Реал просить фанів не святкувати титул на площах. Поліція готова до арештів

У четвер мадридська команда може оформити титул

Реал просить фанів не святкувати титул на площах. Поліція готова до арештів
© AS

У четвер «Реал» в матчі чемпіонату Іспанії зіграє з «Вільярреалом», а перемога достроково гарантує команді Зінедіна Зідана перший з 2017 року титул Ла Ліги.

Мадридський клуб на офіційному сайті просить уболівальників не виходити на вулиці в разі перемоги і не влаштовувати масові святкування на площах.

В Іспанії продовжують діяти коронавірусні обмеження.

У поліції зазначили, що мають намір посилити патрулі і готові заарештовувати тих, хто вийде святкувати титул.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Reuters

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 15.07.2020 21:20
    0
    Реал будет рвать и метать. Потому что матч в запасе.
    Барсе к сожалению ничего в Примере 2020 уже не светит...
    Круче в Европе облажалась только Бенфика...
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 15.07.2020 19:54
    0
    Та куди там! Не кажи "Гоп!", поки не перескочиш! Запросто може бути нічейка, і все вирішуватиметься в останньому турі.
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 15.07.2020 19:47
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 15.07.2020 18:04
    Не выиграет Реал титул досрочно. Это уже психология. Зная что победа сделает их чемпионами Испании, это на них будет давить, да и Виллярреал, команда не подарок. Испортить праздник фанатам Реала может вполне
    Чувак, реал це не та команда яка має проблеми з психологією. Фанали Лч і камбеки в плей-офф зробили їх холоднокровними.
    То якщо і програють то через те що Вільяреал покаже круту гру
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 15.07.2020 18:11
    +8
    Барса сама фактически вручила это чемпионство Реалу. Досрочно-не досрочно, но титул реал уже не упустит.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.07.2020 18:04
    -1
    Не выиграет Реал титул досрочно. Это уже психология. Зная что победа сделает их чемпионами Испании, это на них будет давить, да и Виллярреал, команда не подарок. Испортить праздник фанатам Реала может вполне
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 15.07.2020 17:56
    +1
    Как то трудно такое представить
    Алексей Романенко
      Алексей Романенко, 15.07.2020 18:11
    +8
    Барса сама фактически вручила это чемпионство Реалу. Досрочно-не досрочно, но титул реал уже не упустит.
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 15.07.2020 19:47
    +1
    © УАФ– М а ф і я! , 15.07.2020 18:04
    Не выиграет Реал титул досрочно. Это уже психология. Зная что победа сделает их чемпионами Испании, это на них будет давить, да и Виллярреал, команда не подарок. Испортить праздник фанатам Реала может вполне
    Чувак, реал це не та команда яка має проблеми з психологією. Фанали Лч і камбеки в плей-офф зробили їх холоднокровними.
    То якщо і програють то через те що Вільяреал покаже круту гру
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 15.07.2020 17:56
    +1
    Как то трудно такое представить
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 15.07.2020 21:20
    0
    Реал будет рвать и метать. Потому что матч в запасе.
    Барсе к сожалению ничего в Примере 2020 уже не светит...
    Круче в Европе облажалась только Бенфика...
    Surkisfuilo
    online
      Surkisfuilo, 15.07.2020 19:54
    0
    Та куди там! Не кажи "Гоп!", поки не перескочиш! Запросто може бути нічейка, і все вирішуватиметься в останньому турі.