3567
4

ВІДЕО. Екс-лідер Шахтаря забив гол команді Бенітеса

Тейшейра забив свій перший гол в новому сезоні

У третьому турі чемпіонату Китаю Цзянсу Сунін обіграв з рахунком 2:1 Далянь Про. У складі господарів перший гол в матчі провів екс-гравець донецького Шахтаря Алекс Тейшейра.

Бразилець відзначився на 74-й хвилині матчу. Тейшейра забив гол ще в першому таймі, але його не зарахували після перегляду ВАР. У складі гостей гол провів Соломон Рондон, а переможний гол на рахунку відомого за виступами в Італії - Едера.

Тейшейра виступає в Китаї з 2016 року, куди перейшов саме з Шахтаря.

Відзначимо, що Цзянсу тренує румунський фахівець Олару, а ось Далянь керує зоряний іспанський тренер Рафаель Бенітес.

У Цзянсу 7 очок після 3 матчів, а у Далянь Про одне.