Заробив і не забив. Мілан і Аталанта розійшлися миром

Руслан Маліновський не реалізував пенальті і був замінений на 57-й хвилині

7449
5
twitter.com/acmilan

У центральному матчі 36-го туру італійської Серії А «Мілан» і «Аталанта» зіграли внічию 1:1. Дві кращі команди Італії після рестарту чемпіонату продовжили свої безпрограшні серії, але не зуміли істотно поліпшити турнірне становище. Рахунок у грі чудовим ударом зі штрафного на 15-й хвилині відкрив Хакан Чалханоглу. Вже через десять хвилин у гостей була відмінна можливість відігратися, але Руслан Маліновський не реалізував зароблений ним же 11-метровий. Маліновський пробив несильно і на зручній для голкіпера висоті, що дозволило Доннаруммі відбити удар. І все ж гості зрівняли рахунок ще до перерви, Сапата в своєму стилі продавив захисника і з кількох метрів пробив повз Доннарумму.

Після перерви гра не була багата на гольові моменти, нічия стала справедливим підсумком матчу. За два тури до закінчення чемпіонату «Аталанта» скоротила відставання від «Ювентуса» до п'яти очок і випереджає на два бали «Інтер», але у суперників команди Маліновського є по матчу в запасі. «Мілан» же не зміг наздогнати «Рому,» відстаючи від римлян на один пункт, поставивши під загрозу своє шосте місце, адже відрив від «Наполі» становить чотири очки і гра у неаполітанців в запасі.