Віктор ГРАЧОВ: «Молодь Динамо не прогресує»

Фахівець вважає, що київська команда посяде третє місце в чемпіонаті України

Віктор ГРАЧОВ: «Молодь Динамо не прогресує»
© Футбол 1/2/3. Віктор Грачов

Колишній нападник «Шахтаря» Віктор Грачов поділився очікуваннями від поєдинку 31-го туру УПЛ «Динамо» — «Зоря».

«Доля другого місця вирішиться в очній зустрічі «Динамо» і «Зорі». Я віддав би перевагу киянам, якби на стадіоні були глядачі. Однак їх немає. Тому команди будуть в рівних умовах.

По грі краще «Зоря». Луганчани провели добротний матч проти «Колоса». Володіли ініціативою з першої до останньої хвилини, добре шукали вільні зони, проводили награні комбінації. У «Динамо» зараз цього немає. У Києва навіть основний склад не проглядається. Перед кожною грою тренери тасують колоду, в надії вгадати, хто вистрілить. Однак останнім часом стріляє тільки Вербич. Хлопець має проблеми зі здоров'ям, але виходить на поле і дає результат. Однак я на місці тренерів киян так не ризикував би. І у випадку з Вербичем, і у випадку з травмованим Миколенком, головним критерієм має бути здоров'я футболістів. Друге місце можна повернути, а здоров'я — ніколи.

Фахівці б'ються над проблемою, чому молодь киян не прогресує. Мені здається, відповідь очевидна. Просто такі гравці як Шапаренко, Шепелєв, Андрієвський досягли свого піку. І краще грати просто не здатні. Караваєв був хорошим для «Зорі», а в «Динамо» знітився і став таким, як усі. Я вже не кажу про Кендзьору і Сидорчука. Мій прогноз такий: друга — «Зоря», третє — «Динамо», — зазначив Грачов.

Поєдинок 31-го туру чемпіонату України «Динамо» — «Зоря» відбудеться в четвер, 16-го липня, о 19:00 за київським часом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Газета по-українськи

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Lion
    online
      Lion, 16.07.2020 18:14
    +4
    Все правильно Грачев говорит, Шахтер в сравнении с Динамо не кричат в каждом интервью что мы перестраиваем команду и вливаем в нее местную молодёжь.
    Шахтер выбрал другой путь построения команды и результат на лицо! За последние 10 лет становились 8 раз Чемпионами!
    Полное доминирование во внутреннем чемпионате, а вы перестраивайте команду и дальше...
    dd dent
    online
      dd dent, 16.07.2020 18:10
    -4
    Маразм Грачёва зато прогрессирует
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 16.07.2020 17:49
    +4
    mist76, 16.07.2020 17:10
    Сколько можно цитировать мысли этого горе недо эксперта?
    А ты за какую команду играл, кого тренировал? Но в футболе разбираешься лучше Грачёва? Вундеркинд видимо.
    mist76
      mist76, 16.07.2020 17:10
    -2
    Сколько можно цитировать мысли этого горе недо эксперта?
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 16.07.2020 16:27
    +5
    На жаль українська молодь Шахтаря теж не прогресує. Майже всі українці, які показують ріст своєї гри, грають за кордоном. Малиновський, Зінченко, "бельгійці", ті, що у Реброва.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 16.07.2020 15:49
    +3
    nicksaf, 16.07.2020 15:46
    А где молодёжь шахты? Об этом Нойок всё расказал.
    Просто грошей у татарина більше. А менеджмент команди Суркіса не витримує ніякої критики.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 16.07.2020 15:48
    +3
    Нічого нового...Суркіс застряг в 90-х роках.
    nicksaf
      nicksaf, 16.07.2020 15:46
    +1
    А где молодёжь шахты? Об этом Нойок всё расказал.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 16.07.2020 16:27
    +5
    На жаль українська молодь Шахтаря теж не прогресує. Майже всі українці, які показують ріст своєї гри, грають за кордоном. Малиновський, Зінченко, "бельгійці", ті, що у Реброва.
    Lion
    online
      Lion, 16.07.2020 18:14
    +4
    Все правильно Грачев говорит, Шахтер в сравнении с Динамо не кричат в каждом интервью что мы перестраиваем команду и вливаем в нее местную молодёжь.
    Шахтер выбрал другой путь построения команды и результат на лицо! За последние 10 лет становились 8 раз Чемпионами!
    Полное доминирование во внутреннем чемпионате, а вы перестраивайте команду и дальше...
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 16.07.2020 17:49
    +4
    mist76, 16.07.2020 17:10
    Сколько можно цитировать мысли этого горе недо эксперта?
    А ты за какую команду играл, кого тренировал? Но в футболе разбираешься лучше Грачёва? Вундеркинд видимо.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 16.07.2020 15:49
    +3
    nicksaf, 16.07.2020 15:46
    А где молодёжь шахты? Об этом Нойок всё расказал.
    Просто грошей у татарина більше. А менеджмент команди Суркіса не витримує ніякої критики.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 16.07.2020 15:48
    +3
    Нічого нового...Суркіс застряг в 90-х роках.
    nicksaf
      nicksaf, 16.07.2020 15:46
    +1
    А где молодёжь шахты? Об этом Нойок всё расказал.