Не пробачили. Гравці Анкарагюджю не хочуть бачити Родрігеша в команді

Вибачення форварда «Динамо» не були прийняті футболістами

Не пробачили. Гравці Анкарагюджю не хочуть бачити Родрігеша в команді
© ФК Анкарагюджю. Жерсон Родрігеш

Раніше Жерсон Родрігеш був відсторонений від тренувань і матчів «Анкарагюджю» через бійку з капітаном команди Анте Кулушичем.

Керівництво клубу було готове повернути форварда в команду, якщо він принесе свої вибачення. Родрігеш вибачення приніс, проте гравці команди їх не прийняли: вони продовжують наполягати на тому, щоб Жерсон покинув клуб.

Родрігеш проводить в «Анкарагюджю» другу половину сезону на правах оренди. На його рахунку 6 голів в 11 матчах за клуб. Права на гравця надалі належать «Динамо» Київ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Слушай Книгу
      Слушай Книгу, 16.07.2020 18:36
    +4
    ZAKARPATFAN, 16.07.2020 18:00
    Интересно что скажет девушка Родригеша на этот раз. Тоже будет ждать пока устроиться?
    Найдёт другого футболиста в киевском пабе
    norma_zap
      norma_zap, 16.07.2020 18:22
    0
    Ну вот теперь понятно, почему он не ужился в Динамо, пьянки то не главное, он еще и гавнюк как человек. Да Петраков такого бы себе в команду не взял. А так Родригеш уверенно сбивает себе цену, ДК будет трудно его продать или сдать в аренду по достойной цене.
    dd dent
    online
      dd dent, 16.07.2020 18:09
    0
    ZAKARPATFAN, 16.07.2020 18:00
    Интересно что скажет девушка Родригеша на этот раз. Тоже будет ждать пока устроиться?
    Занятно безусловно что интересно ее мнение, однако думаю устроится сама она
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 16.07.2020 18:00
    +1
    Интересно что скажет девушка Родригеша на этот раз. Тоже будет ждать пока устроиться?
    Trollface
    online
      Trollface, 16.07.2020 17:49
    0
    Отправят гопника назад в Киев.
    maverik
      maverik, 16.07.2020 17:05
    +15
    Это каким нужно быть говном чтобы настроить против себя всю команду ???!!! Думаю там без этого случая хватало косяков а драка последняя капля.
    maverik
      maverik, 16.07.2020 17:05
    +15
    Это каким нужно быть говном чтобы настроить против себя всю команду ???!!! Думаю там без этого случая хватало косяков а драка последняя капля.
    Слушай Книгу
      Слушай Книгу, 16.07.2020 18:36
    +4
    ZAKARPATFAN, 16.07.2020 18:00
    Интересно что скажет девушка Родригеша на этот раз. Тоже будет ждать пока устроиться?
    Найдёт другого футболиста в киевском пабе
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 16.07.2020 18:00
    +1
    Интересно что скажет девушка Родригеша на этот раз. Тоже будет ждать пока устроиться?
    norma_zap
      norma_zap, 16.07.2020 18:22
    0
    Ну вот теперь понятно, почему он не ужился в Динамо, пьянки то не главное, он еще и гавнюк как человек. Да Петраков такого бы себе в команду не взял. А так Родригеш уверенно сбивает себе цену, ДК будет трудно его продать или сдать в аренду по достойной цене.
    dd dent
    online
      dd dent, 16.07.2020 18:09
    0
    ZAKARPATFAN, 16.07.2020 18:00
    Интересно что скажет девушка Родригеша на этот раз. Тоже будет ждать пока устроиться?
    Занятно безусловно что интересно ее мнение, однако думаю устроится сама она
    Trollface
    online
      Trollface, 16.07.2020 17:49
    0
    Отправят гопника назад в Киев.