ВІДЕО. Маліновський зробив асист на 2-й хвилині матчу проти Брешії

Українець допоміг відзначитися Маріо Пашалічу

ВІДЕО. Маліновський зробив асист на 2-й хвилині матчу проти Брешії
© ФК Аталанта. Руслан Маліновський

Програму 33-го туру чемпіонату Італії з футболу відкриває матч між «Аталантою» і «Брешією».

На 2-й хвилині матчу бергамаски відкрили рахунок в матчі. Гол забив Маріо Пашаліч після результативної передачі у виконанні українця Руслана Маліновського.

Відзначимо, що в цьому сезоні Маліновський провів 38 матчів за «Аталанту» у всіх турнірах, в яких забив 7 м'ячів і зробив 6 асистів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 15.07.2020 00:18
    +2
    У Руслана, на Whoscored 10ка, навіть більше ніж у Пашаліча, який хет-трик поклав
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 14.07.2020 23:58
    +2
    І ще одна гольова на Пашаліча!
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 14.07.2020 23:18
    +3
    Он уже и забил пушечный! Малина красава, с каждым матчем все больше набирает! Чувствую ПСЖ будет ой как не просто...
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 14.07.2020 23:16
    +2
    І вже фірмовий постріл здалеку прямо в кут пройшов. Маліна запалює!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 14.07.2020 23:11
    -4
    это не столько ассист, как результативное действие, 90% заслуга гола Пашалича.
    Interstellar Петрович
      Interstellar Петрович, 14.07.2020 23:07
    +1
    Когда Малиновский делает ассист - где-то плачет один Рональду.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.07.2020 23:07
    +2
    Годно. В минулому матчі шикарно бахнув, міг ще забити. В цьому асист на перших хвилинах) Руслан, жгі жалі!)
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 14.07.2020 23:18
    +3
    Он уже и забил пушечный! Малина красава, с каждым матчем все больше набирает! Чувствую ПСЖ будет ой как не просто...
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 15.07.2020 00:18
    +2
    У Руслана, на Whoscored 10ка, навіть більше ніж у Пашаліча, який хет-трик поклав
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 14.07.2020 23:58
    +2
    І ще одна гольова на Пашаліча!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 14.07.2020 23:16
    +2
    І вже фірмовий постріл здалеку прямо в кут пройшов. Маліна запалює!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.07.2020 23:07
    +2
    Годно. В минулому матчі шикарно бахнув, міг ще забити. В цьому асист на перших хвилинах) Руслан, жгі жалі!)
    Interstellar Петрович
      Interstellar Петрович, 14.07.2020 23:07
    +1
    Когда Малиновский делает ассист - где-то плачет один Рональду.