Карпати, Метал і ще 8 клубів хочуть отримати професійний статус

Другу лігу може чекати істотне поповнення

Карпати, Метал і ще 8 клубів хочуть отримати професійний статус
© metalist.ua

За інформацією джерела, відразу 10 аматорських клубів готові перейти в професіонали і подати заявку на участь у Другій лізі України.

Серед них харківський «Метал», про який останнім часом багато говорили, а також «Карпати» (Галич). З приводу цього клубу інформації поки немає.

Крім того, виступати у Другій лізі хочуть «Дніпро» (Черкаси), «Яруд» (Маріуполь), «Авангард» (Корюківка), ФК «Тростянець», ФК «Біла Церква», «Перемога» (Дніпро), «Епіцентр» (Дунаївці) і «Рубікон» (Київ).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sportarena

(40 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DidOk
    online
      DidOk, 19.08.2020 08:20
    0
    Хто ще ?
    pike1
    online
      pike1, 07.08.2020 13:12
    0
    DidOk, 05.08.2020 17:28
    А ще забули про ФК "Кривбас" ✋🏐🇺🇦
    Кривбас відразу в УПЛ
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 07.08.2020 11:54
    -1
    salamanka1982, 07.08.2020 11:30
    ОДЕК - гранд аматорського футболу Укра їни. Для чого їм ставати середняком у Другій професійній лізі???
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 07.08.2020 11:30
    +1
    DidOk, 06.08.2020 10:27
    "Одек" не планує ?
    ОДЕК - гранд аматорського футболу Укра їни. Для чого їм ставати середняком у Другій професійній лізі???
    DidOk
    online
      DidOk, 06.08.2020 10:28
    0
    Що чути про реконструкцію стадіону ЦСКА ? Чи загуло ?
    DidOk
    online
      DidOk, 06.08.2020 10:27
    0
    "Одек" не планує ?
    DidOk
    online
      DidOk, 06.08.2020 10:26
    0
    Ivan-Bogun, 05.08.2020 22:37
    Повністю не згоден! Правильно,не треба київський історичний клуб СКА називати ЦСКА! Бо це чисто московитський спортивний бренд...І в цьому була помилка власників клубу в 90-х і 2000-х роках,коли вони намагались перезапустити цей історичний київський клуб,який в свій час ставав 4 рази чемпіоном України. Треба просто трохи змінити назву клубу на
    СКА "Київ" чи з'єднати назву з відомим хокейним київським брендом,тобто СКА "Сокіл"(Київ) ! І на базі історичності клубу з вливанням солідних грошей в клуб,з реконструкцією існуючого стадіона СКА в справжню європейську арену,правильного маркетингового і управлінського підходу до розкрутки клубу,він би склав би конкуренцію і мав би успіх не тількі в Києві ,але і в Україні! Приклад навіть ковалівського "Колоса" з Київської області,який на рівні грав з київським "Динамо"(і навіть перемгав його), тому доказ...
    Також на рахунок "Арсенала" не згоден! Цей клуб бере свою історію ще з заводу "Арсенал" з 1925 року ...! Потім переіменовувався в "Машинобудівник" ,потім в "Темп". Цей клуб теж 2 рази ставав чемпіоном і володарем кубка України! І при його відродженні,власники "Арсенала"(Рабінович), теж допустили багато маркетингових помилок,думаючи "на халяву",без вкладання грошей ,розкрути футбольний бренд в Києві,де є "Динамо"...
    У завода "Арсенал" є свій історичний стадіон в Києві! Ось і на базі цього стадіону і треба будувати футбольну арену для історичного клубу "Арсенал" десь на 10 000 місць(як запоріжська арена "Славутич").
    А те,що одного разу замість київського СКА(ЦСКА) в вищий лізі з'явився "Арсенал", то є "околофутбольні" махінації не футбольних людей в Україні...Тому що це зовсім різні клуби за історичним походженням!
    Ту ж саму комбінацію натворили ,в свій час рівненський "Верес" і ФК"Львів"...
    Крім того,в Києві ще був відомий клуб "Більшовик" від іншого машинобудівного заводу,який три рази вигравав кубок України. Його також можна відродити під назвою "Торпедо" і розвивати,як історичний київський клуб!
    Все так...
    Але хто і для чого / кого ?
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 06.08.2020 00:00
    0
    temamx2727, 05.08.2020 20:26
    Ты дурак? Просто любительские клубы, решили поиграть на официальном уровне. Естественно, что если играют сотрудники эпицентра, то и название будет Эпицентр. И реклама конторы и это логично. А ты фигню несёшь.
    Шановний,якщо аматорські клуби і їх власники вирішили пограти на професійному рівні без ніякої мети і розуміння професійного розвитку футбольного клубу,то саме вони і ти разом з ними дурні....Бо викидувати немалі гроші на клуб-пустишку-одноднівку, щоб цей клуб через пару років "здох",то це треба бути ще й тим дурнем...
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 05.08.2020 23:53
    0
    mmuk, 05.08.2020 22:16
    Епіцентр тривалий час є лідером серед аматорів у Хмельницькій області і вже давно пора пробувати у другій лізі. Тільки я бачу, що які хочете клуби можуть бути топовими і бути навіть в найкращій лізі нашого чемпіонату, де був шепетівський Темп, міг правда бути і Агробізнес з Волочиськ Тільки з обласного центру ще ніколи не були в топ лізі. Навіть хмельничани Костишин вивів село у Європу, але обласний центр десь там у другій лізі
    В свій час хмельницьке "Поділля"(тоді ще "Динамо") виграв срібні медалі чемпіонату України в 1966 році. А шепетівський "Темп" виграв кубок України у 1991 році,здолавши рівненський "Верес" у фіналі. Зараз дуже не погано йде волочиський "Агробізнес"(назва до речі якась странна ,м'яко кажучи...Краще вже "Колос").
    Але я згоден з тим ,що клуб з обласного центру 200 тисячного Хмельницького не повинен пасти задніх в Другій лізі,а боротись за вихід в УПЛ! І стадіон в Хмельницькому треба добудувати! Принаймні підняти другу центральну трибуну на 7 000 місць!
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 05.08.2020 22:37
    0
    Повністю не згоден! Правильно,не треба київський історичний клуб СКА називати ЦСКА! Бо це чисто московитський спортивний бренд...І в цьому була помилка власників клубу в 90-х і 2000-х роках,коли вони намагались перезапустити цей історичний київський клуб,який в свій час ставав 4 рази чемпіоном України. Треба просто трохи змінити назву клубу на
    СКА "Київ" чи з'єднати назву з відомим хокейним київським брендом,тобто СКА "Сокіл"(Київ) ! І на базі історичності клубу з вливанням солідних грошей в клуб,з реконструкцією існуючого стадіона СКА в справжню європейську арену,правильного маркетингового і управлінського підходу до розкрутки клубу,він би склав би конкуренцію і мав би успіх не тількі в Києві ,але і в Україні! Приклад навіть ковалівського "Колоса" з Київської області,який на рівні грав з київським "Динамо"(і навіть перемгав його), тому доказ...
    Також на рахунок "Арсенала" не згоден! Цей клуб бере свою історію ще з заводу "Арсенал" з 1925 року ...! Потім переіменовувався в "Машинобудівник" ,потім в "Темп". Цей клуб теж 2 рази ставав чемпіоном і володарем кубка України! І при його відродженні,власники "Арсенала"(Рабінович), теж допустили багато маркетингових помилок,думаючи "на халяву",без вкладання грошей ,розкрути футбольний бренд в Києві,де є "Динамо"...
    У завода "Арсенал" є свій історичний стадіон в Києві! Ось і на базі цього стадіону і треба будувати футбольну арену для історичного клубу "Арсенал" десь на 10 000 місць(як запоріжська арена "Славутич").
    А те,що одного разу замість київського СКА(ЦСКА) в вищий лізі з'явився "Арсенал", то є "околофутбольні" махінації не футбольних людей в Україні...Тому що це зовсім різні клуби за історичним походженням!
    Ту ж саму комбінацію натворили ,в свій час рівненський "Верес" і ФК"Львів"...
