Руслан КОСТИШИН: «Ібрагімович приїде? Будемо грати, у нас є характер»

Наставник чекає сильних суперників, але не в першому раунді

Руслан КОСТИШИН: «Ібрагімович приїде? Будемо грати, у нас є характер»
© koloskovalivka.com

У своєму дебютному сезоні в УПЛ «Колос» зумів вийти до 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи, проте наставник Руслан Костишин не хоче, щоб команда віддавала всі сили в єврокубках.

«Три роки до цього йшли. Якби рік тому не вийшли в УПЛ, то для мене це була б невдача. І я б далі не працював в «Колосі». Що стосується Ліги Європи, то не хочеться в першому раунді отримати дуже сильну команду. Потрібно досвід отримати, а далі вже як буде. Пишуть, що «Мілан» може попастися. «Мілан» так «Мілан». Ібрагімович приїде? У нас команда з характером, будемо грати».

«Своєму чемпіонату потрібно приділяти більше уваги, ніж Лізі Європи. Я пам'ятаю, як грав за ЦСКА Київ свого часу... Ми тоді в єврокубку фінів пройшли, ще когось - нормально просунулися. А в чемпіонаті після 6 турів набрали 1 очко», - сказав Костишин.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ПроФутбол

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 03.08.2020 16:15
    0
    характер то есть но торба будет полная
    REALIST
    online
      REALIST, 03.08.2020 14:30
    0
    Вадим Максимов, 03.08.2020 13:50
    В еврокубках команда представляет свою страну и себе. В них нужно выкладываться на полную. Чемпионат можно наверстать. А в еврокубки не так часто и попадаешь.
    Якщо говорити про УПЛ - то мабуть так, а от трофей АПЛ чи Бундесліги вболівальники та клуби оцінюють вище ніж європейський!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 03.08.2020 14:26
    +1
    Мы тогда в еврокубке финнов прошли, еще кого-то - нормально продвинулись
    _____________________
    Ещё когото... Црвену звезду которая была на ходу! 3-2 дома и 0-0 на выезде. А потом от Брюге вылетели. Гдето билеты с тех матчей лежат... Уже тогда я болел за Арсенал Киев.
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 03.08.2020 13:50
    +4
    В еврокубках команда представляет свою страну и себе. В них нужно выкладываться на полную. Чемпионат можно наверстать. А в еврокубки не так часто и попадаешь.
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 03.08.2020 13:50
    +4
    В еврокубках команда представляет свою страну и себе. В них нужно выкладываться на полную. Чемпионат можно наверстать. А в еврокубки не так часто и попадаешь.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 03.08.2020 14:26
    +1
    Мы тогда в еврокубке финнов прошли, еще кого-то - нормально продвинулись
    _____________________
    Ещё когото... Црвену звезду которая была на ходу! 3-2 дома и 0-0 на выезде. А потом от Брюге вылетели. Гдето билеты с тех матчей лежат... Уже тогда я болел за Арсенал Киев.
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 03.08.2020 16:15
    0
    характер то есть но торба будет полная
    REALIST
    online
      REALIST, 03.08.2020 14:30
    0
    Вадим Максимов, 03.08.2020 13:50
    В еврокубках команда представляет свою страну и себе. В них нужно выкладываться на полную. Чемпионат можно наверстать. А в еврокубки не так часто и попадаешь.
    Якщо говорити про УПЛ - то мабуть так, а от трофей АПЛ чи Бундесліги вболівальники та клуби оцінюють вище ніж європейський!