Лопес-старший: «Ми збираємося знищити Ломаченка»

Батько і тренер майбутнього суперника українця - про план на бій

Лопес-старший: «Ми збираємося знищити Ломаченка»
© Top Rank

Теофімо Лопес-старший, батько і тренер чемпіона світу за версією IBF в легкій вазі Теофімо Лопеса (15-0, 12 КО), розповів, за рахунок чого його син нокаутує володаря поясів WBA, WBO і WBC Василя Ломаченка (14-1, 10 КО).

«Ми збираємося знищити цього чувака. Ми маємо намір зробити так, щоб наша перемога здавалася легкою. Я те ж саме говорив про Річарда Коммі. Хоча тоді багато розповідали, мовляв, Коммі б'є з обох рук, а Теофімо ще не зустрічався з такими суперниками. А я відповідав, що мій син легко переможе.

Кожен раз, коли мій син викидає удар справа, він влучає. Я не знаю, про що вони говорять. Люди стверджують, що Теофімо не зачепить Ломаченка. Мабуть, вони марять. Знаєте, мій син ніколи не хибить справа. Подивіться всі його поєдинки.

Теофімо викидає удар правою, знаючи, що влучить. Ломаченко опиниться в наших руках, ми навіть не будемо за ним гнатися. Якщо ми накинемося на нього, буде ще простіше. Неважливо, що буде робити Ломаченко, у нього виникнуть великі проблеми», - сказав Теофімо Лопес-старший в інтерв'ю Pep Talk UK.

Читайте також: Люк КЕМПБЕЛЛ: «Я другий легковаговик в світі після Ломаченка»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Fightnews

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ya H
      Ya H, 17.07.2020 00:12
    0
    Красава Лопес. Дави ватоносцев!
    Hottabych
      Hottabych, 16.07.2020 23:11
    0
    Лопес-старший: «Мы собираемся уничтожить Ломаченко» Ломаченко-старший»А мы собираемся,нокаутировать Лопеса-младшего»
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 16.07.2020 20:18
    0
    все говорят уничтожим а вообще без разговоров поставте на место тогда и можно болтать а так всё это пустота
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:03
    -2
    bullyUA, 16.07.2020 12:34
    Уничтожить это лишнее, а вату из Васиной головы надо вытрусить основательно.
    Свою тырсу поменяй на сухую, провокатор.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:02
    0
    Увидим. Потом и потрындим.
    VolShebnik
      VolShebnik, 16.07.2020 17:54
    -3
    bullyUA, 16.07.2020 12:34
    Уничтожить это лишнее, а вату из Васиной головы надо вытрусить основательно.
    В твою бы бестолковку вообще что то подобие серого вещества вставить,раг...ль
    Эдуард Криулин
      Эдуард Криулин, 16.07.2020 14:57
    +1
    На эти словоблудия Лопеса уже никто не обращает внимания. Подзадрал этот попугай. Все увидим в ринге, где станет все понятно уже после 3-5 раундов.
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 16.07.2020 13:26
    +4
    Борітеся - поборете!
    Вам Бог помагає!
    За вас правда, за вас слава
    І воля святая!
    bullyUA
      bullyUA, 16.07.2020 12:34
    +3
    Уничтожить это лишнее, а вату из Васиной головы надо вытрусить основательно.
    Игорь Нестеренко
    online
      Игорь Нестеренко, 16.07.2020 13:26
    +4
    Борітеся - поборете!
    Вам Бог помагає!
    За вас правда, за вас слава
    І воля святая!
    bullyUA
      bullyUA, 16.07.2020 12:34
    +3
    Уничтожить это лишнее, а вату из Васиной головы надо вытрусить основательно.
    Эдуард Криулин
      Эдуард Криулин, 16.07.2020 14:57
    +1
    На эти словоблудия Лопеса уже никто не обращает внимания. Подзадрал этот попугай. Все увидим в ринге, где станет все понятно уже после 3-5 раундов.
    Ya H
      Ya H, 17.07.2020 00:12
    0
    Красава Лопес. Дави ватоносцев!
    Hottabych
      Hottabych, 16.07.2020 23:11
    0
    Лопес-старший: «Мы собираемся уничтожить Ломаченко» Ломаченко-старший»А мы собираемся,нокаутировать Лопеса-младшего»
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 16.07.2020 20:18
    0
    все говорят уничтожим а вообще без разговоров поставте на место тогда и можно болтать а так всё это пустота
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.07.2020 18:02
    0
    Увидим. Потом и потрындим.