Хулен ЛОПЕТЕГІ: «Севілья показала характер і амбіції»

Головний тренер «Севільї» – про перемогу над «Атлетиком»

© EFE. Хулен Лопетегі

Наставник «Севільї» Хулен Лопетегі прокоментував вольову перемогу над «Атлетиком» (2:1) в 35-му турі чемпіонату Іспанії.

«Перемога була дуже важлива, тому що з кожним разом стає дедалі менше і менше матчів. Зустріч обіцяла бути складною, особливо коли суперник вийшов вперед, нічого для цього не зробивши. Морально це було складно, але моя команда показала характер і амбіції, щоб повернутися в гру.

Перший тайм пройшов дуже рівно, але в другому таймі ми перевершували суперника від початку і до кінця. Ми забили два голи, але могли забити і більше», - сказав Лопетегі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!