Старість його боїться. Ібрагімович найстарший з 10 голами за сезон

Шведський форвард не збирається зупинятися

Старість його боїться. Ібрагімович найстарший з 10 голами за сезон
© Twitter

У поєдинку 38-го туру чемпіонату Італії «Мілан» розгромив «Кальярі» з рахунком 3:0. Один з голів провів 38-річний форвард Златан Ібрагімович.

Ібрагімович перейшов до «Мілана» в зимове трансферне вікно. Його контракт з «Міланом» розрахований до 31 серпня 2020 року. У серії А в цьому році він провів 18 матчів і на його рахунку 10 голів і 5 результативних передач.

Шведський нападник став найстаршим гравцем в історії чемпіонату Италии, якому удалось забитих як мінімум 10 м'ячів за один сезон.

1. Златан Ібрагімович - 38 років, 302 дня
2. Сільвіо Піола - 38 років, 127 днів
3. П'єтро Ферраріс - 38 років, 103 дня
4. Лука Тоні - 37 років, 279 днів
5. Фабіо Квальярелла - 37 років, 162 дня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Віталій Петровський, Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 07.08.2020 10:11
    0
    Ібрагімович - це Чак Норріс футболу.
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 02.08.2020 13:55
    +2
    А была же здесь статья в начале года, в которой утверждалось, что возвращение Ибры в Милан ничего кардинально не изменит. Но как видим, после карантина россонери нехило так воскресли. Неужели экспертный отдел спорт.уа ошибся в своих прогнозах?
    Trollface
    online
      Trollface, 02.08.2020 11:44
    0
    Футболист на высоте. Но памятник ему рано поставили.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 02.08.2020 11:02
    +3
    Вот где яйца так яйца,реально крутой
    DidOk
    online
      DidOk, 02.08.2020 09:50
    +2
    "Звірюга" ! 👍👌🏐
    ihor7003
    online
      ihor7003, 02.08.2020 09:47
    +5
    Крутой чувак! По физике он уступает разве что Роналду! Милан спокойно может с ним подписать новый контракт на 3 года!!!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 02.08.2020 09:47
    +5
    Крутой чувак! По физике он уступает разве что Роналду! Милан спокойно может с ним подписать новый контракт на 3 года!!!
    umnuy2
    online
      umnuy2, 02.08.2020 11:02
    +3
    Вот где яйца так яйца,реально крутой
    TimurKhAI
      TimurKhAI, 02.08.2020 13:55
    +2
    А была же здесь статья в начале года, в которой утверждалось, что возвращение Ибры в Милан ничего кардинально не изменит. Но как видим, после карантина россонери нехило так воскресли. Неужели экспертный отдел спорт.уа ошибся в своих прогнозах?
    DidOk
    online
      DidOk, 02.08.2020 09:50
    +2
    "Звірюга" ! 👍👌🏐
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 07.08.2020 10:11
    0
    Ібрагімович - це Чак Норріс футболу.
    Trollface
    online
      Trollface, 02.08.2020 11:44
    0
    Футболист на высоте. Но памятник ему рано поставили.