Ястремська з камбеком у другій партії обіграла Соррібес-Тормо

Українська тенісистка переможно стартувала на турнірі в Палермо

Ястремська з камбеком у другій партії обіграла Соррібес-Тормо
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська

Друга ракетка України Даяна Ястремська (№25 WTA) переможно стартувала на турнірі міжнародної серії в Палермо.
 
У матчі першого кола основної сітки українка, посіяна на змаганнях під сьомим номером, обіграла третю ракетку Іспанії Сару Соррібес-Тормо (№83 WTA).
 
Палермо. Перше коло
Даяна Ястремська (Україна) - Сара Соррібес-Тормо (Іспанія) - 6:3, 6:4

Початок матчу показав, що боротьба на корті буде цікавою, а українка виступить в ролі першого номера. Даяна частіше грала гостріше і намагалася не допускати довгих розіграшів, а на прийомі була для Соррібес-Тормо страшним сном. Про які шанси на перемогу можна говорити, якщо тенісистка виграє менше 50% очок на своїй першій подачі.

Головні події в партії пройшли з 3 по 5 гейм, коли дівчата не змогли захистити свої подачі. Іспанка виявилася в ролі наздоганяючої, але дістати суперницю вже не змогла, хоча мала подвійний брейкпойнт у восьмому геймі. Закінчився сет подвійною помилкою Соррібес-Тормо.

Судячи з усього, Ястремська вирішила, що справу зроблено і далі можна не грати в повну силу. Це призвело до того, що вона втратила контроль над тим, що відбувається на корті, стала більше помилятися і дарувати легкі очки іспанці. Результатом стали швидкі 0:4 і перспектива грати третій сет. Але Даяні вдалося переломити ситуацію і оформити приховану «баранку». Окремо варто відзначити, що в грі Ястремської стало більше елементів, який допомагають вигравати на повільних покриттях. Домашня робота під час паузи була зроблена добре.
 
Відзначимо, що це була перша зустріч тенісисток.
 
У наступному колі Ястремська зіграє проти словенки Тамари Зіданшек або лакі-лузера Осеан Доден з Франції.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Hottabych
      Hottabych, 04.08.2020 22:14
    +1
    kerch30, 04.08.2020 08:42
    Можна записати пісню про камбек
    Типа вот так: Камбек-Даяна,Даяна-камбек, ты Ракетку не прятала за спины ребят.
    Летят тут удары,Глаза так горят,Хотим так Победы и вот он Камбек!
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 04.08.2020 15:26
    -1
    Vadim Rubik, 04.08.2020 02:04
    Даяна грала добре перший сет, потім провал і хороша кінцівка, сподобалось, що грала без акценту на один удар постійно, були цікаві вкорочення і цікава гра по високому мячі.. Далі буде... Удачі
    Привіт ( Фанат теніса)! Я Рамирес в паралельній реальності!) Приємно зустрітися тут. По матчу: такої терплячою в розіграшах я ніколи не бачив. Приємно здивувала! Так тримати!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 04.08.2020 09:34
    +6
    Вкорочені удари були,особливо в першому сеті у Даяні,раніше у нєї я такого не бачив!Молодець потратила час в карантині недарма
    kerch30
    online
      kerch30, 04.08.2020 08:42
    +5
    Можна записати пісню про камбек
    axylinam
    online
      axylinam, 04.08.2020 08:34
    +4
    Молодчинка,позитивное продолжение сезона
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 04.08.2020 02:04
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Даяна грала добре перший сет, потім провал і хороша кінцівка, сподобалось, що грала без акценту на один удар постійно, були цікаві вкорочення і цікава гра по високому мячі.. Далі буде... Удачі
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 04.08.2020 02:02
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    SportsMan, 04.08.2020 01:58
    Они реально ночью играли? Почему?
    Там жара під 40 вдень стоїть зараз
    Elis
    online
      Elis, 04.08.2020 01:58
    +9
    Прекрасно скамбечила! Молодець. характер! Вітання з перемогою!
    SportsMan
    online
      SportsMan, 04.08.2020 01:58
    +4
    Они реально ночью играли? Почему?
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 04.08.2020 01:54
    +8
    молодец .Еще не привыкла на грунте.Тут надо терпение
    viktor112007
    online
      viktor112007, 04.08.2020 01:52
    +13
    Дая молодець, в другому сеті мала великі проблеми, було 0:4, але змогла за такого рахунку увімкнутись і забомбити суперницю
    viktor112007
    online
      viktor112007, 04.08.2020 01:52
    +13
    Дая молодець, в другому сеті мала великі проблеми, було 0:4, але змогла за такого рахунку увімкнутись і забомбити суперницю
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 04.08.2020 02:04
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Даяна грала добре перший сет, потім провал і хороша кінцівка, сподобалось, що грала без акценту на один удар постійно, були цікаві вкорочення і цікава гра по високому мячі.. Далі буде... Удачі
    Elis
    online
      Elis, 04.08.2020 01:58
    +9
    Прекрасно скамбечила! Молодець. характер! Вітання з перемогою!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 04.08.2020 01:54
    +8
    молодец .Еще не привыкла на грунте.Тут надо терпение
    Vadim Rubik
      Vadim Rubik, 04.08.2020 02:02
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    SportsMan, 04.08.2020 01:58
    Они реально ночью играли? Почему?
    Там жара під 40 вдень стоїть зараз
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 04.08.2020 09:34
    +6
    Вкорочені удари були,особливо в першому сеті у Даяні,раніше у нєї я такого не бачив!Молодець потратила час в карантині недарма
    kerch30
    online
      kerch30, 04.08.2020 08:42
    +5
    Можна записати пісню про камбек
    axylinam
    online
      axylinam, 04.08.2020 08:34
    +4
    Молодчинка,позитивное продолжение сезона
    SportsMan
      SportsMan, 04.08.2020 01:58
    +4
    Они реально ночью играли? Почему?
    Hottabych
    online
      Hottabych, 04.08.2020 22:14
    +1
    kerch30, 04.08.2020 08:42
    Можна записати пісню про камбек
    Типа вот так: Камбек-Даяна,Даяна-камбек, ты Ракетку не прятала за спины ребят.
    Летят тут удары,Глаза так горят,Хотим так Победы и вот он Камбек!