    Крім того,в Києві ще був відомий клуб "Більшовик" від іншого машинобудівного заводу,який три рази вигравав кубок України. Його також можна відродити під назвою "Торпедо" і розвивати,як історичний київський клуб!
    mmuk
      mmuk, 05.08.2020 22:16
    +4
    Епіцентр тривалий час є лідером серед аматорів у Хмельницькій області і вже давно пора пробувати у другій лізі. Тільки я бачу, що які хочете клуби можуть бути топовими і бути навіть в найкращій лізі нашого чемпіонату, де був шепетівський Темп, міг правда бути і Агробізнес з Волочиськ Тільки з обласного центру ще ніколи не були в топ лізі. Навіть хмельничани Костишин вивів село у Європу, але обласний центр десь там у другій лізі
    temamx2727
    online
      temamx2727, 05.08.2020 20:26
    +3
    Ivan-Bogun, 05.08.2020 19:04
    В Києві є історичні футбольні і спортивні бренди ! Це і СКА"Київ",і "Арсенал", і "Схід",і "Сокіл"! Та нехай об'являть себе спадкоємцем когось з цих клубів,чи візьмуть їх назву ! Ну що це за назва клубу "Рубікон" зі столиці України - Києва ??? Ну просто дивуєшся власникам клубів і їх маркетологам...!!! Ну що це за колгоспне мислення в них...!!!
    Ну чому власники сільського ковалівського "Колоса" з Київської області, вміють правильно розкручувати свій клуб,а власники київських клубів ні...??? Парадокс якийсь...
    Ты дурак? Просто любительские клубы, решили поиграть на официальном уровне. Естественно, что если играют сотрудники эпицентра, то и название будет Эпицентр. И реклама конторы и это логично. А ты фигню несёшь.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 05.08.2020 20:25
    -2
    вівці, пагасіть борги і починайте з аматорів !
    bratka-76
      bratka-76, 05.08.2020 19:08
    +4
    ВПЕРЁД МЕТАЛЛ!!!!!
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 05.08.2020 19:04
    +1
    Т. Артём, 05.08.2020 17:40
    Ждём футбол в Киеве. Рубикон впервые слышу но радует
    В Києві є історичні футбольні і спортивні бренди ! Це і СКА"Київ",і "Арсенал", і "Схід",і "Сокіл"! Та нехай об'являть себе спадкоємцем когось з цих клубів,чи візьмуть їх назву ! Ну що це за назва клубу "Рубікон" зі столиці України - Києва ??? Ну просто дивуєшся власникам клубів і їх маркетологам...!!! Ну що це за колгоспне мислення в них...!!!
    Ну чому власники сільського ковалівського "Колоса" з Київської області, вміють правильно розкручувати свій клуб,а власники київських клубів ні...??? Парадокс якийсь...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 05.08.2020 18:46
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    DidOk, 05.08.2020 17:28
    А ще забули про ФК "Кривбас" ✋🏐🇺🇦
    Они типа есть, потому что это теперь переименованный Горняк.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 05.08.2020 18:44
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Корюковку и Дунаевцы в УПЛ!
    Харьков пускать только под названием Лист. Или ХПЗ, раз уж идти от истоков.
    Владислав Короткіх
      Владислав Короткіх, 05.08.2020 18:37
    +1
    Ivan-Bogun, 05.08.2020 18:26
    В Дніпрі є багато історичних футбольних брендів,які навіть ставали ,в свій час чемпіонами,призерами і володарями кубка України! Це і "Спартак", і "Динамо",і "Метеор",і "Сталь"! Чому б не вибрати когось з ціх клубів і не продовжити їх історію?! І що це за назва "Перемога"...? Мало не радгосп "Перемога",як колись при комуністах називали ...
    В Києві також є багато відомих історичних відомих футбольних брендів! Це і СКА "Київ", і "Арсенал" ! То якщо ви рветесь в профі,то візьміть історичну назву і спадкоємність якогось з київських клубів! Що це за назва "Рубікон"....Ну у наших власників,менеджерів і маркетологів клубів ні якого маркетингового мислення...
    я б СКА (ЦСКА) не чіпав бо доведеться робити, як у московитів ПФК.. Арсенал також виріс з ЦСКА, якщо не помиляюся. за великим рахунком в Києві повинна бути одна команда... хоча може бути і Оболонь, яка по суті є командою відповідного заводу, а її досягнення залежать від фінансування... за неї вболівають працівники заводу і ті хто живе в районі стадіону)))))
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 05.08.2020 18:26
    -2
    В Дніпрі є багато історичних футбольних брендів,які навіть ставали ,в свій час чемпіонами,призерами і володарями кубка України! Це і "Спартак", і "Динамо",і "Метеор",і "Сталь"! Чому б не вибрати когось з ціх клубів і не продовжити їх історію?! І що це за назва "Перемога"...? Мало не радгосп "Перемога",як колись при комуністах називали ...
