Михайличенко замінив Сироту на 25-й хвилині матчу з Олександрією

До того моменту юний захисник встиг «привезти» пенальті в свої ворота

Михайличенко замінив Сироту на 25-й хвилині матчу з Олександрією
© ФК Динамо Київ. Олександр Сирота

Сьогодні «Динамо» в 30-му турі УПЛ на виїзді грає з «Олександрією». 20-річний захисник киян Олександр Сирота вийшов в основі своєї команди на матч.

Однак вже на 25-й хвилині Сирота був замінений на Микиту Бурду. Перед цим молодий захисник «привіз» у свої ворота пенальті, з якого Максим Третьяков вивів «Олександрію» вперед 1:0.

Цей матч для Сироти був лише третім у кар'єрі за першу команду «Динамо».

Sport.ua проводить текстову онлайн-трансляцію матчу «Олександрія» - «Динамо».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олег Дідух, Sport.ua

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 12.07.2020 23:20
    0
    rrkalina, 12.07.2020 21:59
    Народ,по -хорошему,судья простил Сироту,не показав ему вторую желтую при пенальти.И Михайличенко все сделал правильно.Красная Сироте была бы только вопросом времени.С точки зрения тренерской работы-абсолютный респект
    Раклина, результат где от так называемой тренерской работы?
    rrkalina
      rrkalina, 12.07.2020 21:59
    -1
    Народ,по -хорошему,судья простил Сироту,не показав ему вторую желтую при пенальти.И Михайличенко все сделал правильно.Красная Сироте была бы только вопросом времени.С точки зрения тренерской работы-абсолютный респект
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 12.07.2020 21:24
    +7
    Михайличенко физрук! А молодежь крайней делает! Себя замени лучше! Чмо
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 12.07.2020 21:09
    -4
    OLEXANDER, 12.07.2020 20:33
    я думаю Динамо зараз дотисне...повинні забити мінімум 2 мячі.
    2 є, надіюся на 3й гол
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 12.07.2020 21:01
    0
    Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 20:35
    придурок, ты кому отвечал? явно не мне, у меня сообщение за будущую конференцию, а не аналитику игры сироты.
    Слова підбирай.
    Павел Рева
      Павел Рева, 12.07.2020 20:52
    +4
    AK_228, 12.07.2020 20:32
    Да!? Думаешь он бы Шабанова заменил бы в аналогичной ситуации!?
    Нет, потому, что бездарь Шабанов, явно чей-то племянник.
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 20:37
    -2
    Trasher311987, 12.07.2020 20:29
    Мог получить вторую.
    Все правильно.
    Троллинг не кстати
    Я не вижу ни Мудрыка ни сикана в основе.
    Не расстраивайся, все будет хорошо у сироты, надеюсь с другим тренером
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 20:35
    -4
    OLEXANDER, 12.07.2020 20:25
    та ні, ти не правий...Йому давали шанс...вже 3 гри він лажає, а тут тупо перестарався. Ось і терпець увірвався і шанси закінчилися...Все логічно...далі молодий защ міг би заробити не те що пеналь, а ще одну жовту-і червону і тобі меншість, а Олександрія тільки би через нього і продавлювалася б...тому заміна цілком логічна. А аналіник з тебе прямо скажемо...(((
    придурок, ты кому отвечал? явно не мне, у меня сообщение за будущую конференцию, а не аналитику игры сироты.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 12.07.2020 20:33
    +1
    я думаю Динамо зараз дотисне...повинні забити мінімум 2 мячі.
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 20:33
    -2
    Trasher311987, 12.07.2020 20:29
    Мог получить вторую.
    Все правильно.
    Троллинг не кстати
    Я не вижу ни Мудрыка ни сикана в основе.
    А что мы сейчас о Шахтере говорим или просто злишься!?
    viktor112007
    online
      viktor112007, 12.07.2020 20:33
    0
    OLEXANDER, 12.07.2020 20:30
    Так ти дивився...твій Сирота 2 рази дуже серйозно обрізався у фіналі. якщо ти не помітив...Може ти його фанат, але грав він у фіналі слабка, а якщо відверто то майже ніяк...
