ТаТоТаке: Президент Агробізнеса зайшов до кімнати суддів з трьома амбалами

Журналісти підтверджують, що Юрію Іванову розбили ніс, але поки не встановлено, хто це зробив

ТаТоТаке: Президент Агробізнеса зайшов до кімнати суддів з трьома амбалами
© Sport.ua. Олег Собуцький

Головному арбітру 24-го туру Першої ліги «Агробізнес» - «Минай» (0:2) Юрію Іванову після матчу дійсно розбили ніс. Про це повідомив ведучий «ТаТоТаке» Сергій Болотніков.

«Іванов написав заяву в поліцію, але невідомо, хто саме його бив. Кажуть, що президент «Агробізнеса» Олег Собуцький зайшов до кімнати арбітрів з трьома амбалами. Можливо, саме вони і били арбітра.

Мені здається, що саме цю версію зараз і будуть розкручувати для того, щоб відмазати Собуцького - бив не він, а хтось там. Навіть сам Собуцький озвучив версію, що арбітрів хотіли побити якісь люди, а він їх мало не захищав.

Ми розуміємо, що Собуцький - віце-президент УАФ і його, швидше за все, відмажуть», - сказав Болотников.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТаТоТаке

(35 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 17.07.2020 15:43
    +1
    Пофиг, кто лично бил. Важно кто приказал
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 17.07.2020 14:05
    +3
    Т. Артём, 17.07.2020 13:15
    Скажете, а когда этого Сабуцкого побили в прямом эфире, на Олимпийском. Били минут 20. Фанаты металлиста 2017.Аваков еще там сидел. ( ну Аваков же в команде народного президента зеленского. Точно честные люди) какие последствия ? Кто сидит, кого наказали? Никого? А тут должны? Почему? Его могут бить, а он нет? Как вообще та история закончилась? Посмотрю программу болотников наверно все расскажет
    Вони ніби між собою зам'яли це діло. Фанати з Харкова приїжджали у Волочиськ і вибачалися. Хоча, наскільки я пам'ятаю, це виглядало дуже награно.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 17.07.2020 13:20
    +1
    Vitaliy Korets, 17.07.2020 12:12
    Собуцький, Поворознюк. Цікаві пацани в першій лізі.
    До вышки им далеко
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 17.07.2020 13:15
    -2
    Скажете, а когда этого Сабуцкого побили в прямом эфире, на Олимпийском. Били минут 20. Фанаты металлиста 2017.Аваков еще там сидел. ( ну Аваков же в команде народного президента зеленского. Точно честные люди) какие последствия ? Кто сидит, кого наказали? Никого? А тут должны? Почему? Его могут бить, а он нет? Как вообще та история закончилась? Посмотрю программу болотников наверно все расскажет
    StrikeX
      StrikeX, 17.07.2020 12:42
    +1
    Мені цікаво, звідки всі журналісти черпають таку інформацію. Вони що там були свідками? Чи просто пишуть і кажуть те, що поширилося звичайними чутками?
    Vitaliy Korets
    online
      Vitaliy Korets, 17.07.2020 12:12
    +1
    Собуцький, Поворознюк. Цікаві пацани в першій лізі.
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 17.07.2020 14:05
    +3
    Т. Артём, 17.07.2020 13:15
    Скажете, а когда этого Сабуцкого побили в прямом эфире, на Олимпийском. Били минут 20. Фанаты металлиста 2017.Аваков еще там сидел. ( ну Аваков же в команде народного президента зеленского. Точно честные люди) какие последствия ? Кто сидит, кого наказали? Никого? А тут должны? Почему? Его могут бить, а он нет? Как вообще та история закончилась? Посмотрю программу болотников наверно все расскажет
    Вони ніби між собою зам'яли це діло. Фанати з Харкова приїжджали у Волочиськ і вибачалися. Хоча, наскільки я пам'ятаю, це виглядало дуже награно.
    zac1310
    online
      zac1310, 17.07.2020 15:43
    +1
    Пофиг, кто лично бил. Важно кто приказал
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 17.07.2020 13:20
    +1
    Vitaliy Korets, 17.07.2020 12:12
    Собуцький, Поворознюк. Цікаві пацани в першій лізі.
    До вышки им далеко
    StrikeX
    online
      StrikeX, 17.07.2020 12:42
    +1
    Мені цікаво, звідки всі журналісти черпають таку інформацію. Вони що там були свідками? Чи просто пишуть і кажуть те, що поширилося звичайними чутками?
    Vitaliy Korets
    online
      Vitaliy Korets, 17.07.2020 12:12
    +1
    Собуцький, Поворознюк. Цікаві пацани в першій лізі.