СУРКІС: «Ви думаєте, Лучі керує суддівством? Ні, це негідник Костюченко»

Президент «Динамо» зазначає, що киян судили тільки Монзуль і Романов

СУРКІС: «Ви думаєте, Лучі керує суддівством? Ні, це негідник Костюченко»
© ТК Футбол 1/2/3. Вадим Костюченко

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс висловив свою думку про фактори, що впливають на суддівство в УПЛ:

«Перед початком сезону я розповім, хто у нас ставить суддів. Нехай Вадиму Костюченко ікнеться. Не буде він називати суддів, які судитимуть ті чи інші матчі. І ми доведемо, що так воно і є.

Нам кажуть, що Лучі керує суддівством. Ні, це не Лучі. Це Костюченко керує суддівством. Негідник, якого виростив я в цьому клубі. І ось ці протести – ми теж будемо знати, хто це робить. Ми нікому нічого не подаруємо. Будемо боротися – цивілізовано, на футбольному полі.

Нічого поганого не хочу сказати про арбітра. Але нас судили за все двоє – Монзуль і Романов. Вони постійно під тиском. У них теж є напруга, вони можуть помилятися. На VAR було витрачено багато грошей. Але якщо ви не можете повноцінно ввести VAR, зробіть тестування. Припустимо, проведіть одну гру для «Динамо», одну для «Шахтаря», одну для «Зорі». А через півроку підготуйте вже 10–15 суддів.

Коли я кажу своїм друзям з італійського, іспанського чемпіонатів, що нас судять два арбітра, вони сміються. Тоді потрібно зробити так: Романов судить всі матчі «Динамо», а «Шахтар» судить Монзуль. Або навпаки. «Зорю» судить, наприклад, Бойко. Якщо суддя помилився в сторону «Динамо», його усувають.

Я не хочу сказати, що Монзуль була упереджена. Взяти фінал Кубка України. Всі говорили, що «Динамо» мало вийти і на одній нозі обіграти Полтаву. На фінал Кубка люди виходять, як на останній бій. Я зараз говорю про справедливість у футболі. У арбітрів є VAR, але три чистих кутових арбітр не дає. Так не буває, ну, хіба що один можна не помітити. Також і вилучення в Дніпрі Буяльського. Є багато моментів, які я можу навести».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — 112.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 25.08.2020 17:54
    0
    Что-то долго идет следствие по фальшивому диплому этого мошенника... Интересно, сколько он уже зелени отвалил следователям, чтобы они на тормозах спускали это дело? Надеется на павелку? Так того тоже скоро за жабры возьмут, никуда он не денется с подводной лодки, даже рыжий его не спасет,,,, Все идет к логическому завершению, со крипом и громадным сопротивлением на всех уровнях, но продвигается, мечтаю побывать в суде, когда обвинительный приговор этим мошенникам будут оглашать самые справедливые судьи Украины...
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 04.08.2020 09:55
    -2
    Виктор Астанавитесь, 04.08.2020 00:22
    А по делу,что ДК судят только 2 арбитра,есть что сказать?
    Динамо не судят только 2арбитра.Он это фигурально говорит
    kvv1404
    online
      kvv1404, 04.08.2020 09:42
    +1
    Это Костюченко руководит судейством. Негодяй, которого вырастил я в этом клубе-це все що потрібно знати про суддівство в УПЛ.Спочатку виховали в себе а потім хлоп відбився від рук!
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 04.08.2020 09:39
    +1
    Robert Monroe, 04.08.2020 08:58
    Особенно смешно этот меседж выглядит на фоне того факта, что в этом чемпионате ДК получило больше всего пенальти в свои ворота за всю историю чемпионатов Украины.
    Слепые очевидного не видят .) Единственное что могу сказать точно что уровень судейства в УПЛ и Первой лиге небо и земля. Посмотрел пару десятков матчей в первой лиге и понял почему арбитров 3,14здят после матчей от тура к туру. Там просто мрак!
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 04.08.2020 08:58
    +3
    Special2, 04.08.2020 00:48
    По делу, когда судит Арановский или Бойко то это не футбол, а серия пенальти в ворота соперников Динамо
    Особенно смешно этот меседж выглядит на фоне того факта, что в этом чемпионате ДК получило больше всего пенальти в свои ворота за всю историю чемпионатов Украины.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 04.08.2020 08:57
    -3
    Цей сльозоточивий тандем Суркіс-Луческу можуть доплакатися до дискваліфікаціі "Динамо"
    lgpaladin
      lgpaladin, 04.08.2020 08:46
    +1
    Луческу уже научил Суркиса как работать с судьями ))
    Special2
      Special2, 04.08.2020 00:48
    -5
    Виктор Астанавитесь, 04.08.2020 00:22
    А по делу,что ДК судят только 2 арбитра,есть что сказать?
    По делу, когда судит Арановский или Бойко то это не футбол, а серия пенальти в ворота соперников Динамо
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 04.08.2020 00:22
    +3
    Слава Чебан, 03.08.2020 23:22
    а хочется то бойка или арановского) тогда бы зацепились ща что то
    А по делу,что ДК судят только 2 арбитра,есть что сказать?
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 03.08.2020 23:22
    -13
    а хочется то бойка или арановского) тогда бы зацепились ща что то
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 04.08.2020 08:58
    +3
    Special2, 04.08.2020 00:48
    По делу, когда судит Арановский или Бойко то это не футбол, а серия пенальти в ворота соперников Динамо
    Особенно смешно этот меседж выглядит на фоне того факта, что в этом чемпионате ДК получило больше всего пенальти в свои ворота за всю историю чемпионатов Украины.
    Виктор Астанавитесь
      Виктор Астанавитесь, 04.08.2020 00:22
    +3
    Слава Чебан, 03.08.2020 23:22
    а хочется то бойка или арановского) тогда бы зацепились ща что то
    А по делу,что ДК судят только 2 арбитра,есть что сказать?
    kvv1404
    online
      kvv1404, 04.08.2020 09:42
    +1
    Это Костюченко руководит судейством. Негодяй, которого вырастил я в этом клубе-це все що потрібно знати про суддівство в УПЛ.Спочатку виховали в себе а потім хлоп відбився від рук!
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 04.08.2020 09:39
    +1
    Robert Monroe, 04.08.2020 08:58
    Особенно смешно этот меседж выглядит на фоне того факта, что в этом чемпионате ДК получило больше всего пенальти в свои ворота за всю историю чемпионатов Украины.
    Слепые очевидного не видят .) Единственное что могу сказать точно что уровень судейства в УПЛ и Первой лиге небо и земля. Посмотрел пару десятков матчей в первой лиге и понял почему арбитров 3,14здят после матчей от тура к туру. Там просто мрак!
    lgpaladin
      lgpaladin, 04.08.2020 08:46
    +1
    Луческу уже научил Суркиса как работать с судьями ))
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 25.08.2020 17:54
    0
    Что-то долго идет следствие по фальшивому диплому этого мошенника... Интересно, сколько он уже зелени отвалил следователям, чтобы они на тормозах спускали это дело? Надеется на павелку? Так того тоже скоро за жабры возьмут, никуда он не денется с подводной лодки, даже рыжий его не спасет,,,, Все идет к логическому завершению, со крипом и громадным сопротивлением на всех уровнях, но продвигается, мечтаю побывать в суде, когда обвинительный приговор этим мошенникам будут оглашать самые справедливые судьи Украины...