Ярмоленко зіграв 10 хвилин. Вест Хем обіграв Вотфорд і зберіг місце в АПЛ

Перешкодити молотобійцям «вижити» в АПЛ можуть лише фантастичні сценарії

15077
12
Twitter. Андрій Ярмоленко

Сьогодні, 17 липня, в Лондоні відбувся заключний матч 36-го туру чемпіонату Англії між командами «Вест Хем» та «Вотфорд».

У команді господарів поля український вінгер Андрій Ярмоленко розпочав матч на лавці запасних і вийшов на заміну на 81-й хвилині замість Джаррода Боуена. Веб-портал WhoScored виставив українцю за гру оцінку 6.1.

Три голи побувало у воротах гостей в першому таймі. Відзначилися Майкл Антоніо, Томаш Соучек і Деклан Райс. «Вест Хем» обіграв «Вотфорд» (3:1) і за два тури до кінця турніру практично зберіг місце в АПЛ на наступний сезон. Перешкодити молотобійцям «вижити» в АПЛ можуть лише фантастичні сценарії.

Топ-10 Прем'єр-ліги: «Ліверпуль» (93 очка), «Манчестер Сіті» (75), «Челсі» (63), «Лестер» і «Манчестер Юнайтед» (по 62), «Вулверхемптон» (56), «Тоттенхем» (55), «Шеффілд Юнайтед» (54), «Арсенал» (53), «Бернлі» (51).

АПЛ. 36-й тур.

«Вест Хем» – «Вотфорд» – 3:1

Голи: Антоніо, 6, Соучек, 10, Райс, 36 – Діні, 49.

«Вест Хем»: Фабяньскі, Огбонна, Крессвелл, Діоп, Джонсон, Нобл, Пабло Форнальс (Алле, 73), Соучек, Райс, Антоніо (Бальбуена, 90+4), Боуен (Ярмоленко, 81).

«Вотфорд»: Фостер, Кіко Феменія, Кабаселе, Доусон, Масіна (Маріаппа, 46), Клеверлі, Дукуре (Чалоба, 72), Хьюз, Велбек (Жоау Педру, 86), Діні (Грей, 67), Сарр.

Футбол | 24 квітня 2024, 03:01 0

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча