ВІДЕО. Без шансів. Джервонта Девіс б'є Редкача в спарингу

Українському боксеру міцно дісталося

ВІДЕО. Без шансів. Джервонта Девіс б'є Редкача в спарингу
© boxingscene.com. Іван Редкач

Американський чемпіон світу за версією WBA в легкій вазі Джервонта Девіс виклав в Instagram відео зі спарингу з українським напівсередньоваговиком Іваном Редкачем.

Американець загнав українця в кут і закидав потужними ударами. Спаринг швидко зупинили.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ima heavy hitter like Gervonta Davis 🤦🏻‍♂️

Публикация от Gervonta Davis (@gervontaa)

ВІДЕО. Редкач похвалився космічною швидкістю ударів

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    pont0017
    online
      pont0017, 14.07.2020 00:57
    +1
    Это тренировка, может Деркач отрабатывает глухую защиту.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 11.07.2020 22:08
    0
    Что удивительного в том, что в ближнем бою короткорукий Девис бомбит длинного Редкача? На глаз ещё и неизвестно, кто тяжелее
    kvv1404
      kvv1404, 11.07.2020 10:12
    +3
    В спарингу спаринг-пертнер це щось типу боксерської груші,тільки рухливої і виконуюча суто поставлену задачу..Ось тільки Девіс робить одну суттеву помилку самовпевненого бійця-він відробляє як він Васю зажене в кут. Васю!!! В кут!!!! Права говірка-дав Бог силу замість розуму". Пдин такий тільки в тяжкій вазі теж казав що виб*є пил,тільки з Усика.Чим це скінчилося всі пам*ятають.У чувака була психологічна травма,він більше року на ринг не виходив!
    ihor7003
      ihor7003, 11.07.2020 09:23
    0
    Балабола нужно ставить на место! А где же его быстрые руки??????
    bullyUA
      bullyUA, 11.07.2020 09:22
    +4
    Спаринг это ни о чем. Заранее оговаривается кто что будет отрабатывать. Например, один отрабатывает защиту и контратаки, а другой прет как танк.
    Vladimir Starky
      Vladimir Starky, 11.07.2020 09:02
    +2
    Червоный Девис хороший соперник для Васи
    bullyUA
      bullyUA, 11.07.2020 09:22
    +4
    Спаринг это ни о чем. Заранее оговаривается кто что будет отрабатывать. Например, один отрабатывает защиту и контратаки, а другой прет как танк.
    kvv1404
      kvv1404, 11.07.2020 10:12
    +3
    В спарингу спаринг-пертнер це щось типу боксерської груші,тільки рухливої і виконуюча суто поставлену задачу..Ось тільки Девіс робить одну суттеву помилку самовпевненого бійця-він відробляє як він Васю зажене в кут. Васю!!! В кут!!!! Права говірка-дав Бог силу замість розуму". Пдин такий тільки в тяжкій вазі теж казав що виб*є пил,тільки з Усика.Чим це скінчилося всі пам*ятають.У чувака була психологічна травма,він більше року на ринг не виходив!
    Vladimir Starky
      Vladimir Starky, 11.07.2020 09:02
    +2
    Червоный Девис хороший соперник для Васи
    pont0017
    online
      pont0017, 14.07.2020 00:57
    +1
    Это тренировка, может Деркач отрабатывает глухую защиту.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 11.07.2020 22:08
    0
    Что удивительного в том, что в ближнем бою короткорукий Девис бомбит длинного Редкача? На глаз ещё и неизвестно, кто тяжелее
    ihor7003
      ihor7003, 11.07.2020 09:23
    0
    Балабола нужно ставить на место! А где же его быстрые руки??????