Шахтар відправив захисника до складу Маріуполя

Назарій Муравський перебрався в команду Остапа Маркевича

Шахтар відправив захисника до складу Маріуполя
© fcmariupol.com

«Маріуполь» на офіційному сайті підтвердив ще одну оренду зі складу «Шахтаря» - на сезон 2020/21 в команду перебрався захисник Назарій Муравський.

Частина минулого сезону 20-річний Муравський вже провів в «Маруіполі», відігравши 8 матчів.

Раніше «Шахтар» віддав «Маріуполю» Олега Кудрика, Олексія Кащука та Дмитра Топалова.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Маріуполь

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    stopor2016
    online
      stopor2016, 05.08.2020 16:02
    +3
    Вот это новость . я думал , что в Динамо ...
    BaZia
    online
      BaZia, 05.08.2020 14:48
    +8
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 14:33
    у тебя что какие-то комплексы что у марика игроки из шахтёра?
    Просто интересно узнать сколько игроков фарма не на контракте у Шахтера
    REALIST
    online
      REALIST, 05.08.2020 14:38
    +5
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 14:34
    у зари сколько помню ведущие игроки почти всегда были арендованные из дк или шахтёра.
    але ж не 11-15 гравців з однієї команди ...та й серії з 30 матчів без перемог над ШД у Зорі нема
    REALIST
    online
      REALIST, 05.08.2020 14:37
    +4
    BaZia, 05.08.2020 14:28
    А можно весь список сразу узреть? Мне бы интересно было бы узнать кто в Мариуполе не из Шахтера..
    Ю-17 і Ю-19 (поки що)
    REALIST
    online
      REALIST, 05.08.2020 14:36
    +6
    уже 5-й на цьому тижні? ...може дійсно краще у вересні весь список з 15-20 молодих кротів оприлюднити та й не паритись?!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 14:34
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    у зари сколько помню ведущие игроки почти всегда были арендованные из дк или шахтёра.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 14:33
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    BaZia, 05.08.2020 14:28
    А можно весь список сразу узреть? Мне бы интересно было бы узнать кто в Мариуполе не из Шахтера..
    у тебя что какие-то комплексы что у марика игроки из шахтёра?
    BaZia
    online
      BaZia, 05.08.2020 14:28
    +9
    А можно весь список сразу узреть? Мне бы интересно было бы узнать кто в Мариуполе не из Шахтера..
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 14:25
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    ну вот и чо ныли что у марика 80% расходится. как расходится, так и сходится, это нормальный процесс в марике.
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 05.08.2020 14:20
    +7
    Та писали би відразу оптом .Скільки кілограмів гравців було відправлено в фарм клуб.
    BaZia
    online
      BaZia, 05.08.2020 14:28
    +9
    А можно весь список сразу узреть? Мне бы интересно было бы узнать кто в Мариуполе не из Шахтера..
    BaZia
    online
      BaZia, 05.08.2020 14:48
    +8
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 14:33
    у тебя что какие-то комплексы что у марика игроки из шахтёра?
    Просто интересно узнать сколько игроков фарма не на контракте у Шахтера
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 05.08.2020 14:20
    +7
    Та писали би відразу оптом .Скільки кілограмів гравців було відправлено в фарм клуб.
    REALIST
    online
      REALIST, 05.08.2020 14:36
    +6
    уже 5-й на цьому тижні? ...може дійсно краще у вересні весь список з 15-20 молодих кротів оприлюднити та й не паритись?!
    REALIST
    online
      REALIST, 05.08.2020 14:38
    +5
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 14:34
    у зари сколько помню ведущие игроки почти всегда были арендованные из дк или шахтёра.
    але ж не 11-15 гравців з однієї команди ...та й серії з 30 матчів без перемог над ШД у Зорі нема
    REALIST
    online
      REALIST, 05.08.2020 14:37
    +4
    BaZia, 05.08.2020 14:28
    А можно весь список сразу узреть? Мне бы интересно было бы узнать кто в Мариуполе не из Шахтера..
    Ю-17 і Ю-19 (поки що)
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 14:25
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    ну вот и чо ныли что у марика 80% расходится. как расходится, так и сходится, это нормальный процесс в марике.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 05.08.2020 16:02
    +3
    Вот это новость . я думал , что в Динамо ...