Плюс Бешикташ. Стали відомі всі потенційні суперники Динамо в ЛЧ

До опонентів додався й віце-чемпіон Хорватії, клуб «Локомотива» Загреб

Плюс Бешикташ. Стали відомі всі потенційні суперники Динамо в ЛЧ
© УЄФА

Стали відомі всі потенційні суперники київського «Динамо» у кваліфікації Ліги чемпіонів 2020/21. До списку опонентів додався віце-чемпіон Хорватії, клуб «Локомотива» Загреб, а також «Бешикташ», представник Туреччини.

«Біло-сині» розпочнуть гру з третього кваліфікаційного раунду ЛЧ, який буде складатися з одного матчу (15/16 вересня). Жеребкування пройде 31 серпня. Потім останній раунд кваліфікації (Q4, під назвою плей-оф раунд) буде проведено з двох матчів (22/23 і 29/30 вересня), його жеребкування заплановане на 1 вересня.

Нижче наведено список команд, які можуть стати суперниками «Динамо» в Q3 або потім в Q4 (крім російського «Краснодара» через примусове розведення по різних парах). І в третьому, і в четвертому раунді кваліфікації кияни за рахунок високого рейтингу будуть сіяними (як і «Бенфіка», з якою українці теж не зіграють).

«Трабзонспор», який став другим у чемпіонаті Туреччини, дискваліфікований від участі в єврокубках за порушення фінансових правил фейр-плей, але подав апеляцію на це рішення (за поточною ситуацією, Туреччину представлятиме «Бешикташ», який посів третє місце).

Цікаво, що французький «Ренн» може потрапити безпосередньо до групового раунду ЛЧ, якщо Лігу Європи 2019/20 виграє команда, яка вже відібралась в Лігу чемпіонів через національний чемпіонат.

Таким чином, потенційні суперники «Динамо» в Q3 і Q4: «Вікторія» Плзень (Чехія), «Рапід» Відень (Австрія), ПАОК (Греція), «АЗ Алкмаар» (Нідерланди), «Ренн» (Франція), «Локомотива» (Хорватія).

Крім того – ще й «Гент» (Бельгія), «Бешикташ» (Туреччина), але ці дві команди можуть перетнутися з динамівцями тільки в Q4.

Ліга чемпіонів 2020/21

Кваліфікація. Шлях нечемпіонів (сіяні виділені жирним шрифтом)

Q2. 6 команд (три вийдуть в Q3). 25/26 серпня

  • «Бешикташ» Стамбул (Туреччина), 54.000
  • «Вікторія» Плзень (Чехія), 34.000
  • «Рапід» Відень (Австрія), 22.000
  • ПАОК Салоніки (Греція), 21.000
  • АЗ Алкмар (Нідерланди), 18.500
  • «Локомотива» Загреб (Хорватія), 4.975

Q3. 8 команд (чотири вийдуть в Q4). 15/16 вересня

  • «Бенфіка» Лісабон (Португалія), 70.000
  • «Динамо» Київ (Україна), 55.000
  • «Гент» (Бельгія), 39.500
  • «Краснодар» (Росія) 35.500
  • «Ренн» (Франція), 14.000
  • три переможця раунду Q2 (якщо пройде, сіяним буде також «Бешикташ»)

Q4. 4 команди (дві вийдуть в груповий раунд). 22/23 і 29/30 вересня

  • чотири переможця раунду Q3 (сіяними будуть пари з участю «Бенфіки» та «Динамо»)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(50 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    olexyn
    online
      olexyn, 26.08.2020 19:44
    0
    Бешик вже злетів в ЛЄ
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 26.08.2020 18:17
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Виктор Иванов, 26.08.2020 18:15
    Какой Бешикташ и что тогда за игра
    ПАОК
    3 : 1
    Бешикташ ???
    Это ж была Лига Чемпионов 2020/2021 2-й квалификационный раунд
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 26.08.2020 18:15
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Какой Бешикташ и что тогда за игра
    ПАОК
    3 : 1
    Бешикташ ???
    GeloN83
      GeloN83, 27.07.2020 10:20
    +1
    Якщо був би "Янг Бойз" було б страшно, а так... Сподіваюся, що перше досягення Луческу буде вихід "Динамо" Київ в груповий етап ЛЧ 2020/2021...
    Ya H
    online
      Ya H, 27.07.2020 02:03
    -2
    Вылет от Локомотива или ПАОКа.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.07.2020 23:15
    -1
    Al Zolo, 26.07.2020 12:04
    слабых не будет-мистеру будет тяжело с самого начала... почемуто уверен что сыграем с французким Ренном
    Придется сливать! Мы же толерантные гейці!
    sand
    online
      sand, 26.07.2020 19:16
    0
    Николай Власов, 26.07.2020 14:46
    Я БЫЛ БЫ РАД ЕСЛИ ДИНАМО ПАПАДЕТ В ЛЧ ЭТО ЕЩЁ? +4БАЛЛА В ТОБЛИЦУ КОФЕЦИЭНТОВ УЕФА НАМ НУЖНЫ ОЧКИ ДЛЯ РЕЙТИНГА. ВПЕРЁД ДИНАМО В ЛИГУ ЧЕМПИОНОВ ПРОБИВАТЬСЯ УДАЧИ ВСЕМ НАШИМ КОМАНДАМ НА ЕВРО АРЕНЕ, ПРИВЕТ ВСЕМ ИЗ СЛАВНОГО ГОРОДА МАРИУПОЛЬ
    Пападет, пападет... Прямо в тоблицу
    sand
    online
      sand, 26.07.2020 19:14
    0
    vitaha33, 26.07.2020 09:22
    При Реброві грали з Челсі, грали з МС 0:0 і 1:3, точно не гірше копанки. Так про що ти ліпиш?
    Дык при царе горохе и кок брали, и шо?
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 26.07.2020 14:46
    +2
    Dynamo_Cyprus, 26.07.2020 11:17
    Вполне себе проходимые команды) Повезло что нету монстров типа Яблонца или Лугано, так что столичный гранд вполне может попасть в группу ЛЧ)
    Я БЫЛ БЫ РАД ЕСЛИ ДИНАМО ПАПАДЕТ В ЛЧ ЭТО ЕЩЁ? +4БАЛЛА В ТОБЛИЦУ КОФЕЦИЭНТОВ УЕФА НАМ НУЖНЫ ОЧКИ ДЛЯ РЕЙТИНГА. ВПЕРЁД ДИНАМО В ЛИГУ ЧЕМПИОНОВ ПРОБИВАТЬСЯ УДАЧИ ВСЕМ НАШИМ КОМАНДАМ НА ЕВРО АРЕНЕ, ПРИВЕТ ВСЕМ ИЗ СЛАВНОГО ГОРОДА МАРИУПОЛЬ
    vasyan86
      vasyan86, 26.07.2020 14:22
    0
    Хм, тут как бы есть нюанс. Раньше было ясно еще до жеребьевки, понадобится победителю ЛЕ его квота или нет. В этом году по понятным причинам финал ЛЕ будет после жеребьевки второго раунда, в котором сыграют вице-чемпионы с 9-й по 15-ю страну. В третьем раунде к трем победителям добавятся еще пять - с 4-й по 8-ю - всего восемь претендентов, а на сколько мест? Если ЛЕ выиграет команда, которая обеспечит себе ЛЧ через нацлигу, мест-то станет три и не два. Ренн пойдет в группу - остается семь на два места, как это разыграть? Уж не продвинуть ли третье место страны №6 (да не будет она названа ) сразу в раунд плей-офф? Остальные возможные варианты куда более дикие. И что это значит для Динамо? Гарантированное попадания в решающем раунде на победителя пары Гента/Бешикташа^Трабзонспора при проходе турок второго раунда. Сложно но можно. Никто не знает какой конкретики по этому вопросу? УЕФА явно ждет, чем кончится ЛЕ.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 26.07.2020 12:04
    +1
    слабых не будет-мистеру будет тяжело с самого начала... почемуто уверен что сыграем с французким Ренном
    kerch30
    online
      kerch30, 26.07.2020 11:44
    +1
    ПАОК, потом Лацио
    Dynamo_Cyprus
      Dynamo_Cyprus, 26.07.2020 11:17
    +4
    Вполне себе проходимые команды) Повезло что нету монстров типа Яблонца или Лугано, так что столичный гранд вполне может попасть в группу ЛЧ)
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 26.07.2020 11:02
    0
    dgurkis, 26.07.2020 11:00
    Читайте внимательно: «Трабзонспор», який став другим у чемпіонаті Туреччини, дискваліфікований від участі в єврокубках за порушення фінансових правил фейр-плей, але подав апеляцію на це рішення (за поточною ситуацією, Туреччину представлятиме «Бешикташ», який посів третє місце).
    Я і читаю внЕмАтИльно. Саме так, подав апеляцію. І якщо вона не спрацює, то... Що ж я не так написав? А апеляцію не задовольнять, т.я. всю чесність і справедливість зжер мансурський БанШіті з АПЛ.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.07.2020 11:00
    0
    pytlak1990, 26.07.2020 10:51
    Бешикташ 3 місце у чемпіонаті Туреччини, Трабзонспор 2 місце, так хіба не 2 місце проходить у кваліфікацію?
    Читайте внимательно: «Трабзонспор», який став другим у чемпіонаті Туреччини, дискваліфікований від участі в єврокубках за порушення фінансових правил фейр-плей, але подав апеляцію на це рішення (за поточною ситуацією, Туреччину представлятиме «Бешикташ», який посів третє місце).
