Минай завдав першої післякарантинної поразки Металісту-1925

Команда Василя Кобіна продовжує боротися за вихід в Українську Прем'єр-лігу

6128
9
ФК Металіст-1925

У поєдинку 23-го туру Першої ліги України «Минай» обіграв «Металіст-1925» з рахунком 1:0.

Вже на 2-й хвилині зустрічі Дмитренко ледь не відкрив рахунок, але господарів поля виручив голкіпер Попович. Після активного початку у виконанні харків'ян мінайці перехопили ініціативу, і хороший шанс для взяття воріт мав Піняшко, який пробив в руки Сидоренку. Небезпечно пробивав також граючий спортивний директор «Миная» Кополовець, який трохи не влучив у ціль. А перед перервою все той же Піняшко вивів на ударну позицію Оринчака, який пробив поруч зі штангою.

Другу половину зустрічі команди почали на зустрічних курсах, а загрози воротам виникали в основному після ударів з дальньої дистанції. А на 57-й хвилині Стасюк, якого залишили без нагляду в центрі штрафного, низом відправив м'яч точно в кут.

Незважаючи на необхідність йти в атаку, харків'яни не поспішали загострювати ситуацію біля воріт суперників. У той же час контрвипади минайців виглядали куди більш перспективно, ніж дещо вальяжні спроби гостей. Врятувати від поразки «Металіст-1925» міг у компенсований час Вентура, який підкараулив відскок і пробив поруч зі штангою.

Господарі поля здобули перемогу і за очками зрівнялися з харків'янами. У наступному турі «Минай» зіграє на виїзді з «Агробізнесом», а «Металіст-1925» буде приймати краматорський «Авангард».