Олександр ДЕНИСОВ: «Пенальті на 89-й хвилині? Шабанова карати не можна»

Захисник «Динамо» «привіз» пенальті на останніх хвилинах матчу з «Олександрією»

© Футбол 1/2/3. Олександр Денисов

Ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов прокоментував нічию «Динамо» та «Олександрії» (2: 2). На 89-й хвилині захисник киян Артем Шабанов сфолив у штрафному майданчику, який привів до пенальті.

«У цьому сезоні складно передбачити, яким ми побачимо «Динамо» в наступному матчі. Все складно у «біло-синіх» в цьому сезоні. Виграш Кубка України міг як допомогти, так і забрати багато сил.

Пенальті на 89-й хвилині? Шабанова карати не можна. Він в статусі людини, яка забила вирішальний одинадцятиметровий у фіналі Кубка України», - сказав Денисов.

Додамо, що в останніх турах кияни зіграють з «Зорею» і «Колосом». На даний момент столична команда відстає від «Зорі» на одне очко в турнірній таблиці УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!