошо. Что контракт - вообще отлично.
    REALIST
    online
      REALIST, 05.08.2020 17:57
    +7
    Раз у них вектор з ДК, - хай беруть Караваєва і Русина (обидва Зорі не чужі, а ДК - непотрібні)
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 05.08.2020 17:56
    +4
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:55
    хуёвый у тебя юморок. я только сказал что авансы это только авансы, не надо из них раздувать слона.
    ну ты же можешь назвать десяток игроков пердива, которых в сборную вызывали? И что там по Михаиличенко и Ледневу?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:56
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    kot-7, 05.08.2020 17:54
    Опять аренды, опять головняк следующим летом, опять, если даже заиграют, не продашь...
    я понимаю редко когда есть смысл читать не заголовки, но в данном случае это полноценный контракт.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:55
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Konstantin Osipenko, 05.08.2020 17:53
    а, я забыл, у нас же в сборную понабирают всякого шлака при Шевченко, а потом последние места в отборе еле занимают
    хуёвый у тебя юморок. я только сказал что авансы это только авансы, не надо из них раздувать слона.
    kot-7
      kot-7, 05.08.2020 17:54
    -9
    Опять аренды, опять головняк следующим летом, опять, если даже заиграют, не продашь...
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:54
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Konstantin Osipenko, 05.08.2020 17:47
    Иванисеня из пердива дослужился до Сборной, а не подскажешь, в какой команде вышки играли Михаиличенко и Леднев?
    сейчас кого не почитаешь из футболистов "жду вызова в сборную", они уже все знают что Шева не обидит.
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 05.08.2020 17:53
    +3
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:50
    в сборную только одноногих не вызывали, Шевченко любит давать авансы перспективным, это мало что означает.
    а, я забыл, у нас же в сборную понабирают всякого шлака при Шевченко, а потом последние места в отборе еле занимают
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:50
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    Konstantin Osipenko, 05.08.2020 17:47
    Иванисеня из пердива дослужился до Сборной, а не подскажешь, в какой команде вышки играли Михаиличенко и Леднев?
    в сборную только одноногих не вызывали, Шевченко любит давать авансы перспективным, это мало что означает.
     © «УАФ – М а ф і я!»
    online
      © «УАФ – М а ф і я!», 05.08.2020 17:50
    +1
    Начинается чистка состава в Динамо. Избавляемся от балласта. Как минимум человек 6 еще уберут!
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 05.08.2020 17:47
    +12
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:39
    вот это усиление, чел из пердива!
    Иванисеня из пердива дослужился до Сборной, а не подскажешь, в какой команде вышки играли Михаиличенко и Леднев?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:39
    -10
    Коментар згорнуто. Показати
    вот это усиление, чел из пердива!
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 05.08.2020 17:47
    +12
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:39
    вот это усиление, чел из пердива!
    Иванисеня из пердива дослужился до Сборной, а не подскажешь, в какой команде вышки играли Михаиличенко и Леднев?
    REALIST
    online
      REALIST, 05.08.2020 17:57
    +7
    Раз у них вектор з ДК, - хай беруть Караваєва і Русина (обидва Зорі не чужі, а ДК - непотрібні)
    Sunrise
    online
      Sunrise, 05.08.2020 18:03
    +6
    Хорошо. Что контракт - вообще отлично.
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 05.08.2020 17:56
    +4
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:55
    хуёвый у тебя юморок. я только сказал что авансы это только авансы, не надо из них раздувать слона.
    ну ты же можешь назвать десяток игроков пердива, которых в сборную вызывали? И что там по Михаиличенко и Ледневу?
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 05.08.2020 17:53
    +3
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:50
    в сборную только одноногих не вызывали, Шевченко любит давать авансы перспективным, это мало что означает.
    а, я забыл, у нас же в сборную понабирают всякого шлака при Шевченко, а потом последние места в отборе еле занимают
     © «УАФ – М а ф і я!»
    online
      © «УАФ – М а ф і я!», 05.08.2020 17:50
    +1
    Начинается чистка состава в Динамо. Избавляемся от балласта. Как минимум человек 6 еще уберут!
    BaZia
    online
      BaZia, 05.08.2020 20:51
    0
    REALIST, 05.08.2020 17:57
    Раз у них вектор з ДК, - хай беруть Караваєва і Русина (обидва Зорі не чужі, а ДК - непотрібні)
    І Андрієвського бонусом зверху
    Vit18
    online
      Vit18, 05.08.2020 19:34
    0
    Беріть ще Шулянського, хлопцю потрібен розвиток.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 17:56
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    kot-7, 05.08.2020 17:54
    Опять аренды, опять головняк следующим летом, опять, если даже заиграют, не продашь...
    я понимаю редко когда есть смысл читать не заголовки, но в данном случае это полноценный контракт.