Еліна Світоліна - Анастасія Севастова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію першого матчу українки на виставковому турнірі в Берліні

Еліна Світоліна - Анастасія Севастова. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© WTA. Еліна Світоліна

У вівторок, 14 липня, перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 WTA) проведе півфінальний поєдинок в рамках виставкового турніру «bett1Aces» в Берліні.

Суперницею українки стане латвійка Анастасія Севастова (№43 WTA), яка вчора на відмові пройшла німкеню Юлію Гьоргес.

Зустріч розпочнеться другим запуском після матчу Роберто Баутіста-Агут - Маттео Берреттіні. Початок матчу о 14:45 за Києвом.

Раніше тенісистки зустрічалися тричі, на рахунку українки дві перемоги.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 14.07.2020 16:11
    +4
    Є перемога!
    nordi
      nordi, 14.07.2020 16:09
    +7
    Vitaliy Korets, 14.07.2020 15:11
    Чорний замучив бідну Еліну певно. Зовсім бідолага не рухається, тільки початок непоганий видала.
    Господи, які є обмежені люди... Всих з поверненням тенісу, перемогою нашої Елі і очікуємо подальших яскравих матчів. А Елі як найшвидше набрати форму і радувати нас
    sergo1957
      sergo1957, 14.07.2020 16:07
    +5
    Умничка !!!
    sergo1957
      sergo1957, 14.07.2020 15:40
    +6
    Друзья ! Поздравляю вас с возвращением большого тенниса ! Всем здоровья и удачи !
    blueblood
      blueblood, 14.07.2020 15:26
    0
    Как то совсем Элина не напрягается. Видимо просто для галочки приехала. Хотя, наверное, большего ожидать на данный момент не приходится.
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 14.07.2020 15:11
    -5
    Чорний замучив бідну Еліну певно. Зовсім бідолага не рухається, тільки початок непоганий видала.
    nordi
      nordi, 14.07.2020 16:09
    +7
    Vitaliy Korets, 14.07.2020 15:11
    Чорний замучив бідну Еліну певно. Зовсім бідолага не рухається, тільки початок непоганий видала.
    Господи, які є обмежені люди... Всих з поверненням тенісу, перемогою нашої Елі і очікуємо подальших яскравих матчів. А Елі як найшвидше набрати форму і радувати нас
    sergo1957
      sergo1957, 14.07.2020 15:40
    +6
    Друзья ! Поздравляю вас с возвращением большого тенниса ! Всем здоровья и удачи !
    sergo1957
      sergo1957, 14.07.2020 16:07
    +5
    Умничка !!!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 14.07.2020 16:11
    +4
    Є перемога!
    blueblood
      blueblood, 14.07.2020 15:26
    0
    Как то совсем Элина не напрягается. Видимо просто для галочки приехала. Хотя, наверное, большего ожидать на данный момент не приходится.