«Кадіс» і «Уеска» пробилися в Ла Лігу на наступний сезон у Іспанії

6641
9
Twitter. Роман Зозуля

Увечері 17 липня в один час в Іспанії пройшли матчі передостаннього 41-го туру Сегунди, другого іспанського дивізіону.

«Альбасете» переграв «Сарагосу» (4:1), у господарів поля в старті вийшов український форвард Роман Зозуля і був замінений на 79-й хвилині.

«Ов'єдо» взяв верх над «Расінгом» (1:0). Сухий матч у воротах господарів зіграв український голкіпер Андрій Лунін.

Уже стало остаточно ясно, що «Ов'єдо» з Луніним залишаються в Сегунді. «Альбасете» із Зозулею вибралися з небезпечної зони і тепер повинні набирати очки в останньому турі, у гостьовій грі з «Кадісом».

Також за виживання бореться «Луго», за який виступає Василь Кравець. Українець віддав гольову передачу на 90+5 хвилині, що допомогло його команді перемогти в гостях «Тенеріфе» (2:1).

Тим часом, «Кадіс» і «Уеска» пробилися в Ла Лігу на наступний сезон іспанського чемпіонату.

Сегунда. 41-й тур

• Альбасете – Сарагоса – 4:1 (Меса, 13, пен., Горосіто, 22, Охеда, 33, 46 – Бургі, 29, пен.)
  • Ов'єдо – Расинг – 1:0 (Обенг, 8)
  • Тенеріфе – Луго – 1:2  (Мілла, 70 – Еррера, 54, Эль-Хасен, 90+5)
  • Жирона – Кадіс – 2:1
  • Малага – Алькоркон – 2:0
  • Мірандес – Депортіво – 1:0
  • Понферрадіна – Альмерія – 2:1
  • Райо Вальєкано – Лас-Пальмас – 2:2
  • Уеска – Нумансія – 3:0