Чемпіонат світу. Лісовський і Мерфі вилетіли в першому раунді

На турнірі сталися перші несподіванки

1265
2

Чемпіонат світу зі снукеру, що проходить в англійському Шеффілді, набирає обертів. І якщо в перших 9-ти поєдинках зазнав поразки лише один сіяний гравець, то відразу в двох поєдинках поспіль фаворити припинили боротьбу.

Зустріч Джека Лісовського з Ентоні МакГіллом стала справжнім трилером. Шотландець в 2015-му виходив в чвертьфінал чемпіонату світу, і тепер він також налаштований більш ніж серйозно. Ентоні виграв першу сесію 5:4, причому вів 5:2. У другій він продовжив лідирувати і опинився за крок від перемоги, знову збільшивши відрив до трьох фреймів - 9:6. Однак Лісовський і не думав здаватися. Йому знадобилося всього 36 хвилин, щоб зрівняти рахунок. Все вирішувалося в 19-му фреймі. Обидва гравці хвилювалися. Так, МакГілл, ведучи в рахунку всього лише 3 очки, поставив не найскладніший снукер, з якого Джек вийшов тільки з 5-ї спроби. Але все ж вийшов, забив кілька куль і теж спорудив снукер. Ентоні не вийшов з нього з двох спроб, і лідером вже став англієць. Однак коли на столі залишилося тільки три кольорових кулі, МакГілл зважився на дальній удар - і забив складну синю, після чого нескладна рожева став матч-болом. 10:9 - і Ентоні йде далі.

А от поразка Шона Мерфі в матчі з Ноппоном Саенгхамом стала повним шоком. І справа не в тому, що Мерфі був посіяний під №10, а Ноппон знаходиться на 42-му рядку світового рейтингу. Шон вперше в кар'єрі виграв 2 титулу за сезон. А Саенгхам за всю кар'єру тільки двічі виходив у півфінал рейтингового турніру, причому останній раз - майже 2 роки тому, в серпні 2018-го. Однак цього разу таїландець виграв першу сесію з рахунком 6:3, а в другій довів справу до перемоги - 10:4. Відзначимо, що в активі Ноппона - 8 пісотенних серій, 5 з яких він оформив якраз в п'яти партіях другої сесії! До слова, Саенгхам став третім тайським снукерістом (після Джеймса Ваттани і Дечавата Пумдженга), якому вдалося виграти поєдинок на чемпіонаті світу.

Марк Селбі натужно почав зустріч з Джорданом Брауном. Так, Селбі виграв першу сесію. Але рахунок 5:4 говорить сам за себе, при цьому Селбі записав до свого активу один сенчурі і одну півсотенную серію. Але друга сесія розставила все по своїх місцях: Марк виграв два фрейми, після чого 7:4 довів до 10:6.

Чемпіонат світу, 1/16 фіналу (31 липня - 5 серпня)

(11)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»