Макаров все. Клуби ПФЛ проголосували за недовіру президенту ПФЛ

Виконуючим обов'язки обраний Олександр Каденко

Макаров все. Клуби ПФЛ проголосували за недовіру президенту ПФЛ
© ПФЛ. Сергій Макаров

Сергій Макаров більше не є президентом ПФЛ. Про це повідомив журналіст «Профутболу» Віталій Звєров.
 
«Клуби ПФЛ проголосували за недовіру Макарову і вже вибрали нового в.о. Олександра Каденка. Макаров ще до цього покинув засідання, вважаючи рішення протиправним», - написав Звєров в твіттері.
 
Раніше повідомлялося про те, що 25 клубів Першої та Другої ліг висловили недовіру президенту ПФЛ Сергію Макарову.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    серж жорж
      серж жорж, 05.08.2020 17:44
    0
    DidOk, 05.08.2020 13:37
    За що його турнули ?
    видать много грехов оставил после себя бедный и несчастный
    adidas77
    online
      adidas77, 05.08.2020 15:36
    +1
    DidOk, 05.08.2020 13:37
    За що його турнули ?
    Лучше скажите, что он полезного сделал для нашего футбола на своём посту?
    olexyn
    online
      olexyn, 05.08.2020 14:57
    -1
    маленькі олігархи місцевого пошибу (які, по прикладу олігахів всеукраїнського масштабу обзавелися дорогими іграшками - футбольними клубами) ні в чому не поступаються своїм "старшим таваріщам": домовитись ніяк і ні з ким не здатні.
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 14:33
    0
    DidOk, 05.08.2020 13:37
    За що його турнули ?
    Ну так це ж не Макаров так вирішив
    AlexDSan
      AlexDSan, 05.08.2020 14:28
    +7
    DidOk, 05.08.2020 13:37
    За що його турнули ?
    конфликт этот в таких масштабах назрел ещё перед возобновлением сезона. Если в УПЛ большинство хотело доиграть, то в ПФЛ не все клубы, которые попадали на тот момент по турнирной таблице в УПЛ, хотели этого. Официально против возобновления были и те, кто уже ни на что не претендовал, ибо это лишние финансы на зарплаты, на тесты, на организацию матчей и т.д. Вот сейчас это уже и вылилось в подобное, насколько понимаю...
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 13:37
    0
    За що його турнули ?
    APL
    online
      APL, 05.08.2020 13:33
    -5
    AlexDSan
      AlexDSan, 05.08.2020 14:28
    +7
    DidOk, 05.08.2020 13:37
    За що його турнули ?
    конфликт этот в таких масштабах назрел ещё перед возобновлением сезона. Если в УПЛ большинство хотело доиграть, то в ПФЛ не все клубы, которые попадали на тот момент по турнирной таблице в УПЛ, хотели этого. Официально против возобновления были и те, кто уже ни на что не претендовал, ибо это лишние финансы на зарплаты, на тесты, на организацию матчей и т.д. Вот сейчас это уже и вылилось в подобное, насколько понимаю...
    adidas77
    online
      adidas77, 05.08.2020 15:36
    +1
    DidOk, 05.08.2020 13:37
    За що його турнули ?
    Лучше скажите, что он полезного сделал для нашего футбола на своём посту?
    серж жорж
      серж жорж, 05.08.2020 17:44
    0
    DidOk, 05.08.2020 13:37
    За що його турнули ?
    видать много грехов оставил после себя бедный и несчастный
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 14:33
    0
    DidOk, 05.08.2020 13:37
    За що його турнули ?
    Ну так це ж не Макаров так вирішив
    DidOk
    online
      DidOk, 05.08.2020 13:37
    0
    За що його турнули ?