ВІДЕО. Творчий підхід. Неймар і Мауро Ікарді оригінально розіграли пенальті

Гравці «ПСЖ» забили 7 голів в товариському матчі проти «Васланд-Беверен»

10256
6
Twitter

Французький клуб «ПСЖ» провів товариський матч проти бельгійського «Васланд-Беверен», в якому розгромив суперника з рахунком 7:0. Команди зіграли 4 тайми по 30 хвилин.

Форварди «ПСЖ» Неймар та Мауро Ікарді оригінальним чином розіграли пенальті. Бразильський нападник віддав пас на хід партнеру з Аргентини, і той відправив м'яч у сітку воріт суперника.

Парижани ведуть підготовку до гри 1/4 фіналу Ліги чемпіонів (12 серпня) проти італійської «Аталанти», за яку виступає українець Руслан Маліновський.