    В Києві також є багато відомих історичних відомих футбольних брендів! Це і СКА "Київ", і "Арсенал" ! То якщо ви рветесь в профі,то візьміть історичну назву і спадкоємність якогось з київських клубів! Що це за назва "Рубікон"....Ну у наших власників,менеджерів і маркетологів клубів ні якого маркетингового мислення...
    Владислав Короткіх
      Владислав Короткіх, 05.08.2020 18:06
    -1
    Letifer, 05.08.2020 17:25
    Агробизнес, Эпицентр, ВПК-Агро... Что за клоунские названия?
    У собственников или руководства просто нет фантазии)))) или она не здоровая))) а с другой стороны зачем клубу однодневке нормальное название ? ФК... наименование того кто бабки дает... и все)))) это ж клубы без истории, традиций. и именно по этому фанаты других более "именитых" команд о них говорят просто.... це ж колгосп, б..я.
    BaZia
    online
      BaZia, 05.08.2020 16:41
    +7
    Вторая лига даёшь 18 команд?
    mmuk
      mmuk, 05.08.2020 22:16
    +4
    Епіцентр тривалий час є лідером серед аматорів у Хмельницькій області і вже давно пора пробувати у другій лізі. Тільки я бачу, що які хочете клуби можуть бути топовими і бути навіть в найкращій лізі нашого чемпіонату, де був шепетівський Темп, міг правда бути і Агробізнес з Волочиськ Тільки з обласного центру ще ніколи не були в топ лізі. Навіть хмельничани Костишин вивів село у Європу, але обласний центр десь там у другій лізі
    bratka-76
      bratka-76, 05.08.2020 19:08
    +4
    ВПЕРЁД МЕТАЛЛ!!!!!
    temamx2727
    online
      temamx2727, 05.08.2020 20:26
    +3
    Ivan-Bogun, 05.08.2020 19:04
    В Києві є історичні футбольні і спортивні бренди ! Це і СКА"Київ",і "Арсенал", і "Схід",і "Сокіл"! Та нехай об'являть себе спадкоємцем когось з цих клубів,чи візьмуть їх назву ! Ну що це за назва клубу "Рубікон" зі столиці України - Києва ??? Ну просто дивуєшся власникам клубів і їх маркетологам...!!! Ну що це за колгоспне мислення в них...!!!
    Ну чому власники сільського ковалівського "Колоса" з Київської області, вміють правильно розкручувати свій клуб,а власники київських клубів ні...??? Парадокс якийсь...
    Ты дурак? Просто любительские клубы, решили поиграть на официальном уровне. Естественно, что если играют сотрудники эпицентра, то и название будет Эпицентр. И реклама конторы и это логично. А ты фигню несёшь.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 05.08.2020 16:53
    +3
    Шо то є Яруд?
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 17:40
    +2
    А ще ніби планувала "Зірка" Кропивницький)
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 07.08.2020 11:30
    +1
    DidOk, 06.08.2020 10:27
    "Одек" не планує ?
    ОДЕК - гранд аматорського футболу Укра їни. Для чого їм ставати середняком у Другій професійній лізі???
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 05.08.2020 19:04
    +1
    Т. Артём, 05.08.2020 17:40
    Ждём футбол в Киеве. Рубикон впервые слышу но радует
    В Києві є історичні футбольні і спортивні бренди ! Це і СКА"Київ",і "Арсенал", і "Схід",і "Сокіл"! Та нехай об'являть себе спадкоємцем когось з цих клубів,чи візьмуть їх назву ! Ну що це за назва клубу "Рубікон" зі столиці України - Києва ??? Ну просто дивуєшся власникам клубів і їх маркетологам...!!! Ну що це за колгоспне мислення в них...!!!
    Ну чому власники сільського ковалівського "Колоса" з Київської області, вміють правильно розкручувати свій клуб,а власники київських клубів ні...??? Парадокс якийсь...
    Владислав Короткіх
      Владислав Короткіх, 05.08.2020 18:37
    +1
    Ivan-Bogun, 05.08.2020 18:26
    В Дніпрі є багато історичних футбольних брендів,які навіть ставали ,в свій час чемпіонами,призерами і володарями кубка України! Це і "Спартак", і "Динамо",і "Метеор",і "Сталь"! Чому б не вибрати когось з ціх клубів і не продовжити їх історію?! І що це за назва "Перемога"...? Мало не радгосп "Перемога",як колись при комуністах називали ...
