Чудо-порятунок для Зозулі та Кравця! Стало відомо, хто вилітає із Сегунди

У Ла Лігу піднімаються «Уеска» і «Кадіс», за 3-тю путівку буде плей-оф

Чудо-порятунок для Зозулі та Кравця! Стало відомо, хто вилітає із Сегунди
© Twitter. Роман Зозуля

20 липня у Іспанії відбулися матчі останнього 42-го туру Сегунди, другого іспанського дивізіону.

Команди українців – «Альбасете» і «Луго» – зберегли прописку в Сегунді!

«Альбасете» у вирішальній грі за виживання виграв в гостях у «Кадіса» (1:0), весь матч відіграв Роман Зозуля. Причому рятівний гол з пенальті був забитий на 90-й хвилині!

Василь Кравець вийшов на заміну на 36-й хвилині і допоміг «Луго» здолати «Мірандес» (2:1), при цьому команда досягла потрібного результату лише на 84-й хвилині!

У той же час «Ов'єдо» програв на виїзді «Ельче» (1:2). Місце в воротах команди гостей зі старту зайняв Андрій Лунін.

Хавбек Сергій Мякушко залишився в резерві «Алькоркону» на домашню гру проти «Жирони» (2:0).

Запланований матч між «Депортіво» і «Фуенлабрадою» скасований через спалах коронавірусу в команді гостей.

Таким чином, Сегунду залишають: «Расинг», «Естремадура», «Нумансія», а також «Депортіво» (команда навіть в разі перемоги не зможе випередити «Понферрадіну» через гірші показники в особистих зустрічах).

У Ла Лігу піднімаються «Уеска» і «Кадіс». Плей-оф за третю путівку проведуть «Сарагоса», «Альмерія» і «Жирона», а також «Ельче» (в очікуванні) або «Фуенлабрада» (якщо переможе або зіграє внічию).

Сегунда, 42-й тур

  • Луго – Мірандес – 2:1 (Еррера, 66, 84 – Маркос Андре, 45+3)
  • Кадіс – Альбасете – 0:1 (Майкель, 90, пенальті)
  • Лас-Пальмас – Естремадура – 5:1
  • Алькоркон – Жірона – 2:0
  • Альмерія – Малага – 0:0
  • Нумансія – Тенеріфе – 2:1
  • Расинг – Райо Вальєкано – 1:2
  • Сарагоса – Понферрадіна – 2:1
  • Спортинг Хіхон – Уеска – 0:1
  • Ельче – Реал Ов'єдо – 2:1
  • Депортіво – Фуенлабрада – перенесений

