Владислав КАБАЄВ: «Зоря йде до своєї мрії. Залишилися два фінали»

Команда бореться за місце в Лізі чемпіонів

Владислав КАБАЄВ: «Зоря йде до своєї мрії. Залишилися два фінали»
© zarya-lugansk.com

«Зоря» обіграла «Колос» і два тури до завершення чемпіонату УПЛ займає 2-е місце. Хавбек Владислав Кабаєв сподівається, що команда збереже свої позиції.

«Головне, що виграли. Залишалося три гри, три фінали. І для нас, і для «Динамо» з «Десною». Ми йдемо до своєї мрії. Першу гру виграли, залишилося дві. Зараз результат у нас на першому місці».

«Якби рік тому сказали, що ми будемо на 2-му місці, то не сміялися б, звичайно, але були б дуже щасливі», - сказав Кабаєв.

«Зорі» залишилося зіграти з «Динамо» і «Десною».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ПроФутбол

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 15.07.2020 10:29
    -1
    Когда Заря будет ехать в Киев, то пусть не забудет прихватить цветы для мужика без яиц - Монзуль! А для Павелко конверт с зелеными купюрами!
    SEMIRAMID
      SEMIRAMID, 15.07.2020 10:29
    -1
    Когда Заря будет ехать в Киев, то пусть не забудет прихватить цветы для мужика без яиц - Монзуль! А для Павелко конверт с зелеными купюрами!
    temamx2727
    online
      temamx2727, 14.07.2020 00:30
    +1
    VK-Sport, 14.07.2020 00:15
    Если объективно оценивать, то в группу ЛЧ Заря ну никак не попадет. Соперники в квалификации будут гораздо сильнее. Пободаются и в ЛЕ пойдут. Плюс только в том, что возьмут серебро ЧУ, принципиально оставив ДК с бронзой. А ДК в свою очередь так даже лучше - напрямую в группу ЛЕ без плей офф, спокойно готовиться к сезону ИБО в ЛЧ им тоже делать нечего.
    А Динамо пройдет по-любому. В прошлой ле показали уже.
    VK-Sport
      VK-Sport, 14.07.2020 00:15
    -4
    Если объективно оценивать, то в группу ЛЧ Заря ну никак не попадет. Соперники в квалификации будут гораздо сильнее. Пободаются и в ЛЕ пойдут. Плюс только в том, что возьмут серебро ЧУ, принципиально оставив ДК с бронзой. А ДК в свою очередь так даже лучше - напрямую в группу ЛЕ без плей офф, спокойно готовиться к сезону ИБО в ЛЧ им тоже делать нечего.
    Akkerman65
      Akkerman65, 13.07.2020 23:38
    -2
    Artem !, 13.07.2020 21:08
    Суркис уже все порешал.
    Он тебе сказал?
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 13.07.2020 21:27
    +5
    концовка чемпионата , в лучших традициях Тарантино....
    Artem !
      Artem !, 13.07.2020 21:08
    +4
    Суркис уже все порешал.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 13.07.2020 21:05
    +4
    А у Динамо один финал - с Зарёй. Колос они опять прибьют по любому.
    SumKin
      SumKin, 13.07.2020 21:01
    +11
    удачи Заре в следующем туре
    SumKin
      SumKin, 13.07.2020 21:01
    +11
    удачи Заре в следующем туре
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 13.07.2020 21:27
    +5
    концовка чемпионата , в лучших традициях Тарантино....
    Artem !
      Artem !, 13.07.2020 21:08
    +4
    Суркис уже все порешал.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 13.07.2020 21:05
    +4
    А у Динамо один финал - с Зарёй. Колос они опять прибьют по любому.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 14.07.2020 00:30
    +1
    VK-Sport, 14.07.2020 00:15
    Если объективно оценивать, то в группу ЛЧ Заря ну никак не попадет. Соперники в квалификации будут гораздо сильнее. Пободаются и в ЛЕ пойдут. Плюс только в том, что возьмут серебро ЧУ, принципиально оставив ДК с бронзой. А ДК в свою очередь так даже лучше - напрямую в группу ЛЕ без плей офф, спокойно готовиться к сезону ИБО в ЛЧ им тоже делать нечего.
    А Динамо пройдет по-любому. В прошлой ле показали уже.