    лол, передивись матч ще раз. з хорошими окулярами передивись. якщо цього не вистачить, то передивись оцінки за матч у нього від різних видань та експертів. може тоді хоч щось зрозумієш. а так нема про що говорити з тобою.
    я все більш ніж аргументував
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 20:32
    -1
    Trasher311987, 12.07.2020 20:29
    Мог получить вторую.
    Все правильно.
    Троллинг не кстати
    Я не вижу ни Мудрыка ни сикана в основе.
    Да!? Думаешь он бы Шабанова заменил бы в аналогичной ситуации!?
    dd dent
    online
      dd dent, 12.07.2020 20:32
    0
    Та уже и себя б заменил) пьеро хренов
    Мирослав Щербина
      Мирослав Щербина, 12.07.2020 20:32
    +1
    Ліва нога чи права нога... Питання не в ногах, а у пустоті в голові тренера. Він що, не знав "проблему ніг" перед грою? Чи ця гра не має жодного турнірного значення й можна було експериментувати із складом???
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 12.07.2020 20:30
    -2
    viktor112007, 12.07.2020 20:25
    надіюсь, це сарказм, бо у фіналі Сирота був одни із кращих в Динамо!
    Так ти дивився...твій Сирота 2 рази дуже серйозно обрізався у фіналі. якщо ти не помітив...Може ти його фанат, але грав він у фіналі слабка, а якщо відверто то майже ніяк...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 20:30
    -4
    OLEXANDER, 12.07.2020 20:25
    та ні, ти не правий...Йому давали шанс...вже 3 гри він лажає, а тут тупо перестарався. Ось і терпець увірвався і шанси закінчилися...Все логічно...далі молодий защ міг би заробити не те що пеналь, а ще одну жовту-і червону і тобі меншість, а Олександрія тільки би через нього і продавлювалася б...тому заміна цілком логічна. А аналіник з тебе прямо скажемо...(((
    я что-то анализировал чтобы ты мне давал оценку как аналитику?
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 12.07.2020 20:29
    -1
    AK_228, 12.07.2020 20:26
    Крутой тренер, да!? Развивает и выводит на новый уровень молодых игроков
    Мог получить вторую.
    Все правильно.
    Троллинг не кстати
    Я не вижу ни Мудрыка ни сикана в основе.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 12.07.2020 20:28
    0
    viktor112007, 12.07.2020 20:16
    дибіл просто. після помилки навпаки важливо проявити підтримку молодому футболісті, а не вішати всіх собак на нього. якщо Динамо програє, це білобрисе чмо скаже що програло через Сироту, ага
    та ні, це ти просто малорозумний у плані тактики і розуміння футболу. Анука порозкинь мізками, через кого атакувала би Олександрія і під яку ногу, якщо Сирота лівоногий і вже має жовту і вже привіз пеналь?
    1. Сирата або отримає другу жовту
    2.Його будуть обігрувати правші і він їх або пропускатиме або лажатиме або фолитеме.
    3.Виклади свою логіку.
    А не просто пиши дурниці типу "дибіл"...
    viktor112007
    online
      viktor112007, 12.07.2020 20:27
    -1
    OLEXANDER, 12.07.2020 20:25
    та ні, ти не правий...Йому давали шанс...вже 3 гри він лажає, а тут тупо перестарався. Ось і терпець увірвався і шанси закінчилися...Все логічно...далі молодий защ міг би заробити не те що пеналь, а ще одну жовту-і червону і тобі меншість, а Олександрія тільки би через нього і продавлювалася б...тому заміна цілком логічна. А аналіник з тебе прямо скажемо...(((
    чувак у дебютному матчі у фіналі (!) кубка віддав гольову на Де Пену та в цілому в захисті відіграв надійно. якщо для вас це лажання, то аналітик ви рівня бухого Леоненко, не вище
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 20:26
    +1
    Trasher311987, 12.07.2020 20:23
    У него карточка была.
    Крутой тренер, да!? Развивает и выводит на новый уровень молодых игроков
    viktor112007
    online
      viktor112007, 12.07.2020 20:16
    +13