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 26.07.2020 10:58
    +2
    pytlak1990, 26.07.2020 10:51
    Бешикташ 3 місце у чемпіонаті Туреччини, Трабзонспор 2 місце, так хіба не 2 місце проходить у кваліфікацію?
    Всі вірно, тут помилки немає. А більш розгорнута інфа: Трабзон "вісить" майже під баном, там розглядають апеляцію. І якщо у разі бану, то по регламенту Бешик буде у ЛЧ.
    pytlak1990
      pytlak1990, 26.07.2020 10:51
    0
    Бешикташ 3 місце у чемпіонаті Туреччини, Трабзонспор 2 місце, так хіба не 2 місце проходить у кваліфікацію?
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 26.07.2020 10:50
    +1
    dimam1974, 26.07.2020 08:49
    А чому на цьому сайті написано що останній тур 26.07? І турнірна таблиця без останнього туру??
    Друже, так майже всі сайти, це не онлайн-відображення. Раджу не орієнтуватись по ним. Переглядай завжди - flashscore (я виклав тут без "крапки" і "ua", т.я. робот може вуальнути, - додай сам). Цей сайт нещодавно мав назву МайСкор.юа
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.07.2020 10:29
    +2
    вся надежда только на Локомотив или на гений Луческу, а так там все команды еще сильней тех что быле в греппу ЛЕ с ДК, так что хз как они проходить будут.
    Leinad
      Leinad, 26.07.2020 09:42
    0
    100% АЗ и 95% что проиграем!
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 26.07.2020 03:00
    +11
    Считаю, что все ети Рапиды, ПАОКи, Ренны не слабее Лугано, Мальмё, Копен. Так что 50 на 50
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 26.07.2020 02:34
    +10
    пока страшно звучит только аз... у этих голландцев никогда не знаешь, чего из академии выпустится
    дальше как я понимаю, если ничего сверхъестественного не случится - дк и бенфика сеянные... ну, турки для нас вроде исторически на футбольном поле удачные соперники
    Руслан Кириченко
      Руслан Кириченко, 26.07.2020 08:31
    +8
    Ото Локомотив для их по силе,остальные могут и жопу надрать.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 26.07.2020 02:55
    +7
    Чувствую что в этом году у нас будет две команды в группе ЛЧ
    Хочется верить, по крайней мере.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 26.07.2020 08:40
    +6
    Denmark1107, 26.07.2020 08:20
    Сподіваюсь, що Мірча Луческу зуміє пройти відбір. Аби тільки встиг підготувати склад Динамо🤔
    Хмм... серед проблемних опонентів, і якщо дістанеться, тільки Az_alkmaar.
    Для Динамо всі проблемні, з Астаною рожали, з Яблунцем рожали, з Лугано, Мальмё, Копеном рожали. Впевнений, що будуть народжувати і мучатися з Рапідом, Вікою чи ПАОКом не менше.
    Dynamo_Cyprus
      Dynamo_Cyprus, 26.07.2020 11:17
    +4
    Вполне себе проходимые команды) Повезло что нету монстров типа Яблонца или Лугано, так что столичный гранд вполне может попасть в группу ЛЧ)
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 26.07.2020 08:20
    +4
    Сподіваюсь, що Мірча Луческу зуміє пройти відбір. Аби тільки встиг підготувати склад Динамо🤔
    Хмм... серед проблемних опонентів, і якщо дістанеться, тільки Az_alkmaar.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 26.07.2020 02:26
    +4
    Мда, Колоса среди них нет, повезло.
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 26.07.2020 14:46
    +2
    Dynamo_Cyprus, 26.07.2020 11:17
    Вполне себе проходимые команды) Повезло что нету монстров типа Яблонца или Лугано, так что столичный гранд вполне может попасть в группу ЛЧ)
    Я БЫЛ БЫ РАД ЕСЛИ ДИНАМО ПАПАДЕТ В ЛЧ ЭТО ЕЩЁ? +4БАЛЛА В ТОБЛИЦУ КОФЕЦИЭНТОВ УЕФА НАМ НУЖНЫ ОЧКИ ДЛЯ РЕЙТИНГА. ВПЕРЁД ДИНАМО В ЛИГУ ЧЕМПИОНОВ ПРОБИВАТЬСЯ УДАЧИ ВСЕМ НАШИМ КОМАНДАМ НА ЕВРО АРЕНЕ, ПРИВЕТ ВСЕМ ИЗ СЛАВНОГО ГОРОДА МАРИУПОЛЬ
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 26.07.2020 10:58
    +2
    pytlak1990, 26.07.2020 10:51
    Бешикташ 3 місце у чемпіонаті Туреччини, Трабзонспор 2 місце, так хіба не 2 місце проходить у кваліфікацію?
    Всі вірно, тут помилки немає. А більш розгорнута інфа: Трабзон "вісить" майже під баном, там розглядають апеляцію. І якщо у разі бану, то по регламенту Бешик буде у ЛЧ.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.07.2020 10:29
    +2
    вся надежда только на Локомотив или на гений Луческу, а так там все команды еще сильней тех что быле в греппу ЛЕ с ДК, так что хз как они проходить будут.
    dimam1974
      dimam1974, 26.07.2020 08:49
    +2
    Denmark1107, 26.07.2020 08:26
    Вчора був останній тур. Сівасспор програв 1:3.
    А чому на цьому сайті написано що останній тур 26.07? І турнірна таблиця без останнього туру??
    xxxxxxxxxxxxххх
      xxxxxxxxxxxxххх, 26.07.2020 08:18
    +2
    Ренн болеет за Шахтер в Лиге Европы))
    New Zealander
      New Zealander, 26.07.2020 08:03
    +2
    AK_228, 26.07.2020 08:01

