Смалійчук всіх обдурив! Агробізнес не отримав грошей за перемогу над Рухом

Наставник Олександр Чижевський спростував інформацію про отримання премії

Смалійчук всіх обдурив! Агробізнес не отримав грошей за перемогу над Рухом
© ФК Карпати. Олег Смалійчук

Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація про те, що співвласник «Карпат» Олег Смалійчук виплатив «Агробізнесу» премію за перемогу над «Рухом» (3:2).

Також повідомлялося, що в разі перемоги «Чорноморця» над «Рухом», Смалійчук виплатить «морякам» 1 мільйон грн, що майже в два рази більше, ніж він обіцяв раніше.

Однак, головний тренер «Агробізнесу» Олександр Чижевський назвав цю інформацію фейком.

«Ще раз прошу всіх, не пишіть неправдиву інформацію в ЗМІ, що «Агробізнес» нібито отримав винагороду за перемогу над «Рухом»! Це неправдива інформація! І не пишіть всяку нісенітницю! Не вводьте людей в оману!», - написав Чижевський.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Comrade Me
      Comrade Me, 11.07.2020 22:18
    0
    А что если все прошло в духе Смалийчука? Частное лицо занесло частному лицу.
    А журналюги вынуждают платить налог
    Віктор Іщенко
      Віктор Іщенко, 11.07.2020 15:48
    -1
    Лвівяни нас назаході дуже багато ....хтось зарегіструй рахунок вбанку іми всіпоможемо карпатам
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 14:31
    -1
    А шо в Україні крім вівців ше є дур.аки, які вірять цьому лисому піз.даболу?!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 11.07.2020 14:07
    -3
    Алексей Левченко, 11.07.2020 13:02
    Можно подумать, что хоть ктото поверил, что это лысое жадное чмо отдаст хоть копейку.
    долг руха же оплатил, мизерная вероятность была.
    SandroKing
    online
      SandroKing, 11.07.2020 13:54
    +5
    Я думаю теперь ребятам должно заплатить то СМИ которое эту информацию озвучило. Иначе как-то некрасиво получается.
    Алексей Левченко
      Алексей Левченко, 11.07.2020 13:02
    +9
    Можно подумать, что хоть ктото поверил, что это лысое жадное чмо отдаст хоть копейку.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 11.07.2020 12:50
    +7
    Скоро ту брехливу лису zalypy хтось заiбаше...
    DidOk
    online
      DidOk, 11.07.2020 12:42
    +11
    Типу хтось вірив Смалійчуку ...
    ihor7003
      ihor7003, 11.07.2020 12:36
    +10
    Смалийчук еще и за базар свой не отвечает!!!!!
    DidOk
    online
      DidOk, 11.07.2020 12:42
    +11
    Типу хтось вірив Смалійчуку ...
    ihor7003
      ihor7003, 11.07.2020 12:36
    +10
    Смалийчук еще и за базар свой не отвечает!!!!!
    Алексей Левченко
      Алексей Левченко, 11.07.2020 13:02
    +9
    Можно подумать, что хоть ктото поверил, что это лысое жадное чмо отдаст хоть копейку.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 11.07.2020 12:50
    +7
    Скоро ту брехливу лису zalypy хтось заiбаше...
    SandroKing
    online
      SandroKing, 11.07.2020 13:54
    +5
    Я думаю теперь ребятам должно заплатить то СМИ которое эту информацию озвучило. Иначе как-то некрасиво получается.
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 11.07.2020 22:18
    0
    А что если все прошло в духе Смалийчука? Частное лицо занесло частному лицу.
    А журналюги вынуждают платить налог