ВІДЕО. Екс-лідер Шахтаря забив гол команді Бенітеса

Тейшейра забив свій перший гол в новому сезоні

ВІДЕО. Екс-лідер Шахтаря забив гол команді Бенітеса

У третьому турі чемпіонату Китаю Цзянсу Сунін обіграв з рахунком 2:1 Далянь Про. У складі господарів перший гол в матчі провів екс-гравець донецького Шахтаря Алекс Тейшейра.

Бразилець відзначився на 74-й хвилині матчу. Тейшейра забив гол ще в першому таймі, але його не зарахували після перегляду ВАР. У складі гостей гол провів Соломон Рондон, а переможний гол на рахунку відомого за виступами в Італії - Едера.

Тейшейра виступає в Китаї з 2016 року, куди перейшов саме з Шахтаря.

Відзначимо, що Цзянсу тренує румунський фахівець Олару, а ось Далянь керує зоряний іспанський тренер Рафаель Бенітес.

У Цзянсу 7 очок після 3 матчів, а у Далянь Про одне.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Віталій Петровський, Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    andre_lui
    online
      andre_lui, 04.08.2020 22:23
    0
    Вячеслав Самойлов, 04.08.2020 21:44
    Ему там платят такие хорошие деньги, что он должен устроиться минимум в Юве или ПСЖ, чтобы получать аналогично. А там - в клубе-середняке - те же деньги, а ответственности - меньше на два порядка...
    П.С. Как говорила тетя Ася: "Зачем... ?"
    Тетя Ася наверное права Наверное по той же причине и Маркевич не Тренирует Просто интересно бы было
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 04.08.2020 21:49
    -1
    А Алекс - продолжает держать достаточно высокий уровень и в том чемпионате. Имеет за 3 игры 1гол+1пас (а все говорили, что там он себя "угробит" как футболиста...).
    А так - и прошлый сезон Суперлиги Китая - у Алекса 4-е место в рейтинге бомбардиров и 2-е - по системе "гол+пас". И клуб его Цзянсу Сунин - прошел в азиатский кубок, правда, не в чемпионский...
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 04.08.2020 21:44
    +1
    andre_lui, 04.08.2020 20:13
    Далеко Рафа забрался. Возвращайся в Европу.
    Ему там платят такие хорошие деньги, что он должен устроиться минимум в Юве или ПСЖ, чтобы получать аналогично. А там - в клубе-середняке - те же деньги, а ответственности - меньше на два порядка...
    П.С. Как говорила тетя Ася: "Зачем... ?"
    andre_lui
    online
      andre_lui, 04.08.2020 20:13
    0
    Далеко Рафа забрался. Возвращайся в Европу.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 04.08.2020 21:44
    +1
    andre_lui, 04.08.2020 20:13
    Далеко Рафа забрался. Возвращайся в Европу.
    Ему там платят такие хорошие деньги, что он должен устроиться минимум в Юве или ПСЖ, чтобы получать аналогично. А там - в клубе-середняке - те же деньги, а ответственности - меньше на два порядка...
    П.С. Как говорила тетя Ася: "Зачем... ?"
    andre_lui
    online
      andre_lui, 04.08.2020 22:23
    0
    Вячеслав Самойлов, 04.08.2020 21:44
    Ему там платят такие хорошие деньги, что он должен устроиться минимум в Юве или ПСЖ, чтобы получать аналогично. А там - в клубе-середняке - те же деньги, а ответственности - меньше на два порядка...
    П.С. Как говорила тетя Ася: "Зачем... ?"
    Тетя Ася наверное права Наверное по той же причине и Маркевич не Тренирует Просто интересно бы было
    andre_lui
    online
      andre_lui, 04.08.2020 20:13
    0
    Далеко Рафа забрался. Возвращайся в Европу.