    Ждём динамо в ЛЧ
    Ждём с нетерпением
    GeloN83
      GeloN83, 27.07.2020 10:20
    +1
    Якщо був би "Янг Бойз" було б страшно, а так... Сподіваюся, що перше досягення Луческу буде вихід "Динамо" Київ в груповий етап ЛЧ 2020/2021...
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 26.07.2020 12:04
    +1
    слабых не будет-мистеру будет тяжело с самого начала... почемуто уверен что сыграем с французким Ренном
    kerch30
    online
      kerch30, 26.07.2020 11:44
    +1
    ПАОК, потом Лацио
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 26.07.2020 10:50
    +1
    dimam1974, 26.07.2020 08:49
    А чому на цьому сайті написано що останній тур 26.07? І турнірна таблиця без останнього туру??
    Друже, так майже всі сайти, це не онлайн-відображення. Раджу не орієнтуватись по ним. Переглядай завжди - flashscore (я виклав тут без "крапки" і "ua", т.я. робот може вуальнути, - додай сам). Цей сайт нещодавно мав назву МайСкор.юа
    dimam1974
      dimam1974, 26.07.2020 08:52
    +1
    Круто Сівасспор пролетів мимо ЛЧ. Програти в останньому турі команді з нижньої частини турнірної таблиці. Не було у них своєї Десни для такого випадку))
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 26.07.2020 08:40
    +1
    Динамо тепер фарм клуб Шахтара, так що можливо на орендованих попадуть в групу ЛЧ ...