Андрій ЛУНІН: «Плюс три очки»

Український воротар «Ов'єдо» допоміг своїй команді домогтися чергової перемоги в Сегунді

Андрій ЛУНІН: «Плюс три очки»
© Instagram. Андрій Лунін

21-річний український голкіпер «Ов'єдо» Андрій Лунін взяв участь в поєдинку проти «Лас-Пальмаса» (2:1) в Сегунді.

«Плюс три очки», — лаконічно підбив Лунін підсумки матчу в Instagram.

Після 39-ти зіграних турів «Ов'єдо» посідає 17-е місце в Сегунді з 47-ма очками в активі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⚪🔵 +3✔

Публикация от Andrey_Lunin (@lunin_andrey)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ruslan
      Ruslan, 09.07.2020 18:14
    +1
    Тяжко буде. З трьох матчів що залишились два з лідерами Сегунди, ще й в гостях. Прикро що серед претендентів на виліт крім Ов'єдо Луго Кравця та Альбасете Зозулі. Полюбому хтось з них вилетить.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 09.07.2020 15:34
    0
    Виктор Иванов, 09.07.2020 15:12
    Реал его упрятал от возможных покупателей.
    Не думаю. Скорее - как и говорилось, его поставили в команду, где он точно "каши не испортит", но главное - будет постоянно играть и развиваться.
    Вспомните, предыдущую аренду, где этого не было.
    Кроме того испанцам важно, чтобы Лунин продолжал оставаться У НИХ "на виду"...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 09.07.2020 15:23
    +2
    fedd1979, 09.07.2020 15:07
    Ну да. І "Реал" повівся, лох! А от кращого воротніка й "Ов'єдо" не купив. Буває...
    сарказм не в тему, Лунин для своего возраста очень перспективен, потому его и купил Реал, а не потому что это готовый игрок основы.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 09.07.2020 15:12
    +4
    fedd1979, 09.07.2020 15:07
    Ну да. І "Реал" повівся, лох! А от кращого воротніка й "Ов'єдо" не купив. Буває...
    Реал его упрятал от возможных покупателей.
    fedd1979
      fedd1979, 09.07.2020 15:07
    +3
    Evgene Boykinyuk, 09.07.2020 14:59
    так его на продажу и ставили в основу, он был не самым сильным воротником на тот момент в заре.
    Ну да. І "Реал" повівся, лох! А от кращого воротніка й "Ов'єдо" не купив. Буває...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 09.07.2020 14:59
    -4
    Виктор Иванов, 09.07.2020 14:48
    Лучше бы в Заре играл. С Караваевым и Русиным. И с Малиновским.
    так его на продажу и ставили в основу, он был не самым сильным воротником на тот момент в заре.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 09.07.2020 14:48
    -5
    Лучше бы в Заре играл. С Караваевым и Русиным. И с Малиновским.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 09.07.2020 14:46
    -4
    надеюсь Овьедо не вылетит в низший дивизион, не лучшее резюме для Лунина будет, даже несмотря на его уровень игры.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 09.07.2020 15:12
    +4
    fedd1979, 09.07.2020 15:07
    Ну да. І "Реал" повівся, лох! А от кращого воротніка й "Ов'єдо" не купив. Буває...
    Реал его упрятал от возможных покупателей.
    fedd1979
      fedd1979, 09.07.2020 15:07
    +3
    Evgene Boykinyuk, 09.07.2020 14:59
    так его на продажу и ставили в основу, он был не самым сильным воротником на тот момент в заре.
    Ну да. І "Реал" повівся, лох! А от кращого воротніка й "Ов'єдо" не купив. Буває...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 09.07.2020 15:23
    +2
    fedd1979, 09.07.2020 15:07
    Ну да. І "Реал" повівся, лох! А от кращого воротніка й "Ов'єдо" не купив. Буває...
    сарказм не в тему, Лунин для своего возраста очень перспективен, потому его и купил Реал, а не потому что это готовый игрок основы.
    Ruslan
      Ruslan, 09.07.2020 18:14
    +1
    Тяжко буде. З трьох матчів що залишились два з лідерами Сегунди, ще й в гостях. Прикро що серед претендентів на виліт крім Ов'єдо Луго Кравця та Альбасете Зозулі. Полюбому хтось з них вилетить.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 09.07.2020 15:34
    0
    Виктор Иванов, 09.07.2020 15:12
    Реал его упрятал от возможных покупателей.
    Не думаю. Скорее - как и говорилось, его поставили в команду, где он точно "каши не испортит", но главное - будет постоянно играть и развиваться.
    Вспомните, предыдущую аренду, где этого не было.
    Кроме того испанцам важно, чтобы Лунин продолжал оставаться У НИХ "на виду"...