Боруссія заявила 15-річного Мукоко. Він може стати рекордсменом Бундесліги

15-річний вундеркінд може вирости в феноменального гравця

Боруссія заявила 15-річного Мукоко. Він може стати рекордсменом Бундесліги
© Твіттер Боруссії Д. Юссуфа Мукоко

Дортмундська «Боруссія» внесла в заявку на чемпіонат Німеччини 2020/21 15-річного юніора Юссуфа Мукоко. Нападник, якому в листопаді виповниться 16 років, буде готуватися до старту сезону з основним складом дортмундців, але дебютувати в Бундеслізі зможе не раніше, ніж йому виповниться 16 років.

Мукоко заявив про себе в 2017-му році, коли йому було 12 (!) років. Форвард оформив два хет-трики і дубль в перших матчах за «Боруссію» U-17. Його батьку довелося виправдовуватися в ЗМІ, оскільки Мукоко запідозрили в фальсифікації документів.

У минулому сезоні в активі Мукоко 50 голів в 28-ми матчах за команду U-17 і 31 гол в 18-ти матчах за команду U-19. У лютому «Боруссія» вже брала камерунця до тренувань із першою командою.

Компанія Nike підписала з гравцем спонсорський контракт на 10 мільйонів євро.

Відзначимо, що зараз наймолодшим гравцем, який виходив на поле у ​​складі клубу Бундесліги, є Нурі Шахін. Турецький хавбек дебютував за «Боруссію» в 16 років 11 місяців і 1 день.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Офіційний сайт Бундесліги

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    El_Maestro
      El_Maestro, 04.08.2020 16:51
    +2
    mayakovskiy1, 04.08.2020 16:17
    Почти всем 16-ти летним африканским "вундеркиндам" в реале по + 5-6 лет
    Так то оно так! Но тут топовый клуб в игре и контракт с Nike, а это позволяет говорить о том, что они знают его реальный возраст. При существующих технологиях это сделать не сложно.
    El_Maestro
      El_Maestro, 04.08.2020 16:45
    +1
    Когда ему было 12 (!) лет. Форвард оформил два хет-трика и дубль в первых матчах за «Боруссию»U-17. В детско юношеском футболе 1 (!) год существенная разница, а тут 5 (!). Реально монстр растет!!! Или может он уже вырос?) P.S. Судя по фото и антропометрии ему можно и сейчас 25 лет дать) Если бы такой трюк кто-то провернул в Украине, то это одно. Но тут топовый клуб и контракт с Nike, а там далеко не самые глупые люди сидят...Так что реально будет интересно посмотреть на этого монстра!
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 04.08.2020 16:17
    +5
    Почти всем 16-ти летним африканским "вундеркиндам" в реале по + 5-6 лет
    REALIST
    online
      REALIST, 04.08.2020 15:53
    +2
    З Холландом - це буде суперзвязка!
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 04.08.2020 15:46
    +8
    А у нас в 22-24 называют перспективными))
    Alexandr Rozovyk
      Alexandr Rozovyk, 04.08.2020 15:46
    +8
    А у нас в 22-24 называют перспективными))
    mayakovskiy1
    online
      mayakovskiy1, 04.08.2020 16:17
    +5
    Почти всем 16-ти летним африканским "вундеркиндам" в реале по + 5-6 лет
    El_Maestro
      El_Maestro, 04.08.2020 16:51
    +2
    mayakovskiy1, 04.08.2020 16:17
    Почти всем 16-ти летним африканским "вундеркиндам" в реале по + 5-6 лет
    Так то оно так! Но тут топовый клуб в игре и контракт с Nike, а это позволяет говорить о том, что они знают его реальный возраст. При существующих технологиях это сделать не сложно.
    REALIST
    online
      REALIST, 04.08.2020 15:53
    +2
    З Холландом - це буде суперзвязка!
    El_Maestro
      El_Maestro, 04.08.2020 16:45
    +1
    Когда ему было 12 (!) лет. Форвард оформил два хет-трика и дубль в первых матчах за «Боруссию»U-17. В детско юношеском футболе 1 (!) год существенная разница, а тут 5 (!). Реально монстр растет!!! Или может он уже вырос?) P.S. Судя по фото и антропометрии ему можно и сейчас 25 лет дать) Если бы такой трюк кто-то провернул в Украине, то это одно. Но тут топовый клуб и контракт с Nike, а там далеко не самые глупые люди сидят...Так что реально будет интересно посмотреть на этого монстра!