Шахтар зіграє матч-відповідь з Вольфсбургом на своєму полі

УЄФА прийняв рішення з приводу догравання єврокубків

Шахтар зіграє матч-відповідь з Вольфсбургом на своєму полі
© shakhtar.com

У четвер УЄФА прийняв рішення про те, де потрібно проводити матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

Виконавчий комітет ухвалив, що ігри повинні пройти відповідно до початкового плану, тобто на полі тих команд, які перші поєдинки грали на виїзді.

У підсумку матч 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» - «Вольфсбург» пройде в Харкові (або Києві) 5 або 6 серпня. Перший матч в Німеччині команда Луїша Каштру виграла 2:1.

Раніше тренер побоювався, що «Шахтар» змусять грати в Німеччині.

Матчі пройдуть без глядачів.

Нагадаємо, раніше УЄФА вирішив, що з 1/4 фіналу Ліга чемпіонів буде дограна в Португалії, а Ліга Європи - в Німеччині.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — УЄФА

(86 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
      sand, 10.07.2020 19:13
    0
    Виктор Волков, 10.07.2020 11:59
    Ну почему вы ,долбанные фанаты, не обсуждаете футбол, шансы команд на победу,уровень игры? Почему только всех обсераете? Неужели вам нечего сказать про футбол , за который вы якобы болеете? На самом деле вы головой болеете, а не за футбол. "Шахтёр"- это единственная команда из Украины , которая прилично выглядит на международном уровне. Так вместо того , чтобы сказать ей спасибо, каждый дебил старается кинуть в неё какашку. Что за народ эти "болелы"? Стыдно читать ваши "комментарии"!
    Чуть ли не единственный нормальный комментарий. Остальные - вiвцi и долбоебы-школьники
    Виктор Волков
      Виктор Волков, 10.07.2020 11:59
    +4
    Ну почему вы ,долбанные фанаты, не обсуждаете футбол, шансы команд на победу,уровень игры? Почему только всех обсераете? Неужели вам нечего сказать про футбол , за который вы якобы болеете? На самом деле вы головой болеете, а не за футбол. "Шахтёр"- это единственная команда из Украины , которая прилично выглядит на международном уровне. Так вместо того , чтобы сказать ей спасибо, каждый дебил старается кинуть в неё какашку. Что за народ эти "болелы"? Стыдно читать ваши "комментарии"!
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 10.07.2020 09:51
    +2
    Zport., 09.07.2020 23:23
    У вас форма такая была. Когда до руководвства шахтера дошло, что у них форма цветов колорадской ленты, сразу скопировали форму Галатасарая
    как там динамо?)
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 10.07.2020 09:21
    0
    zvalenok03, 10.07.2020 07:21
    А смысл играть в Украине?
    Всё равно ведь без зрителей.
    Лучше уж сразу в Германию лететь, обыграть волков там и ждать следующего соперника никуда не уезжая.
    или никуда не ехать пусть волки приедут, сыграем и вместе с ними полетим в германию
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 10.07.2020 07:21
    +2
    А смысл играть в Украине?
    Всё равно ведь без зрителей.
    Лучше уж сразу в Германию лететь, обыграть волков там и ждать следующего соперника никуда не уезжая.
    Николай Власов
      Николай Власов, 10.07.2020 04:50
    +3
    APL, 09.07.2020 22:53
    Та хоть в Караганді, вболівальників всерівно не пускають
    Разница Конечно есть, Дело В Том Что ШАХТЁР ОСТАНЕТЬСЯ Дома в УКРАИНЕ А ВОЛЬЗБУРГУ ДЕЛАТЬ ПЕРЕЛЕТ ЕСЛИ ШАХТЁР БУДЕТ ПРИНЕМАТЬ ВОЛЬЗБУРГ В ХАРЬКОВЕ ТО ЕЩЁ И ПЕРЕЕЗД НА АВТОБУСЕ С КИЕВА В ХАРЬКОВ УДАЧИ ШАХТЁР ТВОИ БОЛЕЛЬЩИКИ ВСЕГДА С ТОБОЙ
    Николай Власов
      Николай Власов, 10.07.2020 04:44
    +8
    ЭТО ОТЛИЧНАЯ НОВОСТЬ УДАЧИ ТЕБЕ ЛЮБИМАЯ КОМАНДА ФК ШАХТЁР
    Zport.
      Zport., 09.07.2020 23:23
    -16
    K_Sarioglo@i.ua, 09.07.2020 23:14
    Не большим чем чтобы называть Шахтер колорадами.
    У вас форма такая была. Когда до руководвства шахтера дошло, что у них форма цветов колорадской ленты, сразу скопировали форму Галатасарая
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 09.07.2020 23:14
    +10
    Zport., 09.07.2020 22:34
    каким же нужно быть ублюдком, что бы коверкать название столицы Украины
    Не большим чем чтобы называть Шахтер колорадами.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 22:54
    -4
    Gregor, 09.07.2020 22:51
    А может у порошенка треба спитати
    і у нього теж
    APL
    online
      APL, 09.07.2020 22:53
    +3
    Geniyfootball1985, 09.07.2020 22:50
    Киев, Харьков,какая разница??? главное что в Украине!удачи Шахтёру!!!
    Та хоть в Караганді, вболівальників всерівно не пускають
    JulikoB
    online
      JulikoB, 09.07.2020 22:52
    -9
    Будем честными, или моргать хитрыми глазками?
    Gregor
      Gregor, 09.07.2020 22:51
    -2
    PFCLviv, 09.07.2020 22:38
    спитай Ахметова і Палкіна !
    А может у порошенка треба спитати
    JulikoB
    online
      JulikoB, 09.07.2020 22:50
    0
    APL, 09.07.2020 22:49
    Ну там залізна причина, близько проходять бойові дії, німцям не дозволять, а на наших пох....
    По заверениям ФФУ, которые подтверждены в Лозане, в Мариуполе безопаснее чем в Киеве.
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 09.07.2020 22:50
    +11
    Киев, Харьков,какая разница??? главное что в Украине!удачи Шахтёру!!!
    APL
    online
      APL, 09.07.2020 22:49
    +1
    JulikoB, 09.07.2020 22:47
    Шахтер зарегистрирован в Мариуполе. Там должен и играть домашние встречи.
    Ну там залізна причина, близько проходять бойові дії, німцям не дозволять, а на наших пох....
    JulikoB
    online
      JulikoB, 09.07.2020 22:47
    -7
    Шахтер зарегистрирован в Мариуполе. Там должен и играть домашние встречи.
    APL
    online
      APL, 09.07.2020 22:42
    -7
    Zport., 09.07.2020 22:37
    Что бы играть на резервном стадионе, должна быть весомая причина, почему они не могут играть на основном.
    Ну Шахтар в нас таких причин вагон знайде як захоче, вони з Луцька переносять матчі, бо вони донєцкіє, а на Західній Україні одні бандєрі, з Полтавою взагалі відміняють гру, так що все може бути щей з тим вірусом що хоч можна наплести
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 22:38
    -14
    Gregor, 09.07.2020 22:24
    ,що таке ти кажеш?Так у Донецьку нема окупантів ?
    спитай Ахметова і Палкіна !
    Zport.
      Zport., 09.07.2020 22:37
    -10
    APL, 09.07.2020 22:35
    Воно то так, але ж ті халуї могли Олімпійський резервним зробити.
    Что бы играть на резервном стадионе, должна быть весомая причина, почему они не могут играть на основном.
    babovoz
      babovoz, 09.07.2020 20:59
    +26
    Оце порядок!!! Правильне рішення!!!
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 09.07.2020 21:11
    +16
    PFCLviv, 09.07.2020 21:09
    На своєму полі це де ?! В Донєцкє ?!
    Клоун! Ты дебил?
    R1d3r
      R1d3r, 09.07.2020 21:05
    +15
    Хорошая новость
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 09.07.2020 21:21
    +14
    Dfs2262ar, 09.07.2020 21:11
    Клоун! Ты дебил?
    да, за пределами новостей о карпатах он раздраждает, а не веселит.
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 09.07.2020 22:50
    +11
    Киев, Харьков,какая разница??? главное что в Украине!удачи Шахтёру!!!
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 09.07.2020 23:14
    +10
    Zport., 09.07.2020 22:34
    каким же нужно быть ублюдком, что бы коверкать название столицы Украины
    Не большим чем чтобы называть Шахтер колорадами.
    AK_228
    online
      AK_228, 09.07.2020 21:30
    +10
    это справедливо
    dd dent
    online
      dd dent, 09.07.2020 21:31
    +9
    еще б зрителей и было бы вообще норм-с
    Николай Власов
      Николай Власов, 10.07.2020 04:44
    +8
    ЭТО ОТЛИЧНАЯ НОВОСТЬ УДАЧИ ТЕБЕ ЛЮБИМАЯ КОМАНДА ФК ШАХТЁР
    ihor7003
      ihor7003, 09.07.2020 21:11
    +8
    Скорее всего будут играть в Киеве!!!!!!!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 09.07.2020 21:56
    +7
    PFCLviv, 09.07.2020 21:50
    Сєпар, а чому не хочете з німцями в Донєцкє грати ?!
    Ну українцям небезпечно, а до чого тут ШД і німці, можете грати там !
    А ти українець? Щось дуже сумнівно!Може ти фашист звичайний,замаскований? Це не ти на стадіоні Львів коли збірна грала був у футболці 88,через що стадіон діскваліфікували? Дуже схоже що це був ти.
    Виктор Волков
      Виктор Волков, 10.07.2020 11:59
    +4
    Ну почему вы ,долбанные фанаты, не обсуждаете футбол, шансы команд на победу,уровень игры? Почему только всех обсераете? Неужели вам нечего сказать про футбол , за который вы якобы болеете? На самом деле вы головой болеете, а не за футбол. "Шахтёр"- это единственная команда из Украины , которая прилично выглядит на международном уровне. Так вместо того , чтобы сказать ей спасибо, каждый дебил старается кинуть в неё какашку. Что за народ эти "болелы"? Стыдно читать ваши "комментарии"!
    APL
    online
      APL, 09.07.2020 22:31
    +4
    dgurkis, 09.07.2020 22:01
    Без глядачів у Куєаві пущай грають...
    Не подобається як називається столиця України? Піз...дую до своїх мацковських братєв урод.
    Николай Власов
      Николай Власов, 10.07.2020 04:50
    +3
    APL, 09.07.2020 22:53
    Та хоть в Караганді, вболівальників всерівно не пускають
    Разница Конечно есть, Дело В Том Что ШАХТЁР ОСТАНЕТЬСЯ Дома в УКРАИНЕ А ВОЛЬЗБУРГУ ДЕЛАТЬ ПЕРЕЛЕТ ЕСЛИ ШАХТЁР БУДЕТ ПРИНЕМАТЬ ВОЛЬЗБУРГ В ХАРЬКОВЕ ТО ЕЩЁ И ПЕРЕЕЗД НА АВТОБУСЕ С КИЕВА В ХАРЬКОВ УДАЧИ ШАХТЁР ТВОИ БОЛЕЛЬЩИКИ ВСЕГДА С ТОБОЙ
    APL
    online
      APL, 09.07.2020 22:53
    +3
    Geniyfootball1985, 09.07.2020 22:50
    Киев, Харьков,какая разница??? главное что в Украине!удачи Шахтёру!!!
    Та хоть в Караганді, вболівальників всерівно не пускають
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 10.07.2020 09:51
    +2
    Zport., 09.07.2020 23:23
    У вас форма такая была. Когда до руководвства шахтера дошло, что у них форма цветов колорадской ленты, сразу скопировали форму Галатасарая
    как там динамо?)
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 10.07.2020 07:21
    +2
    А смысл играть в Украине?
    Всё равно ведь без зрителей.
    Лучше уж сразу в Германию лететь, обыграть волков там и ждать следующего соперника никуда не уезжая.
    APL
    online
      APL, 09.07.2020 22:49
    +1
    JulikoB, 09.07.2020 22:47
    Шахтер зарегистрирован в Мариуполе. Там должен и играть домашние встречи.
    Ну там залізна причина, близько проходять бойові дії, німцям не дозволять, а на наших пох....
    sand
    online
      sand, 10.07.2020 19:13
    0
    Виктор Волков, 10.07.2020 11:59
    Ну почему вы ,долбанные фанаты, не обсуждаете футбол, шансы команд на победу,уровень игры? Почему только всех обсераете? Неужели вам нечего сказать про футбол , за который вы якобы болеете? На самом деле вы головой болеете, а не за футбол. "Шахтёр"- это единственная команда из Украины , которая прилично выглядит на международном уровне. Так вместо того , чтобы сказать ей спасибо, каждый дебил старается кинуть в неё какашку. Что за народ эти "болелы"? Стыдно читать ваши "комментарии"!
    Чуть ли не единственный нормальный комментарий. Остальные - вiвцi и долбоебы-школьники
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 10.07.2020 09:21
    0
    zvalenok03, 10.07.2020 07:21
    А смысл играть в Украине?
    Всё равно ведь без зрителей.
    Лучше уж сразу в Германию лететь, обыграть волков там и ждать следующего соперника никуда не уезжая.
    или никуда не ехать пусть волки приедут, сыграем и вместе с ними полетим в германию