Білоруський журналіст: «Шахтар Вернидуба - головний претендент на титул»

Команда лідирує в чемпіонаті

Білоруський журналіст: «Шахтар Вернидуба - головний претендент на титул»
© twitter.com/fcshakhterby

«Шахтар» Солігорськ під керівництвом українського тренера Юрія Вернидуба лідирує в чемпіонаті Білорусі, випереджаючи БАТЕ на 2 очки.

Відомий білоруський журналіст Микола Ходасевич на цей момент вважає саме Шахтар фаворитом в битві за титул.

«Група атаки у «Шахтаря» на даний момент найкраща. Найякісніша і моторна! Моторна для нашого досить повільного та не інтенсивного чемпіонату. Яке розмаїття має Юрій Вернидуб, йому б заздрив, напевно, будь-який тренер нашої ліги».

«Шахтар» з цією перемогою, з цими забитими м'ячами, в цій формі висувається на перші ролі і збирає комплімент. Без усього зайвого. Без легіонерів, упакованих на лаву запасних, «Шахтар» дійсно виглядає головним претендентом на чемпіонство в середині цього липня», - сказав Ходасевич в ефірі YouTube-каналу Hodasevich-LIVE.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна Білорусь

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 14.07.2020 15:31
    0
    Evgene Boykinyuk, 14.07.2020 12:56
    правильно луДший!
    Все верно,он луТЧший!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 14.07.2020 15:21
    0
    Там не только в Вернидубе дело, справедливости ради. Клуб усилился парой толковых игроков еще.
    User Bravis
      User Bravis, 14.07.2020 14:51
    0
    Evgene Boykinyuk, 14.07.2020 12:56
    правильно луДший!
    ЛуЧший,
    Kevko
      Kevko, 14.07.2020 14:14
    0
    Болеем за Вернидуба!
    posadena
      posadena, 14.07.2020 14:10
    0
    А ось і хвіг-вам.
    Динамо Брест (Київ) при Мілевському - лутчшиє, і головні претенденти на чемпіонство.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 14.07.2020 12:56
    0
    Николай Власов, 14.07.2020 12:46
    УДАЧИ ВАМ ШАХТЁР ЮРИЙ ВЕРНЕДУБ ЛУТШИЙ
    правильно луДший!
    Николай Власов
      Николай Власов, 14.07.2020 12:46
    +3
    УДАЧИ ВАМ ШАХТЁР ЮРИЙ ВЕРНЕДУБ ЛУТШИЙ
    REALIST
    online
      REALIST, 14.07.2020 12:36
    +7
    ...проблема в тому, що чемпіонство не журналісти визначають, а турнірна таблиця!... зважаючи, що в конкурентів Вернидуба лавка набагато довша, а футболісти значно якісніші, - здобути чемпіонство буде непромто. В будь-якому випадку, Вернидубу - удачі!
    REALIST
    online
      REALIST, 14.07.2020 12:36
    +7
    ...проблема в тому, що чемпіонство не журналісти визначають, а турнірна таблиця!... зважаючи, що в конкурентів Вернидуба лавка набагато довша, а футболісти значно якісніші, - здобути чемпіонство буде непромто. В будь-якому випадку, Вернидубу - удачі!
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 14.07.2020 12:46
    +3
    УДАЧИ ВАМ ШАХТЁР ЮРИЙ ВЕРНЕДУБ ЛУТШИЙ
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 14.07.2020 15:31
    0
    Evgene Boykinyuk, 14.07.2020 12:56
    правильно луДший!
    Все верно,он луТЧший!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 14.07.2020 15:21
    0
    Там не только в Вернидубе дело, справедливости ради. Клуб усилился парой толковых игроков еще.
    User Bravis
      User Bravis, 14.07.2020 14:51
    0
    Evgene Boykinyuk, 14.07.2020 12:56
    правильно луДший!
    ЛуЧший,
    Kevko
      Kevko, 14.07.2020 14:14
    0
    Болеем за Вернидуба!
    posadena
      posadena, 14.07.2020 14:10
    0
    А ось і хвіг-вам.
    Динамо Брест (Київ) при Мілевському - лутчшиє, і головні претенденти на чемпіонство.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 14.07.2020 12:56
    0
    Николай Власов, 14.07.2020 12:46
    УДАЧИ ВАМ ШАХТЁР ЮРИЙ ВЕРНЕДУБ ЛУТШИЙ
    правильно луДший!