Неймовірна щільність. Оболонь та Рух здобули важливі перемоги у Першій лізі

Йде боротьба за три путівки в Українську Прем'єр-лігу

Неймовірна щільність. Оболонь та Рух здобули важливі перемоги у Першій лізі
© ФК Оболонь-Бровар Київ

Сьогодні, 15 липня, відбулися чергові поєдинки 24-го туру Першої ліги України.

«Оболонь-Бровар» і «Рух» здобули важливі перемоги в Першій лізі, відповідно над «Чорноморцем» (1:0) і «Черкащиною» (4:0).

Верхівка Першої ліги: «Інгулець» (50 очок), «Минай» (47), «Агробізнес» (46), «Волинь» і «Оболонь-Бровар» (45), «Рух» і «Металіст 1925» (44), «Авангард» (41). Йде напружена боротьба за три путівки в Прем'єр-лігу.

Чемпіонат України. Перша ліга

24-й тур, 15 липня

«Оболонь-Бровар» Київ – «Чорноморець» Одеса – 1:0

Гол: Слободян, 35 (пен).

«Рух» Львів – «Черкащина» Черкаси – 4:0

Голи: Климчук, 31, Кондраков, 40, Копина, 58, Коробенко, 79.

Турнірна таблиця Першої ліги

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 16.07.2020 11:42
    +1
    Авангард лишній в цій компанії.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.07.2020 23:43
    +1
    Владимир Копяк, 15.07.2020 23:16
    Наивные вы все, вы что думали ,что при таком ажиотаже за первые три места будет честное судейство? Такого априори не могло быть НИКОГДА! Я могу только представить, какие зарядки от команд арбитрам! Многие люди в черном озолотятся на топовых играх. Неужели кто-то думает что арбитр Бондар назначивший левый пенал на последней минуте, сделал это за тарелку супа? Или за мешок крупы? Лень посмотреть, а кто там судейским наблюдателем был? Если двойку не поставил, значит тоже в доле... Хотя могу понять ребят - могли живыми и не уехать, могли потом утром их в канализационном люке найти с множественными переломами, не совместимыми с жизнью... Как там раньше говорили арбитры - лучше минута позора, зато потом год отдыхать можно...Интересно,Поворознюк будет отмазывать арбитра в УАФ? С нетерпением буду ждать передачу на 2+2, что они скажут по этому поводу? Поворознюк, ау, ты лучше бы эти деньги больным на онкологию детям отдал, чем поддерживать безбедную жизнь этого морального урода-арбитра.. Не стыдно? Задумайся над тем, для чего ты пришел в футбол...Делать уродами и преступниками арбитров, морально разлагать своих футболистов и тренеров? И ради чего? Ради несколько десятков алкашей, которые балдеют от таких побед своей команды? Остановись пока не поздно, не уничтожай наш футбол... Как то мне один из арбитров сказал, сколько ему надо занести в комитет арбитров, чтобы его назначили на игру Ингульца, Руха, Миная... Я потерял дар речи... Поворознюк, ты хоть понимаешь всю глубину своего морального разложения? Может пора искупать грехи? Может возмеш под свое крыло пару детских домов на обеспечение, чтобы детвора не ела каждый день перловую кашу и запивала чаем без сахара , который у них украло руководство этого детского дома. Слабо?
    Перший раз тобi плюсую...+++ ти таку хуню хочеш бачити в трiйцi ?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.07.2020 23:24
    +1
    "Інгулець" - "Прикарпаття" - 1:0. Перша ліга. 24 тур (огляд матчу)
    https://www.youtube.com/watch?v=egYmRNYp9mI
    ==============================================
    3:40 момент "пенальті". Це просто цирк!
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 15.07.2020 23:16
    +5
    Наивные вы все, вы что думали ,что при таком ажиотаже за первые три места будет честное судейство? Такого априори не могло быть НИКОГДА! Я могу только представить, какие зарядки от команд арбитрам! Многие люди в черном озолотятся на топовых играх. Неужели кто-то думает что арбитр Бондар назначивший левый пенал на последней минуте, сделал это за тарелку супа? Или за мешок крупы? Лень посмотреть, а кто там судейским наблюдателем был? Если двойку не поставил, значит тоже в доле... Хотя могу понять ребят - могли живыми и не уехать, могли потом утром их в канализационном люке найти с множественными переломами, не совместимыми с жизнью... Как там раньше говорили арбитры - лучше минута позора, зато потом год отдыхать можно...