| Оновлено 26 липня 2020, 20:49
1351
0

Футболістки харківського Житлобуду-2 стали чемпіонками України

У вирішальному матчі за золоті медалі підопічні Наталії Зінченко здобули перемогу

1351
0
ФК Житлобуд-2

Сьогодні у Харкові на стадіоні «Сонячний» відбувся центральний матч всього чемпіонату України з футболу серед жіночих команд. Зустрічалися два місцевих клуби, які в турнірній таблиці далеко відірвалися від інших команд - «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2». Останні випереджали своїх суперниць на одне очко, тому в очній зустрічі їх цілком влаштовувала нічия.

У першому таймі гра була рівною, футболістки багато рухалися по полю, створювали моменти, боролися, однак забити гол їм так і не вдалося.

А вирішальним в цьому поєдинку став початок другої половини матчу, коли у ворота «Житлобуду-1» протягом двох хвилин влетіли одразу два м'ячі. Спочатку автоголом відзначився Єлизавета Костюченко, яка невдало перервала простріл Роксолани Кравчук. І буквально тут же в обійми своїх партнерок по команді «Житлобуд-2» потрапила Яна Малахова - вона у боротьбі із воротарем Іриною Саніною головою вразила ціль.

До кінця матчу гравці обох клубів намагалися змінити результат на табло, втім рахунок 2:0 так і залишився до фінального свистка. В підсумку перемога «Житлобуду-2» і підопічні Наталії Зінченко втретє у своїй історії стали чемпіонками України. Причому цього разу вони зробили це достроково за тур до закінчення турніру.

Бронзовим призером чемпіонату України вдруге поспіль стала команда «Восход» із села Стара Маячка Херсонської області.

Чемпіонат України з футболу серед жінок
Харків. Стадіон «Сонячний». 26 липня.
«Житлобуд-2» (Харків) - «Житлобуд-1» (Харків) 2:0 (0:0)

Голи: Костюченко (50, автогол), Малахова (51)

Турнірна таблиця після сьогоднішнього матчу виглядає так:
1. «Житлобуд-2» (Харків) 17 матчів, 16 перемог, 0 нічиїх, 1 поразка, 48 очок, різниця м'ячів 93 - 4
10. «Родина» (Костопіль) 18, 0, 2, 16, 2, 4 - 45

Матчі заключного туру, які вже особливого значення для трійки призерів не мають, відбудуться у п'ятницю 31 липня. В них зіграють: