10.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Минай завдав першої післякарантинної поразки Металісту-1925

Команда Василя Кобіна продовжує боротися за вихід в Українську Прем'єр-лігу

Минай завдав першої післякарантинної поразки Металісту-1925
© ФК Металіст-1925

У поєдинку 23-го туру Першої ліги України «Минай» обіграв «Металіст-1925» з рахунком 1:0.

Вже на 2-й хвилині зустрічі Дмитренко ледь не відкрив рахунок, але господарів поля виручив голкіпер Попович. Після активного початку у виконанні харків'ян мінайці перехопили ініціативу, і хороший шанс для взяття воріт мав Піняшко, який пробив в руки Сидоренку. Небезпечно пробивав також граючий спортивний директор «Миная» Кополовець, який трохи не влучив у ціль. А перед перервою все той же Піняшко вивів на ударну позицію Оринчака, який пробив поруч зі штангою.

Другу половину зустрічі команди почали на зустрічних курсах, а загрози воротам виникали в основному після ударів з дальньої дистанції. А на 57-й хвилині Стасюк, якого залишили без нагляду в центрі штрафного, низом відправив м'яч точно в кут.

Незважаючи на необхідність йти в атаку, харків'яни не поспішали загострювати ситуацію біля воріт суперників. У той же час контрвипади минайців виглядали куди більш перспективно, ніж дещо вальяжні спроби гостей. Врятувати від поразки «Металіст-1925» міг у компенсований час Вентура, який підкараулив відскок і пробив поруч зі штангою.

Господарі поля здобули перемогу і за очками зрівнялися з харків'янами. У наступному турі «Минай» зіграє на виїзді з «Агробізнесом», а «Металіст-1925» буде приймати краматорський «Авангард».

Перша ліга України. 23-й тур.

«Минай» - «Металіст-1925» - 1:0

Петро Стасюк (57)

Данило Книш (47), Михайло Кополовець (49), Олександр Маткобожик (81), Олександр Глагола (87), Андрій Ткачук (88), Андрій Попович (95) - Сергій Романов (42), Віталій Кольцов (78), Сергій Давидов (87)

«Минай»: Андрій Попович, Олександр Маткобожик, Роман Никитюк, Олег Голодюк (Олексій Шпак, 58), Петро Стасюк, Андрій Ткачук, Василь Піняшко (Владислав Микуляк, 90), Михайло Кополовець (Максим Жичиков, 60), Данило Книш (Олександр Глагола, 67), Анатолій Нурієв, Богдан Оринчак (Сергій Машталір, 74).

«Металіст-1925»: Денис Сидоренко, Віталій Кольцов, Ярослав Ямполь, Сергій Романов (Максим Банасевич, 68), Сергій Ченбай, Владислав Дмитренко, Михайло Шершень, Максим Цвіренко (Сергій Давидов, 82), Дмитро Поспєлов, Антон Савін, Рібейро Фрейтас Дерек (Лукас Лопес Вентура, 91).

Арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса)

«Минай-Арена» (Минай)

МИНАЙ - МЕТАЛІСТ-1925. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 11.07.2020 03:28
    +1
    8number, 10.07.2020 20:01
    Шо эти селяне радуются? Ну прийдет в УПЛ ещё один амбициозный колхоз в порванных штанах. За 300 тысяч будут играть с удвоенной силой, за 600+проезд сливать матч. Охереть нарадуемся
    Ты б то молчал. Твое д-1 по какому принципу аматорскую лигу не прошло? Береза? С пытстолетом?
    cucumber
    online
      cucumber, 10.07.2020 22:58
    -1
    контрабанде сегодня подфартило
    8number
      8number, 10.07.2020 22:39
    0
    fifadinamo, 10.07.2020 21:16
    кажись колхозом совсем с другой стороны попахивает, все игры с топами просрал Метал, агробизнес вообще декласировал, рановато им в премьер лигу
    Так тут не в качестве игры дело. Тут бы хоть хватило денег на следующую выездную игру. Это раз. А два повторю: Минай не состоятелен и за бабло будет делать что угодно.
    Ну да радуйся, вы не излечимы и биться о грабли каждый новый день устоявшаяся народная традиция.
    DidOk
    online
      DidOk, 10.07.2020 22:07
    +1
    👌👍✋🏐🇺🇦
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 10.07.2020 21:47
    0
    Виктор Иванов, 10.07.2020 21:39
    Где ты его видел?
    Самый крутой это Маткобожик!
    Маткобожик это не король, а Бог футбола по ходу - будущее европейского футбола
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 10.07.2020 21:39
    0
    salamanka1982, 10.07.2020 21:26
    Роберт Гегедош - король футбола. Ай да парень, ай молодец!!!!!
    Где ты его видел?
    Самый крутой это Маткобожик!
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 10.07.2020 21:26
    +1
    Роберт Гегедош - король футбола. Ай да парень, ай молодец!!!!!
    fifadinamo
      fifadinamo, 10.07.2020 21:16
    +6
    8number, 10.07.2020 20:01
    Шо эти селяне радуются? Ну прийдет в УПЛ ещё один амбициозный колхоз в порванных штанах. За 300 тысяч будут играть с удвоенной силой, за 600+проезд сливать матч. Охереть нарадуемся
    кажись колхозом совсем с другой стороны попахивает, все игры с топами просрал Метал, агробизнес вообще декласировал, рановато им в премьер лигу
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 10.07.2020 20:19
    +12
    вот те и первая лига
    только что были первые, теперь уже 4, и ещё Волынь и Рух с играми в запасе обойти могут
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 10.07.2020 20:03
    -8
    Не нанёс, а вручил. Прямо в автобус.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 10.07.2020 20:03
    +4
    Браво блакитні лиси!!! Вперед у вищу лігу!
    8number
      8number, 10.07.2020 20:01
    -7
    Шо эти селяне радуются? Ну прийдет в УПЛ ещё один амбициозный колхоз в порванных штанах. За 300 тысяч будут играть с удвоенной силой, за 600+проезд сливать матч. Охереть нарадуемся
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 10.07.2020 19:58
    -1
    минтай
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 10.07.2020 20:19
    +12
    вот те и первая лига
    только что были первые, теперь уже 4, и ещё Волынь и Рух с играми в запасе обойти могут
    fifadinamo
      fifadinamo, 10.07.2020 21:16
    +6
    8number, 10.07.2020 20:01
    Шо эти селяне радуются? Ну прийдет в УПЛ ещё один амбициозный колхоз в порванных штанах. За 300 тысяч будут играть с удвоенной силой, за 600+проезд сливать матч. Охереть нарадуемся
    кажись колхозом совсем с другой стороны попахивает, все игры с топами просрал Метал, агробизнес вообще декласировал, рановато им в премьер лигу
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 10.07.2020 20:03
    +4
    Браво блакитні лиси!!! Вперед у вищу лігу!
    sand
    online
      sand, 11.07.2020 03:28
    +1
    8number, 10.07.2020 20:01
    Шо эти селяне радуются? Ну прийдет в УПЛ ещё один амбициозный колхоз в порванных штанах. За 300 тысяч будут играть с удвоенной силой, за 600+проезд сливать матч. Охереть нарадуемся
    Ты б то молчал. Твое д-1 по какому принципу аматорскую лигу не прошло? Береза? С пытстолетом?
    DidOk
    online
      DidOk, 10.07.2020 22:07
    +1
    👌👍✋🏐🇺🇦
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 10.07.2020 21:26
    +1
    Роберт Гегедош - король футбола. Ай да парень, ай молодец!!!!!
    8number
      8number, 10.07.2020 22:39
    0
    fifadinamo, 10.07.2020 21:16
    кажись колхозом совсем с другой стороны попахивает, все игры с топами просрал Метал, агробизнес вообще декласировал, рановато им в премьер лигу
    Так тут не в качестве игры дело. Тут бы хоть хватило денег на следующую выездную игру. Это раз. А два повторю: Минай не состоятелен и за бабло будет делать что угодно.
    Ну да радуйся, вы не излечимы и биться о грабли каждый новый день устоявшаяся народная традиция.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 10.07.2020 21:47
    0
    Виктор Иванов, 10.07.2020 21:39
    Где ты его видел?
    Самый крутой это Маткобожик!
    Маткобожик это не король, а Бог футбола по ходу - будущее европейского футбола
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 10.07.2020 21:39
    0
    salamanka1982, 10.07.2020 21:26
    Роберт Гегедош - король футбола. Ай да парень, ай молодец!!!!!
    Где ты его видел?
    Самый крутой это Маткобожик!