Олексій БЄЛІК: «Не думаю, що Динамо віддасть друге місце»

Спеціаліст висловився про перемогу «Динамо» над «Зорею»

1109
1
Футбол 1/2/3. Олексій Бєлік

Колишній гравець донецького «Шахтаря» і збірної України Олексій Бєлік поділився думкою про перемогу київського «Динамо» над «Зорею» (3:1) в матчі 31 туру УПЛ.

«Не можна сказати, що луганчани погано зіграли. У мене не буде до критики на адресу футболістів. Команда Віктора Скрипника прогресує. Тим не менш, не в образу «Зорі» і тій ж «Десні», це «Динамо» часто дозволяло собі опускатися до рівня вищезгаданих команд. Чому так відбувалося, це вже інше питання, розбиратися в цьому - керівництву клубу.

Але в одному конкретному матчі біло-сині показали, що на даний момент вони ближче до завоювання срібних медалей. Помилки у киян, як і раніше були, але при наявності таких гравців як, Сидорчук, Циганков, Буяльський, у біло-синіх виходило перевершувати суперника в індивідуальній майстерності.

«Зоря» настільки атакуюча команда, що не може, коли це потрібно, терпіти в захисті. Луганчани не зуміли перебудуватися після м'яча, забитого на другій хвилині. Причому, гостей пристойно надломили два голи, пропущених протягом однієї хвилини. Але, знову ж таки, результат зробили футболісти збірної України.

Киянам все одно буде важко психологічно. Доля путівки в Лігу чемпіонів ще не вирішена. Однак, з огляду на, як динамівці зіграли в головному для них матчі сезону, не думаю, що вони віддадуть друге місце», - сказав Бєлік.