Олег СОБУЦЬКИЙ: «Може бути, цього суддю в ресторані або в дорозі побили»

Президент «Агробізнесу» відкидає звинувачення у побитті судді Юрія Іванова

Олег СОБУЦЬКИЙ: «Може бути, цього суддю в ресторані або в дорозі побили»
© Футбол 1. Олег Собуцький

Почесний президент «Агробізнесу» Олег Собуцький відкидає звинувачення в тому, що він з колегами побив Юрія Іванова, суддю матчу 24-го туру Першої ліги проти «Миная» (0:2).

«Я впевнений, що в УАФ є відповідні органи, які повинні в цьому розібратися. Також ми будемо звертатися в поліцію через хибний виклик.

Нехай зроблять експертизу. Кажуть, що я бив? Нехай мене оглянуть. Чим я там бив – руками, ногами або головою. Чому ніхто не звертається? Тільки ЗМІ й федерація. Більше я нічого і ні від кого не чув. Я готовий свідчити хоч зараз.

Можливо, все сталося в ресторані, або ж дорогою. Є ж інформація, що вони були в ресторані. Сьогодні-завтра поговоримо з людьми, запитаємо, можливо, там щось сталося.

Тому що вони не перебували в роздягальні цілу годину. Вони з іншого місця викликали поліцію. Якби їх побили на стадіоні, як вони стверджують, тоді й поліцію викликати вони повинні були на стадіон».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 20.07.2020 15:43
    0
    И, спрашивается, есть ли в Украине (вот так и хотелось написать переставив две первые согласные буквы) хоть один футбольный президент-бизнесмен, чтобы он НЕ БЫЛ или бандитом, или мошенником, или еще какой криминально "пятнистой совой"? Похоже, не только в Вышке, таких и в Первой лиге - НЕ НАЙТИ!
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 20.07.2020 15:37
    0
    И это все дерьмо лезет в Премьер Лигу
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 18.07.2020 15:59
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Муґунот Уух, 18.07.2020 09:35
    а где им в том же Волочиске поужинать?в заводской столовой или перехватить пару пирожков в гастрономе?
    До Хмельницкого хватило бы 3 пирожка и чай. Но видать Минай угощал.)))
    Sentinel
    online
      Sentinel, 18.07.2020 15:44
    +2
    Этим арбитрам надо ноги ломать. Только тогда новые похоже судить честно начнут
    Sentinel
    online
      Sentinel, 18.07.2020 15:43
    +2
    turist86, 18.07.2020 15:27
    Украинский арбитр Виктор Арановский обсуждал со своей женой ... взятку в матче первой лиги «Нефтяник» - «Балканы»
    Арбитр: Зая, я не хочу тебе говорить, шо сегодня было по «документам», ты бы с ума сошла… Я на 90-й мог бы дать «точку» для «Балкан», но это был бы… Зайка, если бы все получилось, ты бы купила новую мебель во все комнаты.
    https://www.youtube.com/watch?v=JuAtMjcZ5IE Договірняки в Україні. Переписка суддів та організаторів
    Пиздец.
    Все, что Копяк пишет - чистая правда.
    turist86
    online
      turist86, 18.07.2020 15:30
    +2
    Белик: "Команду убивают! Это базар-лига, купи - продай!"
    https://www.youtube.com/watch?v=N0G8wzHEoIE
    turist86
    online
      turist86, 18.07.2020 15:27
    +1
    Украинский арбитр Виктор Арановский обсуждал со своей женой ... взятку в матче первой лиги «Нефтяник» - «Балканы»
    Арбитр: Зая, я не хочу тебе говорить, шо сегодня было по «документам», ты бы с ума сошла… Я на 90-й мог бы дать «точку» для «Балкан», но это был бы… Зайка, если бы все получилось, ты бы купила новую мебель во все комнаты.
    https://www.youtube.com/watch?v=JuAtMjcZ5IE Договірняки в Україні. Переписка суддів та організаторів
    alex73776
      alex73776, 18.07.2020 15:26
    0
    не 1лига а базар какой-то и крыминал!тот кабан с ингульца купил судью,этот с агро побили судью,что судьи что президенты одни козлы!
    olexyn
    online
      olexyn, 18.07.2020 14:24
    -1
    нова влада, епт... В "круті дев'яності" вже була така... В 1998-му такі ж самі братки в Маріуполі побили всю бригаду на чолі з майбутнім головою Комітету Арбітрів ФФУ Вадимом Шевченко; і, по великому рахунку - нічим не закінчилось. І, якщо зебіли досі не втямили, що це вони повертають лихі часи - то хто їм доктор?
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 18.07.2020 14:10
    0
    Можно конечно долго сравнивать, кто хуже. Рефери взяточник или бандюган который людей избивает. Но для разумного и цивилизованного человека ответ очевиден.
    Для того, кому ответ не очевиден. Бандюган хуже. Сегодня он рефери избил, завтра тебе голову сломал. И если вычищать нашу страну от плесени, надо сначала с этих великовозрастных гопников начать, и лишь потом переходить к взяточникам.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.07.2020 13:31
    0
    dimarko2014, 18.07.2020 12:14
    після таких слів цього почесного президента ясно що він явно був співучасником побиття, тому стаття тварині і відлучення від футболу пожиттєво
    Яка стаття - роздули з мухи слона.. Ну отримав рефері за своє суддівство крім бабла ще й по пиці. Що дуже ображений? А тут такі усі законослухняними стали... В переважній більшості всім на всіх реально пофіг. Хай менти краще займаються реальними справами, а не чухнею всілякою коли одна особа іншій по пиці дала...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.07.2020 13:23
    +2
    Senator, 18.07.2020 08:27
    Конечно ты не избивал....били твои охранники.
    Так саме цікаво, що в заяві чітко написано, що особисто Собуцький, "внаслідок невмотивованої агресії", наніс тілесні ушкодження...
    dimarko2014
      dimarko2014, 18.07.2020 12:14
    -3
    після таких слів цього почесного президента ясно що він явно був співучасником побиття, тому стаття тварині і відлучення від футболу пожиттєво
    delta475
    online
      delta475, 18.07.2020 11:36
    0
    ....своими не ординарными показаниями он говорит ребята я здесь решалово, сначала ой ой я лично судей спасал от нападения, потом другая версия это их в ресторане побили, третья версия а чего они не вызвали полицаев на месте. по всей видимости история у него явно криминальная и привлекался и УДО присутствует????
    cucumber
      cucumber, 18.07.2020 11:29
    -3
    Если он избил, то очень мало! На фото на лице вишневый сок какой то! За такое судейство, нужно сперва избить а потом еще и выгнать из украинского футбола к епеням таких судей.
    u6464u
    online
      u6464u, 18.07.2020 10:58
    -2
    я знать не знаю Собуцкого,но то что вытворяет у нас судейский корпус все без исключения это называется полнейшая коррупция и то что этот судья получил по заслугам сомнений нет.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 18.07.2020 10:10
    +5
    “толтко СМИ и федерация”(с)
    ---------
    не, б**, сейчас волочиская полиция будет местному крутелыку претензии предьявлять.городишко маленький все другу родственнмки-кумовья или так повязаны
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 18.07.2020 09:44
    +7
    Рафик не в чем не увиноват))))
    Он сам себя бил в нос и рассек бровь)))
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 18.07.2020 09:35
    +3
    Виктор Иванов, 18.07.2020 07:52
    Мог бы найти свидетелей, что рефери таким уже на поле вышел
    А чё? Арбитры всегда в ресторанах ужинают?
    а где им в том же Волочиске поужинать?в заводской столовой или перехватить пару пирожков в гастрономе?
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 18.07.2020 09:03
    +1
    - Кто свидетель? Вы свидетель?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 18.07.2020 09:44
    +7
    Рафик не в чем не увиноват))))
    Он сам себя бил в нос и рассек бровь)))
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 18.07.2020 10:10
    +5
    “толтко СМИ и федерация”(с)
    ---------
    не, б**, сейчас волочиская полиция будет местному крутелыку претензии предьявлять.городишко маленький все другу родственнмки-кумовья или так повязаны
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 18.07.2020 09:35
    +3
    Виктор Иванов, 18.07.2020 07:52
    Мог бы найти свидетелей, что рефери таким уже на поле вышел
    А чё? Арбитры всегда в ресторанах ужинают?
    а где им в том же Волочиске поужинать?в заводской столовой или перехватить пару пирожков в гастрономе?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 18.07.2020 15:44
    +2
    Этим арбитрам надо ноги ломать. Только тогда новые похоже судить честно начнут
    Sentinel
    online
      Sentinel, 18.07.2020 15:43
    +2
    turist86, 18.07.2020 15:27
    Украинский арбитр Виктор Арановский обсуждал со своей женой ... взятку в матче первой лиги «Нефтяник» - «Балканы»
    Арбитр: Зая, я не хочу тебе говорить, шо сегодня было по «документам», ты бы с ума сошла… Я на 90-й мог бы дать «точку» для «Балкан», но это был бы… Зайка, если бы все получилось, ты бы купила новую мебель во все комнаты.
    https://www.youtube.com/watch?v=JuAtMjcZ5IE Договірняки в Україні. Переписка суддів та організаторів
    Пиздец.
    Все, что Копяк пишет - чистая правда.
    turist86
    online
      turist86, 18.07.2020 15:30
    +2
    Белик: "Команду убивают! Это базар-лига, купи - продай!"
    https://www.youtube.com/watch?v=N0G8wzHEoIE
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.07.2020 13:23
    +2
    Senator, 18.07.2020 08:27
    Конечно ты не избивал....били твои охранники.
    Так саме цікаво, що в заяві чітко написано, що особисто Собуцький, "внаслідок невмотивованої агресії", наніс тілесні ушкодження...
    turist86
    online
      turist86, 18.07.2020 15:27
    +1
    Украинский арбитр Виктор Арановский обсуждал со своей женой ... взятку в матче первой лиги «Нефтяник» - «Балканы»
    Арбитр: Зая, я не хочу тебе говорить, шо сегодня было по «документам», ты бы с ума сошла… Я на 90-й мог бы дать «точку» для «Балкан», но это был бы… Зайка, если бы все получилось, ты бы купила новую мебель во все комнаты.
    https://www.youtube.com/watch?v=JuAtMjcZ5IE Договірняки в Україні. Переписка суддів та організаторів
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 18.07.2020 09:03
    +1
    - Кто свидетель? Вы свидетель?
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 20.07.2020 15:43
    0
    И, спрашивается, есть ли в Украине (вот так и хотелось написать переставив две первые согласные буквы) хоть один футбольный президент-бизнесмен, чтобы он НЕ БЫЛ или бандитом, или мошенником, или еще какой криминально "пятнистой совой"? Похоже, не только в Вышке, таких и в Первой лиге - НЕ НАЙТИ!
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 20.07.2020 15:37
    0
    И это все дерьмо лезет в Премьер Лигу
    alex73776
      alex73776, 18.07.2020 15:26
    0
    не 1лига а базар какой-то и крыминал!тот кабан с ингульца купил судью,этот с агро побили судью,что судьи что президенты одни козлы!
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 18.07.2020 14:10
    0
    Можно конечно долго сравнивать, кто хуже. Рефери взяточник или бандюган который людей избивает. Но для разумного и цивилизованного человека ответ очевиден.
    Для того, кому ответ не очевиден. Бандюган хуже. Сегодня он рефери избил, завтра тебе голову сломал. И если вычищать нашу страну от плесени, надо сначала с этих великовозрастных гопников начать, и лишь потом переходить к взяточникам.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 18.07.2020 13:31
    0
    dimarko2014, 18.07.2020 12:14
    після таких слів цього почесного президента ясно що він явно був співучасником побиття, тому стаття тварині і відлучення від футболу пожиттєво
    Яка стаття - роздули з мухи слона.. Ну отримав рефері за своє суддівство крім бабла ще й по пиці. Що дуже ображений? А тут такі усі законослухняними стали... В переважній більшості всім на всіх реально пофіг. Хай менти краще займаються реальними справами, а не чухнею всілякою коли одна особа іншій по пиці дала...
    delta475
    online
      delta475, 18.07.2020 11:36
    0
    ....своими не ординарными показаниями он говорит ребята я здесь решалово, сначала ой ой я лично судей спасал от нападения, потом другая версия это их в ресторане побили, третья версия а чего они не вызвали полицаев на месте. по всей видимости история у него явно криминальная и привлекался и УДО присутствует????
    Senator
      Senator, 18.07.2020 08:27
    0
    Конечно ты не избивал....били твои охранники.