Еліна Світоліна - Петра Квітова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію фіналу на виставковому турнірі в Берліні

Еліна Світоліна - Петра Квітова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

У п'ятницю, 17 липня, перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 WTA) проведе перенесений фінальний поєдинок першої частини виставкового турніру «bett1Aces» в Берліні.

Суперницею українки стане чешка Петра Квітова (№12 WTA). Матч пройде на хардовому покритті.

Початок матчу о 14:30

Зустріч розпочнеться другим запуском після чоловічого матчу Яннік Сіннер - Карен Хачанов. Перший запуск стартує о 12:30 за Києвом.

Раніше Світоліна і Квітова зустрічалися дев'ять разів, на рахунку українки всього дві перемоги.

У півфіналі ще на трав'яному покритті Еліна обіграла Анастасію Севастову, Петра - Кікі Бертенс.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 17.07.2020 16:23
    +3
    Хотелось бы добавить,что очень неудачно выбран цвет покрытия. Тяжело смотреть,особенно при быстрой игре.
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 17.07.2020 16:13
    +3
    Очень хорошее впечатление,несмотря на проваленный первый сет. Доставила большое удовольствие.Так бы и дальше.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 17.07.2020 16:11
    +2
    Все чаще и довольно успешно Эля играет укороченные мячи. Похвально.
    VITASS
      VITASS, 17.07.2020 16:09
    +4
    я пожалуй оценю систему Hawk-Eye вместо линейных. ну здорово же. без ошибок. Элю с титулом
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 17.07.2020 15:54
    -4
    Цирк від Квітової в 2-му сеті))
    Kanarejka
      Kanarejka, 17.07.2020 15:21
    -4
    Vitaliy Korets, 17.07.2020 15:16
    Класно грає Еліна, але подача відустня і багато мінімальних помилок
    Жодну свою подачу не взяла. Ну давайте якось об'єктивніше...
    Kanarejka
      Kanarejka, 17.07.2020 15:19
    -3
    Vitaliy Korets, 17.07.2020 15:16
    Класно грає Еліна, але подача відустня і багато мінімальних помилок
    Класно??? Мда....
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 17.07.2020 15:17
    -3
    Syrok-oxlx, 17.07.2020 15:13
    Пухлая уже 2-4 летит
    2-5
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 17.07.2020 15:16
    +2
    Класно грає Еліна, але подача відустня і багато мінімальних помилок
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 17.07.2020 15:13
    -7
    Пухлая уже 2-4 летит
    Kanarejka
      Kanarejka, 17.07.2020 15:10
    -4
    Элина никакая! Все выигранные очки - это невынужденные Петры! Жесть
    sergo1957
      sergo1957, 17.07.2020 14:58
    +2
    Тяжело придётся !
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 17.07.2020 14:48
    -6
    Винесе Еліна Квітова сьогодні. Хард не трава)
    senya
      senya, 17.07.2020 14:38
    +1
    мій комент і ссилку вже сховали....вставили в статтю )
    Elis
      Elis, 17.07.2020 12:36
    0
    Посилання на трансляцію у когось є?
    VITASS
      VITASS, 17.07.2020 16:09
    +4
    я пожалуй оценю систему Hawk-Eye вместо линейных. ну здорово же. без ошибок. Элю с титулом
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 17.07.2020 16:23
    +3
    Хотелось бы добавить,что очень неудачно выбран цвет покрытия. Тяжело смотреть,особенно при быстрой игре.
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 17.07.2020 16:13
    +3
    Очень хорошее впечатление,несмотря на проваленный первый сет. Доставила большое удовольствие.Так бы и дальше.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 17.07.2020 16:11
    +2
    Все чаще и довольно успешно Эля играет укороченные мячи. Похвально.
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 17.07.2020 15:16
    +2
    Класно грає Еліна, але подача відустня і багато мінімальних помилок
    sergo1957
      sergo1957, 17.07.2020 14:58
    +2
    Тяжело придётся !
    senya
      senya, 17.07.2020 14:38
    +1
    мій комент і ссилку вже сховали....вставили в статтю )
    Elis
      Elis, 17.07.2020 12:36
    0
    Посилання на трансляцію у когось є?