    В Києві також є багато відомих історичних відомих футбольних брендів! Це і СКА "Київ", і "Арсенал" ! То якщо ви рветесь в профі,то візьміть історичну назву і спадкоємність якогось з київських клубів! Що це за назва "Рубікон"....Ну у наших власників,менеджерів і маркетологів клубів ні якого маркетингового мислення...
    я б СКА (ЦСКА) не чіпав бо доведеться робити, як у московитів ПФК.. Арсенал також виріс з ЦСКА, якщо не помиляюся. за великим рахунком в Києві повинна бути одна команда... хоча може бути і Оболонь, яка по суті є командою відповідного заводу, а її досягнення залежать від фінансування... за неї вболівають працівники заводу і ті хто живе в районі стадіону)))))
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 05.08.2020 18:06
    +1
    Нитіки @дрипані,закривайте рильця. Карпати жили,живуть і будуть жити!!!!!
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 18:01
    +1
    ЛНЗ-Лебедин (Черкаська область) теж ніби планував
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 18:00
    +1
    ОДЕК (Оржів, Рівненська область) не хоче ? Сильна команда 👍
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 17:56
    +1
    Ще ФК Вовчанськ (Харківська обл.) планував
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 17:27
    +1
    «Авангард» (Корюківка) ніби ж мав об'єднатися з ФК "Чернігів"...
    DidOk
    online
      DidOk, 19.08.2020 08:20
    0
    Хто ще ?
    pike1
    online
      pike1, 07.08.2020 13:12
    0
    DidOk, 05.08.2020 17:28
    А ще забули про ФК "Кривбас" ✋🏐🇺🇦
    Кривбас відразу в УПЛ
    DidOk
    online
      DidOk, 06.08.2020 10:28
    0
    Що чути про реконструкцію стадіону ЦСКА ? Чи загуло ?
    DidOk
    online
      DidOk, 06.08.2020 10:27
    0
    "Одек" не планує ?
    DidOk
    online
      DidOk, 06.08.2020 10:26
    0
    Ivan-Bogun, 05.08.2020 22:37
    Повністю не згоден! Правильно,не треба київський історичний клуб СКА називати ЦСКА! Бо це чисто московитський спортивний бренд...І в цьому була помилка власників клубу в 90-х і 2000-х роках,коли вони намагались перезапустити цей історичний київський клуб,який в свій час ставав 4 рази чемпіоном України. Треба просто трохи змінити назву клубу на
    СКА "Київ" чи з'єднати назву з відомим хокейним київським брендом,тобто СКА "Сокіл"(Київ) ! І на базі історичності клубу з вливанням солідних грошей в клуб,з реконструкцією існуючого стадіона СКА в справжню європейську арену,правильного маркетингового і управлінського підходу до розкрутки клубу,він би склав би конкуренцію і мав би успіх не тількі в Києві ,але і в Україні! Приклад навіть ковалівського "Колоса" з Київської області,який на рівні грав з київським "Динамо"(і навіть перемгав його), тому доказ...
    Також на рахунок "Арсенала" не згоден! Цей клуб бере свою історію ще з заводу "Арсенал" з 1925 року ...! Потім переіменовувався в "Машинобудівник" ,потім в "Темп". Цей клуб теж 2 рази ставав чемпіоном і володарем кубка України! І при його відродженні,власники "Арсенала"(Рабінович), теж допустили багато маркетингових помилок,думаючи "на халяву",без вкладання грошей ,розкрути футбольний бренд в Києві,де є "Динамо"...
    У завода "Арсенал" є свій історичний стадіон в Києві! Ось і на базі цього стадіону і треба будувати футбольну арену для історичного клубу "Арсенал" десь на 10 000 місць(як запоріжська арена "Славутич").
    А те,що одного разу замість київського СКА(ЦСКА) в вищий лізі з'явився "Арсенал", то є "околофутбольні" махінації не футбольних людей в Україні...Тому що це зовсім різні клуби за історичним походженням!
    Ту ж саму комбінацію натворили ,в свій час рівненський "Верес" і ФК"Львів"...
    Крім того,в Києві ще був відомий клуб "Більшовик" від іншого машинобудівного заводу,який три рази вигравав кубок України. Його також можна відродити під назвою "Торпедо" і розвивати,як історичний київський клуб!
    Все так...
    Але хто і для чого / кого ?
    Ivan-Bogun
      Ivan-Bogun, 06.08.2020 00:00
    0