Динамо заробило більше, ніж Зоря. Скільки Андерлехт заплатив за «Міху»

Transfermarkt розкрив деталі трансферу Богдана Михайличенка

Динамо заробило більше, ніж Зоря. Скільки Андерлехт заплатив за «Міху»
© ФК Зоря. Богдан Михайличенко

Сьогодні, 3 серпня, бельгійський «Андерлехт» оголосив про підписання 4-річного контракту з лівим захисником «Зорі» Богданом Михайличенком.

Сума, за яку луганський клуб продав 23-річного українця, не повідомляється. Але авторитетний портал Transfermarkt поділився своєю інформацією про деталі трансферу.

За даними джерела, «Андерлехт» заплатив за Михайличенка 1,5 мільйона євро. В цілому, інформація про таку компенсацію вже звучала раніше, так що нічого дивного в цьому немає.

Набагато цікавіше, що, якщо вірити Transfermarkt, у липні 2019 року «Зоря» викупила контракт Михайличенка у київського «Динамо» за 1 мільйон євро.

Якщо брати цей момент до уваги, то «чистий» прибуток «Зорі» - 500 тисяч євро. До речі, раніше ця сума теж називалася.

У минулому сезоні Михайличенко провів за «Зорю» 35 матчів у всіх турнірах, де забив 3 м'ячі і віддав 4 результативні передачі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Transfermarkt

(155 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    andre_lui
    online
      andre_lui, 03.08.2020 22:45
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 03.08.2020 15:24
    Вибачаюсь не срібні а бронзові медалі....
    Перепрошую...
    andre_lui
    online
      andre_lui, 03.08.2020 22:45
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 03.08.2020 15:23
    Та не заробило Динамо менше ніж Зоря. Виростити хорошого футболіста та платити йому з/п та преміальні до 22 років... Це ніхто не рахує. А взагалі яка різниця хто скільки заробив? Зоря відбила видатки по Богдана, який крім усього допоміг за рік перебування в клубі завоювати срібні медалі, та ще й заробила... Хоч небагато, але заробили. Звичайно ж багато "якщо б"... Якщо б ще контракт прописали з більшою клаусулою, якщо б знати, що потраплять у групу ЛЄ, якщо б залишився тренером Скрипник, якщо успішно виступили б у ЛЄ .... і т.п. то Богдана можна було би продати в кілька разів дороще, але мають те що мають...
    Срібні? Это Вы по Фрейду? Номинально бронза - это факт.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 03.08.2020 19:38
    0
    Simar, 03.08.2020 15:51
    Думаю через 2 года Андерлехт продаст Богдана минимум за 5÷6 ломов. Удачи.
    Ага. Как Макаренко
    u6464u
      u6464u, 03.08.2020 16:08
    +2
    Это гадание на кофейной гуще, кто ж вам скажет у нас в стране не возможное возможно.
    Sauron
    online
      Sauron, 03.08.2020 15:58
    +4
    ДК наверняка что-то получило как клуб, воспитавший игрока.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 03.08.2020 15:56
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    какая разница кто больше заработал, но в данном случае зарю наепали.
    Simar
      Simar, 03.08.2020 15:51
    +6
    Думаю через 2 года Андерлехт продаст Богдана минимум за 5÷6 ломов. Удачи.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.08.2020 15:24
    +2
    Вибачаюсь не срібні а бронзові медалі....
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.08.2020 15:23
    +3
    Та не заробило Динамо менше ніж Зоря. Виростити хорошого футболіста та платити йому з/п та преміальні до 22 років... Це ніхто не рахує. А взагалі яка різниця хто скільки заробив? Зоря відбила видатки по Богдана, який крім усього допоміг за рік перебування в клубі завоювати срібні медалі, та ще й заробила... Хоч небагато, але заробили. Звичайно ж багато "якщо б"... Якщо б ще контракт прописали з більшою клаусулою, якщо б знати, що потраплять у групу ЛЄ, якщо б залишився тренером Скрипник, якщо успішно виступили б у ЛЄ .... і т.п. то Богдана можна було би продати в кілька разів дороще, але мають те що мають...
    viktor77
      viktor77, 03.08.2020 14:24
    +4
    Заря могла продать дороже,если б не клаусула ,которую подписал Рафаилов
    Simar
      Simar, 03.08.2020 15:51
    +6
    Думаю через 2 года Андерлехт продаст Богдана минимум за 5÷6 ломов. Удачи.
    Sauron
    online
      Sauron, 03.08.2020 15:58
    +4
    ДК наверняка что-то получило как клуб, воспитавший игрока.
    viktor77
      viktor77, 03.08.2020 14:24
    +4
    Заря могла продать дороже,если б не клаусула ,которую подписал Рафаилов
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.08.2020 15:23
    +3
    Та не заробило Динамо менше ніж Зоря. Виростити хорошого футболіста та платити йому з/п та преміальні до 22 років... Це ніхто не рахує. А взагалі яка різниця хто скільки заробив? Зоря відбила видатки по Богдана, який крім усього допоміг за рік перебування в клубі завоювати срібні медалі, та ще й заробила... Хоч небагато, але заробили. Звичайно ж багато "якщо б"... Якщо б ще контракт прописали з більшою клаусулою, якщо б знати, що потраплять у групу ЛЄ, якщо б залишився тренером Скрипник, якщо успішно виступили б у ЛЄ .... і т.п. то Богдана можна було би продати в кілька разів дороще, але мають те що мають...
    u6464u
      u6464u, 03.08.2020 16:08
    +2
    Это гадание на кофейной гуще, кто ж вам скажет у нас в стране не возможное возможно.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.08.2020 15:24
    +2
    Вибачаюсь не срібні а бронзові медалі....
    andre_lui
    online
      andre_lui, 03.08.2020 22:45
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 03.08.2020 15:24
    Вибачаюсь не срібні а бронзові медалі....
    Перепрошую...
    andre_lui
    online
      andre_lui, 03.08.2020 22:45
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 03.08.2020 15:23
    Та не заробило Динамо менше ніж Зоря. Виростити хорошого футболіста та платити йому з/п та преміальні до 22 років... Це ніхто не рахує. А взагалі яка різниця хто скільки заробив? Зоря відбила видатки по Богдана, який крім усього допоміг за рік перебування в клубі завоювати срібні медалі, та ще й заробила... Хоч небагато, але заробили. Звичайно ж багато "якщо б"... Якщо б ще контракт прописали з більшою клаусулою, якщо б знати, що потраплять у групу ЛЄ, якщо б залишився тренером Скрипник, якщо успішно виступили б у ЛЄ .... і т.п. то Богдана можна було би продати в кілька разів дороще, але мають те що мають...
    Срібні? Это Вы по Фрейду? Номинально бронза - это факт.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 03.08.2020 19:38
    0
    Simar, 03.08.2020 15:51
    Думаю через 2 года Андерлехт продаст Богдана минимум за 5÷6 ломов. Удачи.
    Ага. Как Макаренко