Куди? Гравець Дніпра-1 відправлений в оренду в шотландський Ейрдріоніанс

Швейцарець Гріффін Сабатіні приєднається до нової команді 15 серпня

Куди? Гравець Дніпра-1 відправлений в оренду в шотландський Ейрдріоніанс
© Ейрдріоніанс. Гріффін Сабатіні

Шотландський «Ейрдріоніанс» офіційно повідомив, що орендував у «Дніпра-1» хавбека Гріффіна Сабатіні.

21-річний швейцарський футболіст, який народився у Зімбабве, приєднається до команди третього шотландського дивізіону 15 серпня. Сам Сабатіні розповів:

«Ейрдрі – сильний клуб з молодими талантами. Той факт, що шотландська гра дуже швидка, робить її ідеальним місцем для розвитку в якості гравця, щоб стати більш кмітливим і швидше думати.

Я сподіваюся, що мої якості допоможуть команді виграти чемпіонат. Мої сильні сторони полягають у фізичній формі, дриблінгу та здатності добре тримати м'яч під тиском».

Сабатіні зіграв лише 1 матч за першу команду «Дніпра-1». В основному, він виступав в молодіжному чемпіонаті України U-21 (17 матчів і 1 гол).

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zahar12
      zahar12, 04.08.2020 09:00
    +3
    нормально. неведома зверушка в неведомый клуб! зато шотландия, вискарик и небритые коровы -романтика для щвейцарца из зиббамбы
    Vadum Hrynchuk
      Vadum Hrynchuk, 04.08.2020 07:29
    +1
    И чем же шотландский третий дивизион уж так хуже второй лиги, где большая часть одноклубников нашего героя благополучно пинала кожаного еще два года тому назад?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 04.08.2020 01:10
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    где Днепр это чудо нашёл. отпустили бы уже свободным агентом, не мучились бы с ним.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 04.08.2020 00:54
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    блин я скоро устану писать единичку, может условимся что буду писать Днепр, а иметь ввиду Днепр-1?)
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 04.08.2020 00:54
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    я не знал что такой футболист есть в составе Днепр-1
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 04.08.2020 00:54
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    я не знал что такой футболист есть в составе Днепр-1
    zahar12
      zahar12, 04.08.2020 09:00
    +3
    нормально. неведома зверушка в неведомый клуб! зато шотландия, вискарик и небритые коровы -романтика для щвейцарца из зиббамбы
    Vadum Hrynchuk
      Vadum Hrynchuk, 04.08.2020 07:29
    +1
    И чем же шотландский третий дивизион уж так хуже второй лиги, где большая часть одноклубников нашего героя благополучно пинала кожаного еще два года тому назад?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 04.08.2020 01:10
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    где Днепр это чудо нашёл. отпустили бы уже свободным агентом, не мучились бы с ним.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 04.08.2020 00:54
    0