    дибіл просто. після помилки навпаки важливо проявити підтримку молодому футболісті, а не вішати всіх собак на нього. якщо Динамо програє, це білобрисе чмо скаже що програло через Сироту, ага
    REALIST
    online
      REALIST, 12.07.2020 20:17
    +8
    на випередження зіграв: у разі втрати очок - назначив цапа-відбувайла
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 12.07.2020 21:24
    +7
    Михайличенко физрук! А молодежь крайней делает! Себя замени лучше! Чмо
    Sentinel
    online
      Sentinel, 12.07.2020 20:16
    +5
    Доверяет молодым!
    Павел Рева
      Павел Рева, 12.07.2020 20:52
    +4
    AK_228, 12.07.2020 20:32
    Да!? Думаешь он бы Шабанова заменил бы в аналогичной ситуации!?
    Нет, потому, что бездарь Шабанов, явно чей-то племянник.
    Kevko
      Kevko, 12.07.2020 20:25
    +4
    Сиротам = карточка в самом начале и привоз пенальти. Решение о замене абсолютно правильное. Сирота в принципе не готов играть в основе Динамо
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 12.07.2020 20:33
    +1
    я думаю Динамо зараз дотисне...повинні забити мінімум 2 мячі.
    Мирослав Щербина
      Мирослав Щербина, 12.07.2020 20:32
    +1
    Ліва нога чи права нога... Питання не в ногах, а у пустоті в голові тренера. Він що, не знав "проблему ніг" перед грою? Чи ця гра не має жодного турнірного значення й можна було експериментувати із складом???
    AK_228
    online
      AK_228, 12.07.2020 20:26
    +1
    Trasher311987, 12.07.2020 20:23
    У него карточка была.
    Крутой тренер, да!? Развивает и выводит на новый уровень молодых игроков
    sand
    online
      sand, 12.07.2020 23:20
    0
    rrkalina, 12.07.2020 21:59
    Народ,по -хорошему,судья простил Сироту,не показав ему вторую желтую при пенальти.И Михайличенко все сделал правильно.Красная Сироте была бы только вопросом времени.С точки зрения тренерской работы-абсолютный респект
    Раклина, результат где от так называемой тренерской работы?
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 12.07.2020 21:01
    0
    Evgene Boykinyuk, 12.07.2020 20:35
    придурок, ты кому отвечал? явно не мне, у меня сообщение за будущую конференцию, а не аналитику игры сироты.
    Слова підбирай.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 12.07.2020 20:33
    0
    OLEXANDER, 12.07.2020 20:30
    Так ти дивився...твій Сирота 2 рази дуже серйозно обрізався у фіналі. якщо ти не помітив...Може ти його фанат, але грав він у фіналі слабка, а якщо відверто то майже ніяк...
    лол, передивись матч ще раз. з хорошими окулярами передивись. якщо цього не вистачить, то передивись оцінки за матч у нього від різних видань та експертів. може тоді хоч щось зрозумієш. а так нема про що говорити з тобою.
    я все більш ніж аргументував
    dd dent
    online
      dd dent, 12.07.2020 20:32
    0
    Та уже и себя б заменил) пьеро хренов
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 12.07.2020 20:28
    0
    viktor112007, 12.07.2020 20:16
    дибіл просто. після помилки навпаки важливо проявити підтримку молодому футболісті, а не вішати всіх собак на нього. якщо Динамо програє, це білобрисе чмо скаже що програло через Сироту, ага
    та ні, це ти просто малорозумний у плані тактики і розуміння футболу. Анука порозкинь мізками, через кого атакувала би Олександрія і під яку ногу, якщо Сирота лівоногий і вже має жовту і вже привіз пеналь?
    1. Сирата або отримає другу жовту
    2.Його будуть обігрувати правші і він їх або пропускатиме або лажатиме або фолитеме.
    3.Виклади свою логіку.
    А не просто пиши дурниці типу "дибіл"...
    viktor112007
    online
      viktor112007, 12.07.2020 20:25
    0
    OLEXANDER, 12.07.2020 20:23
    Ні, цей молодий защ-Сирота лажав сильно навіть у фіналі...І тут знову...привіз...пенальті...там стелитися було тупо...Тепер піде в оренду.
    надіюсь, це сарказм, бо у фіналі Сирота був одни із кращих в Динамо!