РЯБОКОНЬ: «Шахтар краще грає в футбол і не привозить собі голи»

Головний тренер «Десни» підвів підсумки матчу проти донецької команди

© ФК Шахтар Донецьк. Олександр Рябоконь

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь підвів підсумки матчу з донецьким «Шахтарем» (2:4) в 30-му турі УПЛ:

«Розпочали матч непогано. Але в першому ж моменті пропустили. Другий гол привезли собі самі. За підсумком можна сказати, що «Шахтар» грає краще в футбол, ніж ми. Вони ще й не привозять такі голи в свої ворота, як це було у нас сьогодні.

Пропустили за хвилину два голи? Звичайно, було важко зібратися психологічно. Але, все-таки, ми забили після стандарту, залишилися в грі. У другому таймі почали з виходу один в один, були моменти. До речі, моментів було забагато: і біля наших воріт, і біля воріт суперника».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!