Останній тур Сегунди. Лунін і Зозуля вийдуть в основі. Дивитися онлайн

Всі поєдинки 42-го туру Сегунди розпочнуться о 22:00 за київським часом

Останній тур Сегунди. Лунін і Зозуля вийдуть в основі. Дивитися онлайн
© Twitter. Андрій Лунін

Сьогодні, 20 липня, в Іспанії проходять матчі останнього 42-го туру Сегунди, другого іспанського дивізіону.

Майже всі поєдинки розпочнуться о 22:00 за київським часом. Стали відомі стартові склади команд.

«Альбасете» у вирішальній грі за виживання грає в гостях проти «Кадіса», в старті вийде українець Роман Зозуля.

У той же час «Ов'єдо» грає на виїзді проти «Ельче». Місце в воротах зі старту займе Андрій Лунін.

А ось Василь Кравець залишився в запасі свого клубу на вирішальний матч – «Луго» приймає «Мірандес».

Хавбек Сергій Мякушко – в резерві «Алькоркону» на домашню гру проти «Жирони».

Див. також: турнірна таблиця перед 42-м туром

Дивитися онлайн: «Кадіс» – «Альбасете»«Ельче» – «Ов'єдо»,  «Луго» – «Мірандес»

Стартові склади команд

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Олег Судак
      Олег Судак, 21.07.2020 09:23
    0
    Ruslan, 21.07.2020 00:05
    Красота! Луго виграло з Кравцем, Альбасете виграло з Зозулею. Всі разом з Ов'єдо Луніна не вилетіли! Єдине що хотілось б щоб Лунін коли з поля йшов футболку підняв а там Тризуб із написом "Привіт рашистам від Зозулі!" Ов'єдо програвши похоронив надій ницистів з Рашо Вєлікаяно на вихід в плей-оф! В Сегунді український день на фініші. З святом всіх!
    Підтримую.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
    Ruslan
      Ruslan, 21.07.2020 00:05
    +1
    Красота! Луго виграло з Кравцем, Альбасете виграло з Зозулею. Всі разом з Ов'єдо Луніна не вилетіли! Єдине що хотілось б щоб Лунін коли з поля йшов футболку підняв а там Тризуб із написом "Привіт рашистам від Зозулі!" Ов'єдо програвши похоронив надій ницистів з Рашо Вєлікаяно на вихід в плей-оф! В Сегунді український день на фініші. З святом всіх!
    Ruslan
      Ruslan, 20.07.2020 22:15
    +3
    ihor7003, 20.07.2020 21:45
    Если Альбасете сегодня обосрется, то Зозуля получит подсрачника под зад!!!!!! А вот если забьет решающий, то станет героем!!!!!!В схватке борьбы за выживание считаю фаворитом Депортиво!!!!!!
    Депору заканало. Матч з Фуенлабрадою перенесений, так як в гравців гостей які знаходились вже на островах виявлено сім позитивних результатів. Тут чесно кажучи для Лго Кравця та Альбасете Зозулі картинка хрєновата вимальовується, так як їм в разі програшу та невиграшу фашистів з Райо ЖОПА! Фуенла з Депором скатають нічию. Депор не вилітає, Фуенлабрада залишається в зоні плей-оф. Так що вболіваєм за наших. Слава героям! +Смерть райожопівським ворогам!!))))
    ihor7003
    online
      ihor7003, 20.07.2020 21:45
    0
    Если Альбасете сегодня обосрется, то Зозуля получит подсрачника под зад!!!!!! А вот если забьет решающий, то станет героем!!!!!!В схватке борьбы за выживание считаю фаворитом Депортиво!!!!!!
    Ruslan
      Ruslan, 20.07.2020 22:15
    +3
    ihor7003, 20.07.2020 21:45
    Если Альбасете сегодня обосрется, то Зозуля получит подсрачника под зад!!!!!! А вот если забьет решающий, то станет героем!!!!!!В схватке борьбы за выживание считаю фаворитом Депортиво!!!!!!
    Депору заканало. Матч з Фуенлабрадою перенесений, так як в гравців гостей які знаходились вже на островах виявлено сім позитивних результатів. Тут чесно кажучи для Лго Кравця та Альбасете Зозулі картинка хрєновата вимальовується, так як їм в разі програшу та невиграшу фашистів з Райо ЖОПА! Фуенла з Депором скатають нічию. Депор не вилітає, Фуенлабрада залишається в зоні плей-оф. Так що вболіваєм за наших. Слава героям! +Смерть райожопівським ворогам!!))))
    Ruslan
      Ruslan, 21.07.2020 00:05
    +1
    Красота! Луго виграло з Кравцем, Альбасете виграло з Зозулею. Всі разом з Ов'єдо Луніна не вилетіли! Єдине що хотілось б щоб Лунін коли з поля йшов футболку підняв а там Тризуб із написом "Привіт рашистам від Зозулі!" Ов'єдо програвши похоронив надій ницистів з Рашо Вєлікаяно на вихід в плей-оф! В Сегунді український день на фініші. З святом всіх!
    Олег Судак
      Олег Судак, 21.07.2020 09:23
    0
    Ruslan, 21.07.2020 00:05
    Красота! Луго виграло з Кравцем, Альбасете виграло з Зозулею. Всі разом з Ов'єдо Луніна не вилетіли! Єдине що хотілось б щоб Лунін коли з поля йшов футболку підняв а там Тризуб із написом "Привіт рашистам від Зозулі!" Ов'єдо програвши похоронив надій ницистів з Рашо Вєлікаяно на вихід в плей-оф! В Сегунді український день на фініші. З святом всіх!
    Підтримую.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
    ihor7003
    online
      ihor7003, 20.07.2020 21:45
    0
    Если Альбасете сегодня обосрется, то Зозуля получит подсрачника под зад!!!!!! А вот если забьет решающий, то станет героем!!!!!!В схватке борьбы за выживание считаю фаворитом Депортиво!!!!!!