Интересно,Поворознюк будет отмазывать арбитра в УАФ? С нетерпением буду ждать передачу на 2+2, что они скажут по этому поводу? Поворознюк, ау, ты лучше бы эти деньги больным на онкологию детям отдал, чем поддерживать безбедную жизнь этого морального урода-арбитра.. Не стыдно? Задумайся над тем, для чего ты пришел в футбол...Делать уродами и преступниками арбитров, морально разлагать своих футболистов и тренеров? И ради чего? Ради несколько десятков алкашей, которые балдеют от таких побед своей команды? Остановись пока не поздно, не уничтожай наш футбол... Как то мне один из арбитров сказал, сколько ему надо занести в комитет арбитров, чтобы его назначили на игру Ингульца, Руха, Миная... Я потерял дар речи... Поворознюк, ты хоть понимаешь всю глубину своего морального разложения? Может пора искупать грехи? Может возмеш под свое крыло пару детских домов на обеспечение, чтобы детвора не ела каждый день перловую кашу и запивала чаем без сахара , который у них украло руководство этого детского дома. Слабо?
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.07.2020 22:40
    0
    п@в@р@знюк рагуль i 3.14дарас !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.07.2020 22:34
    +4
    "Команда бариг": Мер Франківська несподівано "наїхав" на "Інгулець"
    Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків залишився незадоволений суддівством у матчі 24-го туру Першої ліги "Інгулець" – "Прикарпаття" (1:0)
    Господарі перемогли завдяки пенальті на останній компенсованій хвилині. Також у другому таймі арбітр вилучив одного з гравців і головного тренера "Прикарпаття".
    "Футбол продажний. "Інгулець" – ганебна команда бариг. Суддя просто вбиває команду, і це по телебаченню і при Макарові. 93-я хвилина – придуманий пенальті. Тому наш футбол ніколи не буде італійським або німецьким", — написав Марцінків в Facebook.
    Арбітром матчу був Іван Бондар.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.07.2020 22:16
    +1
    Йобаний встид !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.07.2020 22:06
    +5
    Папа з Інгульця парішал канкрєтна... Суддя, за ліву червону Прикарпаттю і циркове пенальті у ворота Прикарпаття, отримує три поросята від папіка!
    Я такого цирку давно не бачив!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.07.2020 21:55
    +2
    Хфермер вдома з суддями працюе ...
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 15.07.2020 23:16
    +5
    Наивные вы все, вы что думали ,что при таком ажиотаже за первые три места будет честное судейство? Такого априори не могло быть НИКОГДА! Я могу только представить, какие зарядки от команд арбитрам! Многие люди в черном озолотятся на топовых играх. Неужели кто-то думает что арбитр Бондар назначивший левый пенал на последней минуте, сделал это за тарелку супа? Или за мешок крупы? Лень посмотреть, а кто там судейским наблюдателем был? Если двойку не поставил, значит тоже в доле... Хотя могу понять ребят - могли живыми и не уехать, могли потом утром их в канализационном люке найти с множественными переломами, не совместимыми с жизнью... Как там раньше говорили арбитры - лучше минута позора, зато потом год отдыхать можно...Интересно,Поворознюк будет отмазывать арбитра в УАФ? С нетерпением буду ждать передачу на 2+2, что они скажут по этому поводу? Поворознюк, ау, ты лучше бы эти деньги больным на онкологию детям отдал, чем поддерживать безбедную жизнь этого морального урода-арбитра.. Не стыдно? Задумайся над тем, для чего ты пришел в футбол...Делать уродами и преступниками арбитров, морально разлагать своих футболистов и тренеров? И ради чего? Ради несколько десятков алкашей, которые балдеют от таких побед своей команды? Остановись пока не поздно, не уничтожай наш футбол... Как то мне один из арбитров сказал, сколько ему надо занести в комитет арбитров, чтобы его назначили на игру Ингульца, Руха, Миная... Я потерял дар речи... Поворознюк, ты хоть понимаешь всю глубину своего морального разложения? Может пора искупать грехи? Может возмеш под свое крыло пару детских домов на обеспечение, чтобы детвора не ела каждый день перловую кашу и запивала чаем без сахара , который у них украло руководство этого детского дома. Слабо?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.07.2020 22:06