Підсумкова таблиця (не зіграний 1 матч)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(29 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Palych1
      Palych1, 21.07.2020 08:38
    +1
    Депор случайно не динамовское сердце тренирует?))
    Какая команда была...
    ihor7003
    online
      ihor7003, 21.07.2020 00:46
    -14
    Ruslan, 21.07.2020 00:38
    Красота! Луго виграло з Кравцем, Альбасете виграло з Зозулею. Всі разом з Ов'єдо Луніна не вилетіли! Єдине що хотілось б щоб Лунін коли з поля йшов футболку підняв а там Тризуб із написом "Привіт рашистам від Зозулі!" Ов'єдо програвши похоронив надій ницистів з Рашо Вєлікаяно на вихід в плей-оф! В Сегунді український день на фініші. З святом всіх!
    Прям все сейчас обоссутся от счастья!!!!!!!
    Ruslan
      Ruslan, 21.07.2020 00:38
    +6
    Красота! Луго виграло з Кравцем, Альбасете виграло з Зозулею. Всі разом з Ов'єдо Луніна не вилетіли! Єдине що хотілось б щоб Лунін коли з поля йшов футболку підняв а там Тризуб із написом "Привіт рашистам від Зозулі!" Ов'єдо програвши похоронив надій ницистів з Рашо Вєлікаяно на вихід в плей-оф! В Сегунді український день на фініші. З святом всіх!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 21.07.2020 00:19
    +9
    Всі 4 команди, які вилетіли, в останні 20 років грали в ла-лізі. За депор особливо шкода
    yan2018
      yan2018, 21.07.2020 00:18
    +2
    saha-yakut, 21.07.2020 00:03
    Молодцы, смотрел матч Альбасете, чуть не поседел.
    А коментатор очень хвалил Зозулю.
    yan2018
      yan2018, 21.07.2020 00:15
    +7
    yan2018, 21.07.2020 00:13
    Зозуля почти никогда не забивал. З
    Зато работоспобность невероятная. Благодаря ему они не вылетели.
    yan2018
      yan2018, 21.07.2020 00:13
    +1
    ihor7003, 21.07.2020 00:05
    Да уж Зозуля на невероятной высоте! НЕ забивает почти и команда чуть не вылетела из Сегунды!!!!!!
    Зозуля почти никогда не забивал. З
    dgurkis
      dgurkis, 21.07.2020 00:10
    +2
    Зюзя - наше усе!
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 21.07.2020 00:06
    +9
    Это ж надо было Альбасете весь чемпионат *уи пинать а в двух последних турах взять 6 очков, да еще у каких команд! И остаться в Сегунде! Я в это не верил, но рад что ошибся
    ihor7003
    online
      ihor7003, 21.07.2020 00:05
    -10
    Да уж Зозуля на невероятной высоте! НЕ забивает почти и команда чуть не вылетела из Сегунды!!!!!!
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 21.07.2020 00:03
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    к Кравцу могли бы присмотреться в Заре.
    saha-yakut
      saha-yakut, 21.07.2020 00:03
    +6
    Молодцы, смотрел матч Альбасете, чуть не поседел.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 21.07.2020 00:01
    -22
    Коментар згорнуто. Показати
    уля, сосуля не вернётся в упл.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 21.07.2020 00:19
    +9
    Всі 4 команди, які вилетіли, в останні 20 років грали в ла-лізі. За депор особливо шкода
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 21.07.2020 00:06
    +9
    Это ж надо было Альбасете весь чемпионат *уи пинать а в двух последних турах взять 6 очков, да еще у каких команд! И остаться в Сегунде! Я в это не верил, но рад что ошибся
    yan2018
      yan2018, 21.07.2020 00:15
    +7
    yan2018, 21.07.2020 00:13
    Зозуля почти никогда не забивал. З
    Зато работоспобность невероятная. Благодаря ему они не вылетели.
    Ruslan
      Ruslan, 21.07.2020 00:38
    +6
    Красота! Луго виграло з Кравцем, Альбасете виграло з Зозулею. Всі разом з Ов'єдо Луніна не вилетіли! Єдине що хотілось б щоб Лунін коли з поля йшов футболку підняв а там Тризуб із написом "Привіт рашистам від Зозулі!" Ов'єдо програвши похоронив надій ницистів з Рашо Вєлікаяно на вихід в плей-оф! В Сегунді український день на фініші. З святом всіх!
    saha-yakut
      saha-yakut, 21.07.2020 00:03
    +6
    Молодцы, смотрел матч Альбасете, чуть не поседел.
    yan2018
      yan2018, 21.07.2020 00:18
    +2
    saha-yakut, 21.07.2020 00:03
    Молодцы, смотрел матч Альбасете, чуть не поседел.
    А коментатор очень хвалил Зозулю.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 21.07.2020 00:10
    +2
    Зюзя - наше усе!
    Palych1
      Palych1, 21.07.2020 08:38
    +1
    Депор случайно не динамовское сердце тренирует?))
    Какая команда была...
    yan2018
      yan2018, 21.07.2020 00:13
    +1
    ihor7003, 21.07.2020 00:05
    Да уж Зозуля на невероятной высоте! НЕ забивает почти и команда чуть не вылетела из Сегунды!!!!!!
    Зозуля почти никогда не забивал. З
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 21.07.2020 00:03
    +1