Винен в побитті арбітра. Собуцького довічно відсторонили від футболу

КДК УАФ виніс суворий вердикт президенту «Агробізнеса»

Винен в побитті арбітра. Собуцького довічно відсторонили від футболу
© Fooball.ua. Олег Собуцький

КДК УАФ довічно заборонив почесному президенту «Агробізнеса» Олегу Собуцькому будь-яку футбольну діяльність за нанесення тілесних ушкоджень арбітру Юрію Іванову, який судив гру проти «Миная».

Крім того, клуб з Волочиська отримав штраф у розмірі 500 тисяч гривень та заборону грати на своєму стадіоні. Раніше Собуцького відсторонили від посади віце-президента Української асоціації футболу.

Спілка воїнів АТО Волочищини раніше заявляла, що удари Юрію Іванову завдав один з ветеранів. Колишній учасник бойових дій запитав у арбітра родом з Донецької області: «Я твою землю від окупантів захищав, навіщо ж ти нас на полі вбиваєш?», на що отримав відповідь: «Я тебе туди не кликав», що і стало причиною побиття.

Сам же Олег Собуцький пояснював, що намагався стримати фанатів, і запропонував сам зайти до суддівської кімнати, щоб передати невдоволення уболівальників, але кілька людей зайшли з ним. Один з них і завдав ушкодження арбітру, а Собуцький стверджував, що намагався перешкодити цьому.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Football.ua

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 26.07.2020 22:30
    -1
    Двояке враження.
    По-перше нічого було бити рефері, таки дійсно дикунство.Та й покарання жорсткувате як на перший раз.
    По-Друге, рефері за базар має відповісти 100% перед АТОвцями. Я не кажу калічити, просто часто люки бувають відкриті...За базар потрібно відповісти. Я за АТОвців...
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 24.07.2020 10:02
    0
    Вот молодцы. Думал, что на тормозах пустят. Ждем еще решения реального суда, а не футбольного.
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 24.07.2020 09:26
    +1
    Если по АТОшнику правда, то нужно жизненно наказать судью-сепара иванова!!!(Или пожизненно?)
    mavast
      mavast, 24.07.2020 08:53
    +1
    андрей лавров, 23.07.2020 17:29
    тільки щось ти "обычный человек" не пішов захищати свою батьківщину, а сидиш тут"умнічаєш"
    Хто мінусує цей пост? Соромно за себе?
    Tymchuk Andriy
      Tymchuk Andriy, 24.07.2020 07:10
    +3
    Для мене таке рішення підтверджує що КДК заодно з арбітрами в договорняках.На перший раз можна було і м'якше покарати .Тим більше якщо ця бригада ще й дурниці говорила АТОвцям.
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 24.07.2020 00:27
    0
    ll_pogulianka_ll, 23.07.2020 21:26
    Дякую!
    не за что,это не секрет
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 23.07.2020 22:32
    +1
    Опустим размышления над причинами. Последствия какие?И какой механизм их наступления?
    У нас чаще всего президент = владелец, а дальше прям предсатавляю два варианта
    первый:
    - вам запрещено быть президентом клуба
    - ок, не могу заниматься клубом, клуб следовательно закрывается ибо вы запретили им заниматься
    второй:
    - вам запрещено быть президентом клуба
    - ок, вот Вася Пупкин. теперь он президент
    - но это же уборщик
    - и что? хотели другого президента, вот он
    - но ведь он ничего не решает и транслирует ваше мнение
    - его право
    - но ведь по факту по прежнему всем управляете вы
    - и что? я ж не президент. я фоп консультант президента клуба
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 23.07.2020 22:03
    +2
    Sunrise, 23.07.2020 21:31
    А у нас не люди судят? Так можно о любой профессии сказать, когда тебе удобно.
    ----------------------
    mmuk, хоть ветеран, хоть хирург спасший 1000 человек. Никто не должен бить в ответ на слова.
    Я повторю: мы так нормальную страну не построим. Обдумайте это серьёзно, неспеша.
    Нет не люди! Нелюди-да! Чому? Все просто,вони знають,що їм будуть нести,а вони будуть брати ! (Так,це може бути в любій сфері діяльності) Ось тому треба бути готовим получити в "табло" і нерозпускати слюні ! Тіло має розуміти,чим "займається" та які ризики можуть виникнути! Кожен сам господар своєї дупи (обличчя)
    flydog773
      flydog773, 23.07.2020 21:44
    +4
    stopor2016, 23.07.2020 17:48
    Ти їх чуло , опудало?
    Щось мені мало віриться в те що такі слова взагалі були!!! Пригадую що Собуцький коли відчув паленою задницею відразу почав виплітати казки і одна другої невязалась, то він незаходив в судівську то тепер каже що гуртом заходив,а тепер щей вигадав (МАБУТЬ)-але думаю СКОРІШ ЗА ВСЕ видумав-рятуючи вже свій зад про образливі слова від судді у бік АТОвця. Короче кажучи сам себе і закопав!!! А так все по ділу,нема чого понтуватись а потім бідною і невинною овечкою прикидуватись! В ШИЮ ТАКИХ ЛЮДЕЙ ВІД ФУТБОЛУ
    Sunrise
      Sunrise, 23.07.2020 21:31
    +1
    ll_pogulianka_ll, 23.07.2020 20:26
    Людину-ні!Суддю(арбітра) можна!В цілях профілактики,навіть до матчу,а після і поготів Доречі,вони за останні роки стільки наплужили,що зайва піз...ліна незавадить...(всі такі нєжниє,відразу заяву мєнтам,а як пєналь лівий,то :..."ой вибачте-помилився..." ИМХО
    А у нас не люди судят? Так можно о любой профессии сказать, когда тебе удобно.
    ----------------------
    mmuk, хоть ветеран, хоть хирург спасший 1000 человек. Никто не должен бить в ответ на слова.
    Я повторю: мы так нормальную страну не построим. Обдумайте это серьёзно, неспеша.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 23.07.2020 21:26
    0
    Axmetov10, 23.07.2020 21:10
    Около 10 тыс.гривень
    Дякую!
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 23.07.2020 21:19
    -1
    500 штук за побитую морду... Многие боксеры хотели бы оказаться на месте этого судьи. . Но решение правильное если он в этом участвовал .
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 23.07.2020 21:10
    0
    ll_pogulianka_ll, 23.07.2020 20:13
    Хто знає,яка зараз зарплата в головного арбітра зв матч?
    Около 10 тыс.гривень
    StrikeX
    online
      StrikeX, 23.07.2020 21:09
    -1
    Ukrainian_football, 23.07.2020 17:33
    Вот и сказочке конец. Все правильно. Даже как-то легко наказали.
    Що правильно? За що покарали? Легко? півмільйона штраф і відсторонення від футболу людини, яка в цей футбол вкладає особисті кошти - це легко?
    StrikeX
    online
      StrikeX, 23.07.2020 21:07
    -1
    Mr.Frost, 23.07.2020 19:36
    Це просто помста за те що голосував за догравання!
    дуже ймовірно, але й ряд інших факторів. Але рішення дуже упереджене, як на мене. Ще до кінця не зрозуміло, хто кого там бив.
    StrikeX
    online
      StrikeX, 23.07.2020 21:06
    0
    Sentinel, 23.07.2020 16:35
    А говорили он кореш Павелко..
    Щось пішло не так, схоже
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 23.07.2020 20:26
    +1
    Sunrise, 23.07.2020 18:41
    Ни за какие слова нельзя бить человека! Ответь более остро. Не способен - молча развернись и уйди.
    Иначе не будет страны у нас развитой.
    Людину-ні!Суддю(арбітра) можна!В цілях профілактики,навіть до матчу,а після і поготів Доречі,вони за останні роки стільки наплужили,що зайва піз...ліна незавадить...(всі такі нєжниє,відразу заяву мєнтам,а як пєналь лівий,то :..."ой вибачте-помилився..." ИМХО
    mmuk
      mmuk, 23.07.2020 20:21
    +1
    Sunrise, 23.07.2020 18:41
    Ни за какие слова нельзя бить человека! Ответь более остро. Не способен - молча развернись и уйди.
    Иначе не будет страны у нас развитой.
    Нельзя? Ти з ветерани спілкувався?
    Для вати. Питаю. Хтось міг так спитати ветеранів 2 світової?
    Якщо б я так спитав би хоча б одного свого діда, уявити не можу щоб було б
    mmuk
      mmuk, 23.07.2020 20:17
    +1
    stopor2016, 23.07.2020 17:48
    Ти їх чуло , опудало?
    Чмо є чмо ще ватне.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 23.07.2020 20:15
    -3
    Что-то мне сильно не верится в такой ужасный вердикт ОПГ УАФ. Павелка так поступил со своим лучшим спонсором и дойной коровой? Или через пару месяцев вернут все назад из-за недостатка доказаиельств (у нас много есть желающих за соответствующее вознаграждение взять вину на себя). Я так понимаю, что следующий на очереди Костюченко - человек с липовым дипломом, а это тянет до 5 лет тюряги. Павелка,слабо?
    Олег Стець
      Олег Стець, 23.07.2020 17:40
    +16
    Если иванов ватный петух, то его нужно было по тихому прикопать в лесу, а не публично бить морду ...
    Ilya
    online
      Ilya , 23.07.2020 16:38
    +14
    К военным относится нужно, как и к обычным людям, нельзя никого возводить в ранг - ГЕРОЯ.
    То что такие люди обороняют или обороняли наше государство, не дает им права бить и убивать, всех кто им не нравится или что то не так скажет.
    А то что отстранили и штраф дали, так правильно. Как бы против твоей команды не судили, но умей держать такой удар.
    Выскажи на пресс конференции все, скажи, что будешь добиваться отстранения судьи от деятельности, что бы в следующий раз (даже если такие судьи будут) боялись.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 23.07.2020 16:46
    +13
    Правильне рішення. Я б ще з'ясував чи справді Іванов казав такі слова. Якщо казав - то в слід за Собуцьким.
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 23.07.2020 16:35
    +7
    А как же,-это они в ресторане сами с кем-то подрались?Нах..таких деятелей с футбола,задолбали уже эти пережитки 90-х
    flydog773
      flydog773, 23.07.2020 21:44
    +4
    stopor2016, 23.07.2020 17:48
    Ти їх чуло , опудало?
    Щось мені мало віриться в те що такі слова взагалі були!!! Пригадую що Собуцький коли відчув паленою задницею відразу почав виплітати казки і одна другої невязалась, то він незаходив в судівську то тепер каже що гуртом заходив,а тепер щей вигадав (МАБУТЬ)-але думаю СКОРІШ ЗА ВСЕ видумав-рятуючи вже свій зад про образливі слова від судді у бік АТОвця. Короче кажучи сам себе і закопав!!! А так все по ділу,нема чого понтуватись а потім бідною і невинною овечкою прикидуватись! В ШИЮ ТАКИХ ЛЮДЕЙ ВІД ФУТБОЛУ
    Tymchuk Andriy
      Tymchuk Andriy, 24.07.2020 07:10
    +3
    Для мене таке рішення підтверджує що КДК заодно з арбітрами в договорняках.На перший раз можна було і м'якше покарати .Тим більше якщо ця бригада ще й дурниці говорила АТОвцям.
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 23.07.2020 17:17
    +3
    Ilya , 23.07.2020 16:38
    К военным относится нужно, как и к обычным людям, нельзя никого возводить в ранг - ГЕРОЯ.
    То что такие люди обороняют или обороняли наше государство, не дает им права бить и убивать, всех кто им не нравится или что то не так скажет.
    А то что отстранили и штраф дали, так правильно. Как бы против твоей команды не судили, но умей держать такой удар.
    Выскажи на пресс конференции все, скажи, что будешь добиваться отстранения судьи от деятельности, что бы в следующий раз (даже если такие судьи будут) боялись.
    Согласен,если мы конечно хотим стать цивилизованным государством
    mmuk
      mmuk, 23.07.2020 16:57
    +3
    «Я тебе туди не кликав»!!! За такі слова мало дали!
    Такий суддя вже не може судити ніколи!
    Sentinel
      Sentinel, 23.07.2020 16:35
    +3
    А говорили он кореш Павелко..
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 23.07.2020 22:03
    +2
    Sunrise, 23.07.2020 21:31
    А у нас не люди судят? Так можно о любой профессии сказать, когда тебе удобно.
    ----------------------