    +5
    Папа з Інгульця парішал канкрєтна... Суддя, за ліву червону Прикарпаттю і циркове пенальті у ворота Прикарпаття, отримує три поросята від папіка!
    Я такого цирку давно не бачив!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.07.2020 22:34
    +4
    "Команда бариг": Мер Франківська несподівано "наїхав" на "Інгулець"
    Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків залишився незадоволений суддівством у матчі 24-го туру Першої ліги "Інгулець" – "Прикарпаття" (1:0)
    Господарі перемогли завдяки пенальті на останній компенсованій хвилині. Також у другому таймі арбітр вилучив одного з гравців і головного тренера "Прикарпаття".
    "Футбол продажний. "Інгулець" – ганебна команда бариг. Суддя просто вбиває команду, і це по телебаченню і при Макарові. 93-я хвилина – придуманий пенальті. Тому наш футбол ніколи не буде італійським або німецьким", — написав Марцінків в Facebook.
    Арбітром матчу був Іван Бондар.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.07.2020 21:55
    +2
    Хфермер вдома з суддями працюе ...
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 16.07.2020 11:42
    +1
    Авангард лишній в цій компанії.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.07.2020 23:43
    +1
    Владимир Копяк, 15.07.2020 23:16
    Наивные вы все, вы что думали ,что при таком ажиотаже за первые три места будет честное судейство? Такого априори не могло быть НИКОГДА! Я могу только представить, какие зарядки от команд арбитрам! Многие люди в черном озолотятся на топовых играх. Неужели кто-то думает что арбитр Бондар назначивший левый пенал на последней минуте, сделал это за тарелку супа? Или за мешок крупы? Лень посмотреть, а кто там судейским наблюдателем был? Если двойку не поставил, значит тоже в доле... Хотя могу понять ребят - могли живыми и не уехать, могли потом утром их в канализационном люке найти с множественными переломами, не совместимыми с жизнью... Как там раньше говорили арбитры - лучше минута позора, зато потом год отдыхать можно...Интересно,Поворознюк будет отмазывать арбитра в УАФ? С нетерпением буду ждать передачу на 2+2, что они скажут по этому поводу? Поворознюк, ау, ты лучше бы эти деньги больным на онкологию детям отдал, чем поддерживать безбедную жизнь этого морального урода-арбитра.. Не стыдно? Задумайся над тем, для чего ты пришел в футбол...Делать уродами и преступниками арбитров, морально разлагать своих футболистов и тренеров? И ради чего? Ради несколько десятков алкашей, которые балдеют от таких побед своей команды? Остановись пока не поздно, не уничтожай наш футбол... Как то мне один из арбитров сказал, сколько ему надо занести в комитет арбитров, чтобы его назначили на игру Ингульца, Руха, Миная... Я потерял дар речи... Поворознюк, ты хоть понимаешь всю глубину своего морального разложения? Может пора искупать грехи? Может возмеш под свое крыло пару детских домов на обеспечение, чтобы детвора не ела каждый день перловую кашу и запивала чаем без сахара , который у них украло руководство этого детского дома. Слабо?
    Перший раз тобi плюсую...+++ ти таку хуню хочеш бачити в трiйцi ?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.07.2020 23:24
    +1
    "Інгулець" - "Прикарпаття" - 1:0. Перша ліга. 24 тур (огляд матчу)
    https://www.youtube.com/watch?v=egYmRNYp9mI
    ==============================================
    3:40 момент "пенальті". Це просто цирк!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.07.2020 22:16
    +1
    Йобаний встид !!!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 15.07.2020 22:40
    0
    п@в@р@знюк рагуль i 3.14дарас !!!