ЦИГАНИК: «Психологічно найкращі шанси в плей-оф – у Дніпра-1»

Суперниками дніпрян стануть «Олександрія», «Колос» і, мабуть, «Маріуполь»

ЦИГАНИК: «Психологічно найкращі шанси в плей-оф – у Дніпра-1»
© СК Дніпро-1

Футбольний журналіст Ігор Циганик спрогнозував розклад серед команд УПЛ, які братимуть участь в плей-оф за останню путівку в Лігу Європи:

«Шанси «Дніпра-1» в боротьбі за єврокубки оцінюю прекрасно. Команда за складом нічим не поступається «Олександрії», «Колосу» і «Маріуполю».

Головне – управляти складом, правильно налаштуватися. Це буде швидкий турнір, всього два матчі. Спочатку у «Дніпра-1» буде виїзний матч в Києві проти «Колоса», потім з іншим суперником.

Всі шанси у «Дніпра-1», щоб пробитися в кваліфікацію Ліги Європи, є. Я впевнений, що серед чотирьох команд психологічно у «Дніпра-1» найкращі шанси, тому що у них хороша серія і вони на ходу, відчувають впевненість.

«Олександрії» важко даються поєдинки, «Колос» програє, «Маріуполь» непереконливий. Так, вони проти різних команд грають, але психологічний фон у «Дніпра-1» хороший, і команда просто так не віддасть путівку в єврокубки».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    8number
      8number, 14.07.2020 01:48
    0
    Евгений Давиденко, 13.07.2020 23:45
    А що це за чмо - Циганик?
    Просто ЧМО. ЧМО оно безальтернативное. Как Порошенко примерно.
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 13.07.2020 23:45
    0
    А що це за чмо - Циганик?
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 13.07.2020 23:33
    +1
    UKRAINE FAN, 13.07.2020 22:38
    Что он несет? Против кого играют Колос и Александрия и против кого играет Днепр 1? У днепра соперники для галочки главное сезон доиграть. А от в первой шестерке заруба в каждом матче! Соответственно удачная серия днепра не какого смысла не несет!
    Перед вторым этапом чемпионата, Днепр вынес Динамо 3-1. Они уже тогда набирали ход и нащупали свою игру.
    Так что таки да, Днепр фаворит за место в лиги европы, но не явный конечно
    8number
      8number, 13.07.2020 22:42
    +1
    UKRAINE FAN, 13.07.2020 22:38
    Что он несет? Против кого играют Колос и Александрия и против кого играет Днепр 1? У днепра соперники для галочки главное сезон доиграть. А от в первой шестерке заруба в каждом матче! Соответственно удачная серия днепра не какого смысла не несет!
    Понесёт, когда колхозов обыграем.
    Такая себе молодежка против старых алкашей.
    Ну а для Евро нужны усиления, и у нас они будут до того.
    8number
      8number, 13.07.2020 22:39
    -1
    Т. Артём, 13.07.2020 21:46
    Да ладно. Динамо на 2 головы выше днепр 1.
    Динамо тут причём , пёс?
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 13.07.2020 22:38
    +2
    Что он несет? Против кого играют Колос и Александрия и против кого играет Днепр 1? У днепра соперники для галочки главное сезон доиграть. А от в первой шестерке заруба в каждом матче! Соответственно удачная серия днепра не какого смысла не несет!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 13.07.2020 21:46
    0
    Да ладно. Динамо на 2 головы выше днепр 1.
    digsum
      digsum, 13.07.2020 21:31
    0
    Если бы только Днепр-1 готов был лучше... А так будет вынос тела, как и у остальных участников плей офф впрочем.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 13.07.2020 22:38
    +2
    Что он несет? Против кого играют Колос и Александрия и против кого играет Днепр 1? У днепра соперники для галочки главное сезон доиграть. А от в первой шестерке заруба в каждом матче! Соответственно удачная серия днепра не какого смысла не несет!
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 13.07.2020 23:33
    +1
    UKRAINE FAN, 13.07.2020 22:38
    Что он несет? Против кого играют Колос и Александрия и против кого играет Днепр 1? У днепра соперники для галочки главное сезон доиграть. А от в первой шестерке заруба в каждом матче! Соответственно удачная серия днепра не какого смысла не несет!
    Перед вторым этапом чемпионата, Днепр вынес Динамо 3-1. Они уже тогда набирали ход и нащупали свою игру.
    Так что таки да, Днепр фаворит за место в лиги европы, но не явный конечно
    8number
      8number, 13.07.2020 22:42
    +1
    UKRAINE FAN, 13.07.2020 22:38
    Что он несет? Против кого играют Колос и Александрия и против кого играет Днепр 1? У днепра соперники для галочки главное сезон доиграть. А от в первой шестерке заруба в каждом матче! Соответственно удачная серия днепра не какого смысла не несет!
    Понесёт, когда колхозов обыграем.
    Такая себе молодежка против старых алкашей.
    Ну а для Евро нужны усиления, и у нас они будут до того.
    8number
      8number, 14.07.2020 01:48
    0
    Евгений Давиденко, 13.07.2020 23:45
    А що це за чмо - Циганик?
    Просто ЧМО. ЧМО оно безальтернативное. Как Порошенко примерно.
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 13.07.2020 23:45
    0
    А що це за чмо - Циганик?
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 13.07.2020 21:46
    0
    Да ладно. Динамо на 2 головы выше днепр 1.
    digsum
      digsum, 13.07.2020 21:31
    0
    Если бы только Днепр-1 готов был лучше... А так будет вынос тела, как и у остальных участников плей офф впрочем.