    mmuk, хоть ветеран, хоть хирург спасший 1000 человек. Никто не должен бить в ответ на слова.
    Я повторю: мы так нормальную страну не построим. Обдумайте это серьёзно, неспеша.
    Нет не люди! Нелюди-да! Чому? Все просто,вони знають,що їм будуть нести,а вони будуть брати ! (Так,це може бути в любій сфері діяльності) Ось тому треба бути готовим получити в "табло" і нерозпускати слюні ! Тіло має розуміти,чим "займається" та які ризики можуть виникнути! Кожен сам господар своєї дупи (обличчя)
    Ukrainian_football
      Ukrainian_football, 23.07.2020 17:33
    +2
    Вот и сказочке конец. Все правильно. Даже как-то легко наказали.
    kolezey-2
      kolezey-2, 23.07.2020 17:19
    +2
    да все правильно подобное надо на корню пресекать
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 24.07.2020 09:26
    +1
    Если по АТОшнику правда, то нужно жизненно наказать судью-сепара иванова!!!(Или пожизненно?)
    mavast
      mavast, 24.07.2020 08:53
    +1
    андрей лавров, 23.07.2020 17:29
    тільки щось ти "обычный человек" не пішов захищати свою батьківщину, а сидиш тут"умнічаєш"
    Хто мінусує цей пост? Соромно за себе?
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 23.07.2020 22:32
    +1
    Опустим размышления над причинами. Последствия какие?И какой механизм их наступления?
    У нас чаще всего президент = владелец, а дальше прям предсатавляю два варианта
    первый:
    - вам запрещено быть президентом клуба
    - ок, не могу заниматься клубом, клуб следовательно закрывается ибо вы запретили им заниматься
    второй:
    - вам запрещено быть президентом клуба
    - ок, вот Вася Пупкин. теперь он президент
    - но это же уборщик
    - и что? хотели другого президента, вот он
    - но ведь он ничего не решает и транслирует ваше мнение
    - его право
    - но ведь по факту по прежнему всем управляете вы
    - и что? я ж не президент. я фоп консультант президента клуба
    Sunrise
      Sunrise, 23.07.2020 21:31
    +1
    ll_pogulianka_ll, 23.07.2020 20:26
    Людину-ні!Суддю(арбітра) можна!В цілях профілактики,навіть до матчу,а після і поготів Доречі,вони за останні роки стільки наплужили,що зайва піз...ліна незавадить...(всі такі нєжниє,відразу заяву мєнтам,а як пєналь лівий,то :..."ой вибачте-помилився..." ИМХО
    А у нас не люди судят? Так можно о любой профессии сказать, когда тебе удобно.
    ----------------------
    mmuk, хоть ветеран, хоть хирург спасший 1000 человек. Никто не должен бить в ответ на слова.
    Я повторю: мы так нормальную страну не построим. Обдумайте это серьёзно, неспеша.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 23.07.2020 20:26
    +1
    Sunrise, 23.07.2020 18:41
    Ни за какие слова нельзя бить человека! Ответь более остро. Не способен - молча развернись и уйди.
    Иначе не будет страны у нас развитой.
    Людину-ні!Суддю(арбітра) можна!В цілях профілактики,навіть до матчу,а після і поготів Доречі,вони за останні роки стільки наплужили,що зайва піз...ліна незавадить...(всі такі нєжниє,відразу заяву мєнтам,а як пєналь лівий,то :..."ой вибачте-помилився..." ИМХО
    mmuk
      mmuk, 23.07.2020 20:21
    +1
    Sunrise, 23.07.2020 18:41
    Ни за какие слова нельзя бить человека! Ответь более остро. Не способен - молча развернись и уйди.
    Иначе не будет страны у нас развитой.
    Нельзя? Ти з ветерани спілкувався?
    Для вати. Питаю. Хтось міг так спитати ветеранів 2 світової?
    Якщо б я так спитав би хоча б одного свого діда, уявити не можу щоб було б
    mmuk
      mmuk, 23.07.2020 20:17
    +1
    stopor2016, 23.07.2020 17:48
    Ти їх чуло , опудало?
    Чмо є чмо ще ватне.
    turist86
    online
      turist86, 23.07.2020 20:07
    +1
    Значит, драка как произошла. Рафик рассказывает, что он вместе со своими друзьями-дзюдоистами - тяжвесами мирно курили возле подъезда в 3 часа ночи. Значит, произошло совпадение, в тот момент, когда Рафик вытащил нож, чтобы его наточить, в этот момент скрипач вышел из подъезда, соседский. Скрипач выходит, видит у него в руках ножик. И Рафик как бы прячет ножик и глаза прячет, типа «я не хочу на тебя смотреть» - скрипачу. А этот нет, пришел-зашел в круг дзюдоистов и начал всем в глаза смотреть, и говорит, типа: «Я сильный, вы слабые дзюдоисты». Рафик говорит, он сам очки снял, по полу ударил и ногой начал свои очки топтать. Потом вытащил скрипку, начал разбивать об дверь подъезда, говоря «смотрите. какой я сильный скрипач». Эти говорят: «Брат, мы не хотим с тобой драться»- «Нет, посмотрите, какой я сильный». Как Кинг-Конг бил себя в грудь, ребра все себе сломал. Даже после этого он не успокоился. Рафик друзей взял, говорит, давайте пойдем, домой зайдем, это- шизофреник. Он говорит: «Нет, подождите». Локтем себе ударил в солнечное сплетение - внутреннее кровоизлияние. И еще говорит: « вы, дзюдоисты, я вам покажу прием»- взял себя за затылок и в окно первого этажа. Типа, «смотрите, какой я прием знаю». Рафик с друзьями быстро прибежали в милицию, говорят: « там человек сознание потерял, сумасшедший». Вот так это было по рассказам Рафика.