Форвард Інгульця МКОМОЛА: «У Танзанії кожен знає Андрія Шевченка»

Гравець лідера Першої ліги - про переїзд в Україну

Форвард Інгульця МКОМОЛА: «У Танзанії кожен знає Андрія Шевченка»
© ФК Інгулець. Оскар Мкомола

Герой 28-го туру в Першій лізі Йохана Оскар Мкомола розповів про перехід в «Інгулець».
 
- Як у вас виник варіант з переходом в «Інгулець»? Скільки часу витратили на роздуми і що раніше знали про Україну?
- Перед «Інгульцем» грав за полтавську «Ворсклу» і коли керівництво повідомило, що тренер петровського клубу хоче бачити мене у своїй команді, мені знадобилося не так багато часу на роздуми, адже хотів отримувати ігрову практику. Прагнув продемонструвати свої найкращі якості і довести, що я гравець високого рівня.
 
Що стосується України, і того, що про цю країну я знав раніше. Мій брат вчився в Москві, і коли він приїжджав додому на канікули, пояснював мені деякі речі про Росію, Україну та Білорусь. Він розповідав, що в Україні чудові люди, а ще ми говорили про видатного футболіста Андрія Шевченка. У моїй країні його знає кожен - адже у нас дуже багато шанувальників «Мілана».
 
- Уже встигли полюбити українську кухню? Яка страва вам найбільше сподобалася?
- Я від неї в захваті! Найбільше подобаються суп і борщ, - сказав Мкомола.
 
ФОТО. Африканський форвард Інгульця забив 2 голи і отримав банан

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sportarena

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 06.08.2020 06:27
    0
    Ты смотри, свиноеб так за кормит, что вместо зарплаты, будет только штраф🤣
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 05.08.2020 14:37
    +1
    sanchos78, 05.08.2020 14:11
    Будеш Миколой значить.
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 05.08.2020 14:37
    +1
    Они все любят борщ и сало
    sanchos78
      sanchos78, 05.08.2020 14:11
    +4
    Будеш Миколой значить.
    kolya-ua
      kolya-ua, 05.08.2020 13:58
    +3
    Дружочек ты еще самогон и сало не пробовал!!!А какие у нас девушки _это просто супер!!!
    Tsetsur
      Tsetsur, 05.08.2020 13:57
    +5
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 12:28
    приятно знать что в танзании существует телевидение
    Они о нас такого же мнения
    Arius
    online
      Arius, 05.08.2020 13:04
    +9
    Работал на флоте с индонезами, так те кто увлекаються футболом- Шева и Милан чуть ли не топ!
    source02
    online
      source02, 05.08.2020 12:36
    +10
    суп и борщ!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 12:28
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    приятно знать что в танзании существует телевидение
    source02
    online
      source02, 05.08.2020 12:36
    +10
    суп и борщ!
    Arius
    online
      Arius, 05.08.2020 13:04
    +9
    Работал на флоте с индонезами, так те кто увлекаються футболом- Шева и Милан чуть ли не топ!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 12:28
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    приятно знать что в танзании существует телевидение
    Tsetsur
    online
      Tsetsur, 05.08.2020 13:57
    +5
    Evgene Boykinyuk, 05.08.2020 12:28
    приятно знать что в танзании существует телевидение
    Они о нас такого же мнения
    sanchos78
      sanchos78, 05.08.2020 14:11
    +4
    Будеш Миколой значить.
    kolya-ua
      kolya-ua, 05.08.2020 13:58
    +3
    Дружочек ты еще самогон и сало не пробовал!!!А какие у нас девушки _это просто супер!!!
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 05.08.2020 14:37
    +1
    sanchos78, 05.08.2020 14:11
    Будеш Миколой значить.
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 05.08.2020 14:37
    +1
    Они все любят борщ и сало
    Злобный Енот