Євген ПІСОЦЬКИЙ: «Суддя вирішив вилучити тренера Демченка, це його право»

Помічник головного тренера «Металіста 1925» пояснив поразку від «Миная»

1108
1
Футбол 1. Євген Пісоцький

Помічник головного тренера «Металіста 1925» Євген Пісоцький прокоментував поразку своєї команди (0:1) від «Миная» в матчі 23-го туру Першої ліги:

«Це була гарна гра двох команд, які претендують на високі місця в турнірній таблиці. Ми повинні реалізовувати моменти, щоб доводити матч хоча б до нічийного результату. Я вважаю, що якби ми реалізували момент на перших хвилинах при виході один в один, а також на початку другого тайму два флангових простріли, то гра склалася б по-іншому.

Маємо те, що маємо. Ми не засмучуємося, ми на правильному шляху – граємо в хороший атакуючий футбол. Рухаємося у правильному напрямку.

Вилучення головного тренера Андрія Демченка? Це емоції – одна жовта, друга. Суддя вирішив вилучити тренера. Це його право».

(3)

Все ближче до ЛЧ. Рома вирвала три очки у дограванні матчу з Удінезе
Футбол | 25 квітня 2024, 22:03 0

Римляни вирвали перемогу на 90+5 хвилині

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда