Не думав, що доживу до 30. Боєць MMA вбитий на святкуванні дня народження

Жаро Шеперд був зарізаний після вечірки на честь свого 30-річчя

Не думав, що доживу до 30. Боєць MMA вбитий на святкуванні дня народження
© Instagram. Жаро Шеперд

Британський боєць змішаного стилю Жаро Шеперд (6–2), який раніше виступав у Bellator, був убитий після вечірки на честь свого 30-річчя.

Інцидент стався в районі Кенсінгтон на околицях Лондона 12 липня. Спортсмен з ножовими пораненнями був виявлений близько 10 години вечора. Медпрацівники намагалися врятувати Шепарда, але він помер на місці події.

Шеперд святкував день народження у себе на задньому дворі в оточенні друзів і членів сім'ї, в тому числі матері і маленьких дітей. Бійцеві виповнилося 30 років. На цей момент ведеться слідство, затримань поки не проводилося.

В одному зі своїх останніх постів боєць написав: «30 років – це не так вже й погано, я все ще хочу нокаутувати людей. Я не думав, що зможу дожити до 30 років».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 TIME CHAMPION @jaynightmare_mma Sleep Easy Brother

Публикация от Alpha Talent Management (@alphatalentmanagement)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — MMAJunkie.com

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 16.07.2020 07:43
    +1
    adidas77, 15.07.2020 15:09
    Надо быть полностью отмороженным ублюдком, что бы шутить под такой новостью!
    шутить, конечно, здесь нельзя, но учитывая то, что почти все ММАшники и прочие бойцы почти всегда агрессивные, я вообще не удивлен таким.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 15.07.2020 17:30
    0
    называется не рой другому яму, сам в нее попадешь... нокаутировать еще людей он хотел
    pike1
    online
      pike1, 15.07.2020 15:13
    +1
    Владимир Копяк, 15.07.2020 15:00
    Наверное белых гостей хотел на колено поставить....
    не говори ерунды)
    тут скорее всего образ жизни был такой что он сам в шоке что дожил до 30)
    adidas77
    online
      adidas77, 15.07.2020 15:09
    +11
    Владимир Копяк, 15.07.2020 15:00
    Наверное белых гостей хотел на колено поставить....
    Надо быть полностью отмороженным ублюдком, что бы шутить под такой новостью!
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 15.07.2020 15:00
    -12
    Наверное белых гостей хотел на колено поставить....
    adidas77
    online
      adidas77, 15.07.2020 15:09
    +11
    Владимир Копяк, 15.07.2020 15:00
    Наверное белых гостей хотел на колено поставить....
    Надо быть полностью отмороженным ублюдком, что бы шутить под такой новостью!
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 16.07.2020 07:43
    +1
    adidas77, 15.07.2020 15:09
    Надо быть полностью отмороженным ублюдком, что бы шутить под такой новостью!
    шутить, конечно, здесь нельзя, но учитывая то, что почти все ММАшники и прочие бойцы почти всегда агрессивные, я вообще не удивлен таким.
    pike1
    online
      pike1, 15.07.2020 15:13
    +1
    Владимир Копяк, 15.07.2020 15:00
    Наверное белых гостей хотел на колено поставить....
    не говори ерунды)
    тут скорее всего образ жизни был такой что он сам в шоке что дожил до 30)
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 15.07.2020 17:30
    0
    называется не рой другому яму, сам в нее попадешь... нокаутировать еще людей он хотел